Justin Bieber'ın Hayranlarına Karşı Tutumu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Justin Bieber, kendisine selam veren bir hayranına "sen berbatsın" demiş. Daha önce de hayranlarını sosyal medya hesaplarını kapatmakla tehdit etmek, onlara tükürmek, hayranlarının verdiği hediyeleri yere fırlatmak gibi olaylara imza atmıştı.
Hatta bir olayın ardından şarkıcı Melanie Martinez duruma tepki göstermiş ve şöyle demişti: "Hayranlara bağlı bir kariyeri sen seçtin. Şu anki durumunu onlara borçlusun."
Siz ne düşünüyorsunuz?
Justin Bieber'ın Hayranlarına Karşı Tutumu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Melanie Martinez en güzel cevabı vermiş bence helal olsun.

1|0
    0|0
    • ayrıca selena gomez de bu konu yüzünden Justin'i eleştirmiş ve tartışmıştılar.

• tam hatırlamıyorum ama Selena neden hayranlarını azarlıyorsun gibi bir şey demişti. Justin de sen benim üzerimden prim yapmayı bıraksana dedi. sonra hayranlarına kızıp instagramını kapattı.

• Bir arada" hayranlarımla fotoğraf çekinmek istemiyorum kendimi hayvanat bahçesindeki bir hayvan gibi hissediyorum." demişti. Bu tarz şeylerle gündeme gelmeyi adet edinmiş kendine bu çocuk :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu veledi oldum olası sevmem zaten... Karakter bakımından hint fukarası bile bundan daha zengindir...

1|0
    0|0
  • Iyi yapıyor slk hayranlarida kendini sorgular az en azindan...

1|0
    0|0
  • Ben ona selam verdim ama bana bi' 'hay' bile demedi. Ama yine de onu çk sviyomm 😘❤

1|0
    0|0
  • G. tu kalktı işte smdi indiren indirebilsn shjsds

1|0
    0|0
  • Kalitesini ortaya koymus, buna rağmen ona hayran olanlara şaşıyorum

1|0
    0|0
  • adam haklı bunaltıyorlar kesin adamı

1|0
    0|0
    • artık yeteri kadar para biriktirdi kariyerine son versin rahat etmek istiyorsa

• şarkı söylemiyi seviyorsa 22 yaş çok erken bir yaş kariyerini bırakmak için, adam hem daha önceden bunu açıklamıştı hayranları daha anlayışlı olmaları gerekir

• hayranları biraz fazla bağlı ona, o olmadan yaşayamam diyen bile var. justin biraz daha kibar davranmalı çünkü bu hareketleri hiçbir şeyi değiştirmiyor.

• tipin önde gidiyor olabilir ama karakterinin adım atacak hali kalmamış Castin 😉

1|0
    0|0
  • gay :d

0|0
    0|0
  • tanımıyorum

0|0
    0|0
  • İlgimi çekmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ya bu adam top bildiğin :D... türk kızlarına ter kokuyo demişti pezeven*. kendisini birşey sanıyor.. instagram 'ını da silmiş sanırsam (bananeğ).. ve hala baz ıergen kezban kızlar justin qalp qalp diyo

1|1
    0|0
  • ergenlikten çıkamadı hala triplerde

1|0
    0|0
  • ergen ve itici

1|0
    0|0
    • artık ergenliği mi kaldı koca adam oldu ama huyu bozuk değişmez gibi

• ergenliğin yaşta olduğunu düşünmüyorum fiziksel olarak tabiki öyle ama davranış olarak 25 yaşında olupta hala mal mal ergenliği atlatamamış insanları da gördüm

• bir yerleri kalkmış para görünce 😁😁

1|0
    0|0
  • ergenin teki zaten

1|0
    0|0
  • ergn hrif halleri

1|0
    0|0
  • Öbür tarafta zebaniler üstünde halay çekecek haberi yok malın.
    Aklı sıra artistlik yapıyor. Ergen

1|0
    0|0
Yükleniyor...