Bir terliğe rahatlığı için en fazla kaç para ödersiniz?

Popçu Gülşen, "Rahat olduğu için tercih ettim" dediği bu kanguru kürkünden yapılmış terliği tam 3 bin TL.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|2
129|102

En İyi Erkek Görüşü

• Ne popçular vardı, geçmişte çok ünlü iken şimdi naylon evlerde yaşayan..

İnsan evvela nereden geldiğini bilmeli, geldiği yeri unutursa kibir hasıl olur insanda. Bu kibir hali insanı uçuruma sürükler. Bir bakmış ki elde avuçta bir şey yok. Öyleyse israf etmeyip ihtiyaç nispetinde harcamak gerekir. Dolayısıyla 20 liradan fazla vermem.

27|6
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 101

• Yaşam standartimiz onlar kadar yuksek olsa hepimiz yapardik boyle sacma seyler cok elestirmeyelim. Verirdim, 3 bin nedir ki yahu onlar icin hicbir sey. Bizim aylik gelirimiz :D Babasi kanguru kürkünden terlik hediye edebilecek kadar zengin olan guzel kizlara sevgiler bu arada. assdf

1|0
    2|0
  • Durumu kötü olan bir insan gelse dese ki bana biraz yardımda bulunur musunuz cebinde akrep olur ama bu saçma ter lige ve kanguru kurkunden yapilmiscterlige 3 bin verir. Ki zira 100 tl ye de çok uygun rahat ortopedik terlikler var. Sırf gösteriş sırf hava atmak sırf magazin gündemine gelmek için neler yapacağını sasirmislar.

0|2
    0|0
  • Oldum olası kürk giyimlerine karşıyımdır. O giydiği şeyleri elde edebilmek için hayvanlara neler yapıyorlar içim gidiyor. Kaç tane videosu var Allah'sızlar para kazanmak için işkence ederek katlediyor hayvanları. O canların bedeli 3 bin tlymiş. Bravo.

0|1
    0|0
  • 1 - kürkten yapılmış yani giydiği için en büyük küfürü hakediyor
    2 - milletin aylarca çalışıp kazandığı bir para miktarıyla alınmış yani en az önceki sebep kadar bir küfürü hakediyor

zenginlik budalası işte nereye vereceğini şaşırıyor şeref yoksunu
    sonra o niye aç bu niye aç diye sormasınlar o paraya günlerce bir sürü aile doyurulur

4|0
    0|0
  • Rahatlıkları, zevkleri, gösteriş budalalıkları ve zenginliklerini göstermeleri uğruna nadir ve güzel hayvanların kürklerini kullanan, giyinen veya teşvik eden her insana tiksinti, nefret ve iğrençlik ile bakıyorum.
    Şekil 1 A'da olduğu gibi...

2|0
    0|0
  • Abi köpek gibi para kazanıyor e yaşı da geçmiş ölüm yakın ne yapacak mezara mı götürecek parayı bırakın da rahatlığı için üç beş paraya kıysın kadın o da haklı

1|1
    2|1
  • Ee bazılarının da kazıklanması gerek bu dünyada...
    Hem kangru kürkü de ne. Hiç yakıştıramadım kendisine...

0|1
    0|0
  • 200 e kadar öderim :D en raharı nike Jordan marka terlikler ya. ya bide iyide bazıları çok yüksek bulmuş, kadın sanatçı parası var herşeyi var, herşey normal insanlşarın alması için üretilmiyor ki, bazıları pahalı, onlar hani tam sanatçı tipi şeyler, isteyen asgari ücretle çalışsın yine alabileceğini düşünüyorum aslında, önemli olan değer vermek, sen burda terliğe önem vermezsen oda ne kadar çok dersin , a ama bazıları çok dikkat ediyor ve şartlara bakınca normal gelmesi lazım, senin 5 bin liran var diyelim bankada, gülşenin ne kadarı vardır szce? milyonlar ya, bu kadar gündeme gelecek şey yokki. ayrıca gülşeni sevmem :d

0|0
    0|0
  • 40 tl en fazla

0|0
    0|0
  • 3000 tl ye ev geçindiriyor insanlar..
    ama işte parayı çok kazanınca böyle abuk subuk şeyleride alıyorlar

0|0
    0|0
  • Kendi dünyasında ne halt yediği kendisini bağlar ve hesabını da vereceği merci belli. Zaten insanlığa katkısı olmadığını düşünüyorum böyle tiplerin...

