Bu reklam hakkinda dusunceleriniz neler?

Bazi sahnelere anlam verebiliyorum evet ama o koltuk alti ne öyle yahu

Güncellemeler:
2ay Asansordeki bide metrodakinde de bir erkeksilik var sacini sifira vurduran gayet normal geldi bana biseylere ilham olmak icin yapildigi instagram sayfasinda yaziiyor ama bnce ilham olmasinlar
2ay Hele sondaki lez olayini yeni farkettim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 6 saniyeden sonra ruj reklamı olduğunu anladım kadınlar ilgimi çekmedi ürün de normal olarak çekmedi boş yani

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok sevdim bu reklamı.. Sanırım kadınlara alışılmışın dışında -çiçekli böcekli hallerinden başka- imaj çizmeye çalışmışlar ve güzel olmuş. Müziği de çok hoş.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bikac dogal davranisi bnde normal karsiladim ama bazi abes hareketler hosuma gitmedi. Ozguven falan da asilama umudu var da bunu yanlis anlayip bakimsiz olmaya ozendiriyorlar insani diyede anlasilabilir bir reklam ki ben yemek yerken denk geldi iyiki son lokmalarimdi.

Erkekler Ne Diyor 6

• Midem bulandı

0|0
    0|0
  • reklam iğreçse iş yapar diyorlar.

0|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Adamlar burada videoyu izlettirdi mi izlettirmedi mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Izlemek sorun degil de millete bazi seyleri alalade gosteremezler ki kanallar sondaki lezbiyenlerin opusmesine goz yumup nasil yayinladi artik dizilerde bile evlenmeden bazi seyler yasanmiyor tv de.

• 2ay

Fox tv de gordum de lez degil olay ayna anladigim kadariyla ama cocuklarin bilincaltini etkileyecek tarzda bence dogallik ozguven meseleri ilham olma islenmis reklam da kendini sev istedigin gibi davran deniyor ama bana cok abes geldi.

• 2ay

Eğer 12 den önceyse RTÜK'ün izin vermemesi lazım.

• Aynen turunculu kızın koltuk altı ne ya 😀

0|0
    0|0
  • H&m kadar saçma reklam yapan bir marka yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mükkkeemmel bir reklam, ben çok sevdim
    Neredeyse her reklamda oynatılan sıfır beden, bebek yüzlü kızları da doldurabilirlerdi ama tütlü kesimlere ait farklı farklı kadınlardan örnekler vermeye çalışmışlar, çok çok iyi olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...