Bazen sadece Demet Akalın'ın kardeşi olmak istersin! Sizin de böyle eli açık akrabalarınız var mı?

Kadının her açıklaması olay, her söylediği gündem oluyor. İtalya tatilinde bir ev parası yedim sözleri hala kulaklarda çınlarken, kardeşine yaptığı kıyak duyanların gözlerini büyüttü! Kardeşine Ford Mustang marka araba aldı. (ederi 500bin civarı)

Sizin de böyle ablalarınız abileriniz var mı? Yoksa elli kağıt vermez bizimkiler mi diyorsunuz?

2|1
109|75

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kadın gibi kardeşim olsa, muhtemelen olabildiğince uzak dururdum, o kadar parayla bu kadar varoş olunamaz.

İbrahim Kutluay şu haberleri her okuduğunda 'Ulan amma büyük badire atlatmışım' diyordur kesin.

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boylelerine birsey olmaz dunyada huzur refah icinde yasiyorlar. Paralari cok , guzeller yakisiklilar , gezip tozar harcar yer icerler temizlik yapmamislardir. Dünya cennetinde yasiyorlar. Hersey onlara guzel.
    Tek tesellim cennette ben de boyle hatta daha luks icinde olucagim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 74

• Para bol olunca niye olmasın. Şöyle düşün. Cebinde 100 lira var. Ve sen kardeşine sakız alıyorsun. O da o biçim.

3|1
    0|0
  • Benim abim hepsinden kral. Ablalik abilik oyle zengin kocayla evlenip, kendi zenginligine zenginlik katıp, kardeşine pahali hediyeler almakla olmuyor.

4|0
    0|0
  • Ne öyle arabam olsun ne de böyle karaktersiz ucuz bir ablam.

3|2
    2|0
  • Eee parası var bir dekardeşi sonuçta yani aile içinde olanlar dışarı yansıtılmamalı ne yaparlarsa yapsın bu magazincilere iyice sinir oluyorum sen işini yapıyorsun anladıkta sanane bize ne niye millete yansıtıyon ki bir yandan artık bu karıya sinir olmaya başladım ablam olsun çok isterdim ama böyle değil

1|0
    0|0
  • Ben Rubicon istiyorum mustang sevmiyorum. İyi ki ablam değil 😄

1|1
    0|0
  • Demek akalinin kardesi olmak istemem. Onun pislikleriyle o arabaya binmekte istemem. Zengin ama eli acik olmayan akrabalarim var. Şahsen ben cok zengin olsam birlik beraberligi saglardim aileler icinde cunku birlikten guc dogar.

3|1
    0|0
  • Namuslu ablam olsun yeter böylesi hic olmasıj mk

4|0
    0|1
  • Ben şaşırıyorum bunun sorulmasına bu kadar cok cevap verilmesine vs vs zerre kadar umrumda olmaz başkalarının başkaları için yaptıkları. Düşünecek kafa yoracak hiç işi yok anlaşılan milletin

0|0
    0|0
  • Oyle bir abi olmayi tercih ederim

0|0
    0|0
  • Allah korusun ne yapayım öyle ahlaksız savurgan israfçı bir ablayı? Bana Kardrşim sevgi saygı güven versin yeter dünyalara değişmem

1|0
    0|0
  • İstemem.. böyle abla mı olur. bir mustang e mi tav olacağız. aklınız fikriniz parada gösterişte bu kadar leş olmayın yahu

1|0
    0|0
  • dayım memur yıllarca babam yardım etti, annem yardım etti, sonradan arsa tarlaya apartmanlar aldılar ve bu yaz sürekli hastanede yanında bekledim arabam yoktu o dönemde ama asla sorun etmedim ve çıkınca Mercedes aldı açıkcası büyük hediyeleri herkes alıp sevdiklerine vermek ister ama hayat şartları işte

0|0
    0|0
  • Vay be kadının eli açıkmış çalışanlarına da hediyeler alıyor ev araba gibi

0|1
    0|0
  • Beni ne ilgilendirir elin evlatları ne yapmış ne yapmamış, zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış misali...

