Dünya'nın En İtici Ünlü İsmi: Kim Kardashian Nasıl Ünlü Oldu? Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Dünya'nın En İtici Ünlü İsmi: Kim Kardashian Nasıl Ünlü Oldu?...Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Kim Kardashian hiç şüphesiz ki Televizyon Dünya'sının en sansasyonel ismi. Peki ne iş yaptığından çoğunluğumuzun haberdar olmadığı bu kadın nasıl ünlü oldu? Her şey Kim'in bir diğer sakandal isim Paris Hilton'un kişisel asistanı olarak işe alınmasıyla başladı. İlk olarak Hilton'un kendi realty show programında asistan olarak arz-ı endam eden Kim, kısa sürede magazin ekibiyle kaynaştı. İlerleyen dönemde bir muhabir Paris'in yanındaki Kim'in vücudunu gündeme getirince Kim magazin dünyasında sıradışı fiziğiyle dikkatleri üzerine topladı. Bu ilgiyi farkeden Paris, Kim'i asistanlıktan arkadaşlığa terfi etti ve katıldığı özel partilere Kim'i de götürdü. Sonrasında ise ikilinin yolları ayrıldı ve Kim eski sevgilisiyle olan özel görüntülerini basına servis edip en az kendisi kadar sıradışı olan ailesiyle bir realty showunda yer almaya başlayarak kısa sürede şöhrete kavuştu.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gotuyle gundeme oturdu diyorum ben

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çekemeyen bir kız görüyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski ve yeni hali arasında uçurum kadar fark var.

0|0
    0|0
  • sunum herşeydir.

0|0
    0|0
  • Türklerden nfret ediyomul biz sanki ona bayılıyoduk sevmiyorm şu kadını

0|0
    0|0
Yükleniyor...