0|1
    0|0
  • 10-15 tl. Bütçem onun kadar olsaydı bende parayı savuracak yer arardım doğruyu söylemek gerekirse.

1|0
    0|0
  • 90₺verdim crocs un en fazla vereceğim bu kadar

0|0
    0|0
  • gülşenden nefret etmem için bir sebep daha !!
    Zavallı hayvanları vahşice katledip onların kürkünün üstüne nasıl basabiliyor insan değil bunlar paranın kölesi olmuş kuklalar !!

0|1
    0|0
  • Oscar törenine 75milyon dolarlık elmaslı elbisesiyle gelen ve en pahalı giysiyi giyen kişi olan siyahi bir kadını (adını unuttum) duyduktan sonra bunlar fasa fiso

0|0
    0|0
  • par avar huzur war kanks

0|0
    0|0
  • 100 tl vermişliğim var

0|0
    0|0
  • Aynısından Ümraniyede 25 lira diyorlardı almadım satıcı gel abi 20 lira olur dedi aldık.

0|0
    0|0
  • Tamamen reklam. O terlik firması Gülşen'e bu haberi yaptırsın diye bedavaya vermiştir o terliği.

1|0
    0|0
  • terlik zaten rahattır be

0|1
    0|0
  • kullanılmayan bir kanguru derisi kalmıştı

0|1
    0|0
  • 10 tl

1|0
    0|0
  • Kanguru gibi Ziplatiyor muymuş acaba?)

1|1
    0|0
  • Zenginin malı züğürdün çenesini yorar dedikleri bu olsa gerek. En fazla 50 lira daha fazlası gereksiz

0|0
    0|0
  • 15-20 liradir terlik.. hadi bayildim cok muthis olsun elli olsun... otesi israfdir benim icin..

0|1
    0|0
  • Allah kimseyi sonradan görme yapmasın.

0|2
    0|0
  • kanguruya yazık.

0|1
    0|1
  • 20 tl

0|0
    0|0
  • Ne kadar rahat olabilir ki sağlamlık ve ya başka bir özellik olabilir de rahatlık bir yere kadar 3 tl gerekmez zalim düzen

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    71

Kızlar Ne Diyor 128

• Sadece müsriflik başka bir şey değil. Yani bir terlik pahalı olabilir ve çok beğenmiş olabilirsin ama böyle saçma sapan hayvanların derisinden, kürkünden yapılan şeyleri satın almak bana gerçekten saçma geliyor. Mesela "manda derisi" filan dese anlarım çünkü mandayı zaten yemek için kesiyorlar ve derisinden de faydalanıyorlar tabii bu israf değildir. Gerçi kanguru eti yiyen ülkeler de var ama ben bu tarz hayvanların yenilmesine karşıyım çünkü soyu, bir mandaya göre çok daha kolay şekilde tehlike altına girebilir. Bir terlik için en fazla ne kadar öderim? Kendi paramı kazanıyorsam olsam ve Burberry gibi markalardan alışveriş yapabilecek kadar kazancım olsa,"Almam."dersem yalan söylemiş olurum. Ama sürekli şekilde almam yani bir parça, iki parça bir şey alırım ve bu, diğer insanlara yapacağım yardımı etkilemiyorsa alırım. O yüzden Gülşen'in verdiği parayı belki kırk yılın bir başı çok beğendiğim bir terlik için verebilirim. Yine de kanguru kürkü filan olmamasına dikkat ederim.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Kanguru kürkü giymem bir kere. İsterlerse bedava versinler. Bir hayvan sever olarak gerçek kürke karşıyım. Terlik dediğin de en fazla olsun olsun en kalitelisinden, en pahalısından 100-150 tl olsun Lumberjack falan o civarlarda hep. 3 bin nedir yani yuh, değil terliğe çantaya bile vermem o parayı.

1|0
    0|0
  • En fazla 30 ben zaten terlik giymem ki, kaldı ki 30 bile çok. 3 bin nedir ya nereye para harcayacaklarını şaşırmış bunlar.

0|0
    0|0
  • Rahatlik ve ortopedik ozeligi onemli dogru
    Ama ben ölu bir hayvanin cesesini ustumde vucusumda tasimam tasiyamam. isterse ustune giymem icin para verseler yapmam

0|0
    0|0
  • kadin calisiyor yaziyor soyluyor kazaniyor ve hamile. istedigini giyer. isterse 10tlye terlik alir giyer. kimseden calmiyor vergisini oduyor keyfine kahya degiliz.
    iyi yapiyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

O terlik için katledilen hayvanlar çok da umurunda değil yani, hmm.