0|0
    0|0
  • Kardeş için trilyonlar içinde 500 bin çok da büyük sayılmaz. Ama bu kadın fazlasıyla avam. Sadece para için bence katlanılmaz kardeşi olma durumu.

0|0
    0|0
  • Onun kardeşi olacak kadar geniş degilim :)

1|1
    0|0
  • istemem..
    kardeşime aldıgım arabanında ne kadar oldugunu medyada söylenecekse
    ne gerek var

0|0
    0|0
  • Önceden 500 TL elektrik geliyordu agliyorsu bu kadin :)) okan bey zengin tabi:)

0|0
    0|0
  • kardesı bızım okuldaydı tam bır sıgırdı kanks

0|0
    0|0
  • İstemekle olsa keşke. :D

0|0
    0|0
  • ablam olsaydı hakkında güzel konuşmalarını isterdim

0|0
    0|0
  • babamdan 150lira istedim az once 150lirayi napacan al su 100lirayi 50sini al 50sini geri getir dedi 😂😂😂yasasin kayserili olmamiz bbde ilerde cocuguma boyle yapcam babamdan boyle goruyom 😂😁

1|0
    0|0
  • Şu çirkin sesi iğrenç çingeneyi bile ünlü yaptınız ya

2|0
    0|0
  • 500 bin tl cıvarında mustang mi yuh altın kaplama mı almış.
    nereden baksan en fazla 300 bin tl satılır o araba
    Amerika da 25-26 dolar cıvarında o araba

0|0
    0|0
    • 2ay

1 milyon tl'yede mustang var kardeşim bu araba burda çok pahalı amerikada 2. el 19 bin dolar.

• 2ay

Dostum bendede o kadar yok hele olsada o kadar paraya burdan almam. :D

• 2ay

@jorge ben araba almam ekipmanlarımı yenilerim :D

• Yok bana kimse araba almadı da ablam "universiteni bitirince enişten seni şirkette yönetime alacak "dedi. Daha büyük bir kıyak olamaz bence... Beleşten zengin olacağım 2 seneye 😂😂

0|0
    0|0
  • böyle bir ablam annem olacağına torosa binmeye razıyım midesiz miyiz o kadar.. kadın çok ucuz basit ve ahlaksız

1|0
    1|0
    • 2ay

Kardeş bende zengin bir ailenin kızı ile evleneceğim zaman ailesi gelsin bizim işyerinde çalışsın vs demiş. Ben yazılım mühendisiyim kuru ekmek soğan yerimde genede tenezzül etmem. Katılıyorum sana. Ama işte bizim insanımız senin alnının akı ile kazandığın torosa onun ablasının aldığı mustanga göre değer verir insana. Ben bir kere bir iş için şirketin aracı bozulduğu için taksi ile yolladılar adam ilgilenmedi. Patrona dedim dur dedi sen porshesini verdi adam önünü ilikledi. Bir keresinde de bir kız ile tanışmaya trafik var diye toplu taşıma ile gittim kız burun kıvırdı. Aynı kız beni kendi aracım olan new passat b8 ile gördü konuşmak için taklalar atıyor. Neyse kastettiğim şu insanlar lafta konuşur ama senle değil demet akalının kardeşi ile arkadaş olmak isterler

• Abimin bana bir dünya borcu var, üzerimden kredi çektik. 😢

0|0
    0|0
  • eli açık olarak babam, annem, abim ve ben varım desem yalan söylemem aslında. birde dayım vardır :D gerisi cimri... kendini düşünen insanlar xd

0|0
    0|0
  • yok be ne gerek var ki başkasının kazancını ne yapalım biz

0|0
    0|0
  • Benim kuzenim bikere param yokken 10 lira sigara parası bağışladı sonra 2 gün lafını yaptı parayı vermeye çalışıncada Yok estrafullah ne demek derdi itin oğlu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    44

Kızlar Ne Diyor 108

• Tam aksine böyle insanları gördükçe üzülüyorum bugün ev parasını 1 günde yiyen yarın kuru ekmeğe muhtaç olur okadar durumu kötü olan insanları gördükçe su insanlara verilen paranın haram olduğunu düşünüyorum sadece..

