İzdivaç programlarının koca beğenmeyen soytarısı Hanife'nin sonu ne olacak😊😁🙈?

Türk halkının ahlaki ve eğitimsel çöküşünün göstergesi olan izdivaç programlarını izleyenlerin gönlünde taht kuran medyatik soytarı Hanife ve bu izdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz?İzdivaç programlarının koca beğenmeyen soytarısı Hanife'nin sonu ne olacak😊😁🙈?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• Sinir oluyorum bu kıza tesettürlü bir de tövbe est. Kendinden utanıyor insan. Hiç birinin amacı evlenmek değil orda boy gösterip soytarılık yapmak.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir haber vardı. internett olan eleştirilerden rahatsız olmuş. diyo ki: "bu kadar mı iğrencim bu kadar kötüyüm." ulan mal ztn kanıtladın kendini böyle olduğuna. daha ne sorup duruyon. o başörtünün bile adını kirlettin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Nefret ediyorum bundan. Hiç utanma arlanma da yok kendini rezil ediyor ben utanıyorum bunu izlerken. Baş örtüsünü kirletiyor böyleler

0|1
    0|0
  • Ekranlarda büyüyecek kadın.

0|1
    0|0
  • Amacı kendini göstermek evlenmek değil sinir oluyorum.

0|1
    0|0
  • Boş işler yaaa ordakilerin hepsi geri zekali yeminle

0|1
    0|0
  • Alahim yua igrencler artik...
    Bu pogramda ahmet vardi o herseyi anlati canli yayinda bakin youtubeden

0|1
    0|0
  • Bugün yemekhane de yemek yerken tv de bu açıktı yemek yerken izledim biraz tuttu bir erkeğin elinden götürdü bu gün yarın anlaşamadık diye gelir fjfjfjuf

0|1
    0|0
  • Sadece amacı prim. Beni bu kadına benzetiyolar iğrenç bir durum 😑

0|1
    0|0
  • İğrenç bir insan yapmacık ve sevimli olmaya çalışyıyo ama mala dönüyo bide bu kıza gelenler neden geliyo anlamıyorum he ayrıcada bence bu lanet programların hepsi kapatılmalı okuldan geliyorum her kanalda evlenme programı aşk meşk şeyleri bıktım ya adam gibi bir şeyler çıkartın ülkenin eğitim seviyesi yükselsin boş boş şeyler var bu programların amacı boş bir nesil yetiştirmek izlemeyi izletmeyin dicemde benimde annem izliyo valla engel olamıyorum :(

0|0
    0|0
  • 21 yaşında bir kadın niye koca aramak için televizyona çıkar ki yahu.

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum o kızdan ya popüler olmaya çıkmış oraya o evlilik olsa yüz kere evlenirdi

0|0
    0|0
  • Öldüresim geliyo şu karıyı ya

0|0
    0|0
  • evlenseydı 2. cocugu olurdu :))

0|1
    0|0
  • farklı amaçlarla geldiğini düşünüyorum kendini göstermek için buraya çıktıktan sonra modelliğe başlamış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizi ilgilendirmez..
    Gıybet olur..

#Vesselam

1|1
    0|0
  • Hanife.21 yasında. Hicbir zaman bir beyne sahip olmadı. Yasadıgını sanıyor.

0|1
    0|0
  • #evlenmeye cıkmamıs ki bu show yapmaya cıkmıs

0|1
    0|0
  • Hanife kezbandir kezban kalacak.

0|1
    0|0
  • o kadar gereksiz sevimsiz bir insan ki

0|1
    0|0
  • Evlenme programları ifşa yaz her pislik var😎

0|0
    0|0
  • Delikli boncuk yerde kalmaz :)

0|1
    0|0
  • Bence normalde hayatı kötü, İstanbul'da lüks otellerde yaşayıp gezmek için programda takılıyor

0|0
    0|0
  • Bu kız o oğlanı seviyodu ondan bulamiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...