• 2ay

evet degil

• 2ay

Ben de o hayvanlara senin atlamadığın aşk acını dinlemekten daha fazla değer veriyorum.

Hadi şimdi kaybol, duyarsız insalara cidden tahammül edemiyorum

• Simdiler de cok moda olan 2.650.00 TL. lik terlikleri gordum, resmen icim parcalandi. Ninelerimiz ayaklari sisince terlik giyip sokaga ciksa, gorgusuzluk olurdu. Oysa simdi dagda cobanin giymeyecegi (terlikler deve tuyunden) bir terligi o meblagdan satmak ve alanlarin da keriz gibi almasi bu ulkede iki zibidiye uyulup her tur salakligin yapilabilecegini gosterdi.

0|0
    0|0
  • Çok aradı bu terlikleri heralde. Bedava verilse giyilmez ya.
    Konuşulmak için böyle saçmalıklara başvuruyorlar.

0|0
    0|0
  • Görgüsüz aç gözlüler. Paradan önce ve paradan sonra olarak karakterleri de değişiyor bunların 😂

0|1
    2|0
  • Ben 10 tl veririm

0|0
    0|0
  • Simariklik bu.. Allah insanlari dener. Birgun ceker alir parasini bir yolla kaybeder. 3 tl ye pazardan tuvalet terligi alabildigine sükrettirir insani.. yaaa
    .😥🙂😉😉 boyledir bu isler

1|0
    1|1
  • Cok para olunca kuduruyolar

0|0
    0|0
  • Bizim sonradan gorme unluler...

0|0
    0|0
  • Bunlar bu parayı nasıl kazanıyor? Gitmeyin konserlerine almayın albümlerini saçma saçma şarkılarını dinlemeyin onlar hakkında soru sorarak prim vermeyin

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu kadar yazıp çizeceğine başlıktaki soruya cevap verseydin keşke. Prim vermemiş olurdun

• 2ay

Benim için mühim olan sorun değil çünkü

• 2ay

Ahahah

• Ben en fazla 150 veririm oda en uc nokta terlik için 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Kürk materyali kışlıktır, terlik yazlıktır, alakasız bir tasarım ve alakasız vahşet... :(

0|0
    0|0
  • terliğe o kadar para vericeğine üstüne adam akıllı bişeyler alsaymış keşke.. tulum desem değil, çarşaf desem değil..

0|0
    0|0
  • Gereksizlik abisesi...

0|0
    0|0
  • O hayvanın kendi kürküne daha çok ihtiyacı var. Ne kadar parayla satın alırsa alsın girdiği günahı hiç bir şekilde ödeyemeyecek.

0|0
    0|0
  • Parası olan verir yani kime ne

0|0
    0|0
  • Kürk asla almam , terliği bilmem ama ayağım büyük olduğu için normalde satılan ayakabılar olmuyor özel yaptırılmış alıyorum oda biraz pahalı ama o bile 150tl-300tl arasında değişiyor. En fazlada 240 tl verdim ayakkabıma.

0|0
    0|0
  • Gotume mendil diye sürmem 😃😃 benim için en fazla 25 tl dır oda parmak arası en rahatı o ve sadece bakkala giderken giyerim 😀😀😀
    O ne öyle paspas gibi 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Yaptığı tamamen şımarıklık ve vahşilik. Sırf birileri daha çok egosunu tatmin etsin diye hayvanlar öyle bir duruma düşürülemezler. Sonuçta o da bir can ve onunda en az senin olduğu kadar yaşam hakkı var.
    Eğer gerçekten rahat bir terlik arıyorsa piyasada bir sürü mevcut.

0|0
    0|0
  • Mal ya

0|0
    0|0
  • Zavalli kanguru

0|0
    0|0
  • 5 veya 10 Tl

0|0
    0|0
  • Onun derisini soyar sonra kendime terlik yaparım

0|0
    0|0
  • Arap yağı bol bulunca bir yerlerine çalarmış. Görgüsüzlük bence. Hiç gerek yok. 20 liraya da çok rahat terlikler var. 😄

0|1
    0|0
  • Marka kıyafetlerle hava atarken Lady Gaga replikası olmak da ayrı bir ironi.

0|0
    0|0
  • 10 tl

0|0
    0|0
  • Gorgusuz işte.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    98
Yükleniyor...