1|0
    0|0
  • O araba değil mesele o aracın tüm masraflarını çekecekse olur he bide beni giydirecek yedirecek telefonumu onu bunu alacak cebime para koyacak he birde o araba kötü yere giremez ii bir semtte oturmak lazm öyle olacaksa yok sadece araba al gerisini hadi ordan etse ozaman olmaz bir anlamı yok ayrıca zenginlik boşver gelip geçici hepsi oyüzden gerek yok böyle şeylere dünya malı dünyada kalır

0|0
    0|0
  • Canım ablam arabamı alacak sağ olsun :D Çok eli açıktır. 12 ay vadeye girdik aramızda aylığımı ona vericem :D:D

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende alirdim o kadar zengin olsam 😁

0|0
    0|0
  • Ablamin uzerinden turkiye gectikten sonra kalsin istemem ben..

0|0
    0|0
  • Benim amcalarım halalarım da çok iyilerdir hediye konusunda üstlerine yok 😂 😂

0|0
    0|0
  • Abim olsun 5lira vermesin :((

0|0
    0|0
  • Allah zenginliğin de hayırlısını versin ya

0|0
    0|0
  • ne var bende zengin olsaydim kardesime harcamaya acimazdim

0|0
    0|0
  • O çocuk kendi kazanıp alsa, kıymetini daha çok bilirdi.

0|0
    0|0
  • Benim de o kadar param olsa ben de dağıtırdım sağa sola :D

0|0
    0|0
  • Sevmiyorm bu kadini. Gosteris meraklisi aciz.. Allah insanlari dener. Bunuda deniyo

1|0
    0|0
  • Benim param olsa ben de alırım. Şimdi paramız yok diye en iyi abla Demet Akalın mı? :D

0|0
    0|0
  • Benim teyzem var kendi bütçesine göre çok güzel destek çıkıyor bana

0|0
    0|0
  • Benide alsınlar yanlarına

0|0
    0|0
  • Ben kardeşime canımı bile veririm misal ve böyle imkanlarım olsaydı önüne sererdim

0|0
    0|0
  • Yokk da bu kadın kafayı 7 Okan gitsin başkasından 2 . Çocuğu yapsın ne demek

0|0
    0|0
  • O kadar parası var iyi yapmış

0|0
    0|0
  • Herkes saydirmis ama oyle bisey alinsa kim reddedebilir lan xd

0|0
    0|0
  • Yok, olmasını istemem öyle birinin böööö iğrenç 😂

0|0
    0|0
  • Öyle görgüsüz bir ablam olsun istemezdim.

0|0
    0|0
  • Bir araba alamasa da otobüs biletimi her daim alır benim gönlü zengin abim.. kalp kalp kalp

0|0
    0|0
  • Benim abim bana anca ütü yaptırsın 😒

0|0
    0|0
  • Allah olmayanlara da versin zenginden alıp zengine vermek böyle bir şey sanırım

1|0
    0|0
  • gözleri paraya bürünse ne olacak mutlu olamadıktan sonra. fakirlik her daim mutluluktur

0|0
    0|0
  • Bazıları şanslı doğuyo be :D

0|0
    0|0
  • Okadar param olsaydi ailemle yerdimm tabikide

0|0
    0|0
  • mustang arabamı la sdagadfgasdf amerikada donup yuzune bakmıyorlar ag
    turkiyede salak oldukca bu karı dınlendıkce daha cook konusur durur. hadi çav

0|0
    0|0
  • Ne 50 lirası 50 kuruş bile vermiyor benim abim😂

0|0
    1|0
  • Kimsenin kuruşuna ihtiyacım yok

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    78
Yükleniyor...