Kırgın Çiçekler dizisi?

Kırgın Çiçekler dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi güzel ama senaryoyu bozdular son zamanlada. Hele o kızların vurulma sahnesi kan yok herhangi bir tepki yok. Cemre karnından vs. vuruluyor kör oluyor. Meral 3 ay komada felan bunlar cok nadir görülecek şeyler. Kadın geliyor 70 liralık kolye alıyor kızlardan hadi ya kim alır onu :) Bu gibi saçma şeyler dizinin gerçekciliğini bozuyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Cemrenin kör olması doktorlar ameliyat yaparken bu tip şeyler ameliyat sırasında olabiliyor gerçek hayattada. Meralin komada kalmasıda normal hiçmi aylarca komada kalan görmedin? Ayrıca o kolyeyi kendileri yapıyorlar ve 70 liraya satmıyorlar 5-10 liraya satıyorlar.

• 2ay

Bunlar olmasa dizi biter aq*

• 2ay

Daha degişik yollarla yapılacak kardeşim bunlar yoksa böyle saçma gelir insanlara. Bak muhteşem yüzyılı yeni bitirdim kanım dondu şerefsizim. Öyle senaryo öyle oyunculuklar bir daha olması mümkün değil ama kırgın çicekler herşeye rağmen güzel dizi. Şimdiki saçma aşk dizilerinden sonra.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• kemal'im yapmaz

0|0
    0|0
  • Kemalim yapmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ben bu diziyi izledim sanki. ismi hiç yabancıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • Sevmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok klişe ve dramatik

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben bu dizide yaşanan olayları daha önce başka bir dizide görmedim yalnız.

• 2ay

Saymamı ister misin

• Geçen sezon izliyordum bu sezon izlemedim henüz

0|0
    0|0
  • Songul benim musterimdi lan. O kiz oldugu icin seviyorum diziyi iyi rol yapiyo.

0|0
    0|0
  • İzliyorum

0|0
    0|0
  • Izlwmiyem

0|0
    0|0
Yükleniyor...