O kadar bölüm geldi geçti, biz unutamadık Leyla'yı, Mecnun nasıl unutsun?

Of be şu sahneyi her izlediğim de duygulanırım.

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• Bakın bu dizi Türk televizyonlarının görebileceği nadir dizilerdendir. Derin anlamlar içeren, esprinin küfürden kötü sözden ibaret olmadığını gösteren , tekrar tekrar başa sarsanız da asla sıkmayacak bir dizidir <3

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben izlemiyordum bir gün arabayla bu dizinin çekildiği yerlere gittik can sıkıntısı. Arabada ki diğer 2 arkadaşım koyu fanı bu dizinin. Dediler ki Bakkal erdal a gidelim ben anlamadım tabi, o kim o kim o kim gidince görürsün dediler ulan nasıl gidicez saat gecenin 3 ü neyse gittik. O kadar komk ki arabayı bakkala 10 metre kala parkedip inip inmez ters yolda aradık 34 dakika yürüdükten sonra sıkılp hdi dönelim derken arabaya giderken bakkalı farkettiler :D O saatte nalıncı baba türbesi gibi bizden sonra bildiğin 4 araba kuyruk oldu biz arabaya binince sırada ki gelip Erdal bakkalı tavaf etmeye başladı :D o dönemler dizi biteli 2 sene falan oluyordu ben ondan sonra izledim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Gece gece yapılır mı bu 😕 şu diziye yapılan haksızlık

0|1
    0|0
  • hıhı unutmdıkk

0|0
    0|0
  • Nasıl özledim be...

0|1
    0|0
  • Hiç izlemedim :/

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne kadar şanslısın. Önünde izleyecek tam 104 bölüm var.

• 2ay

104 bölüm ve ben kesinlikle izlemem

• Erdal bakkal yetiyordu :D

0|0
    0|0
  • diziydi ve bitti, sadece gerçekler unutulmaz... türk halkı çok kaplıyor kutuya ve içindekilerine.

0|0
    0|0
  • Ne diziydi...

0|0
    0|0
  • Unutur

0|0
    0|0
  • Antipatim oldu diziye izlemeden😑

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim bile

0|0
    0|0
  • ya bu aşk işte :(

0|0
    0|0
  • Ben izlemedim de bu leylalarda oyuncu değişikliği olmuyor muydu anlamadım sahneyi

0|0
    0|0
  • İsmail abi, bu erik çok ekşi..

0|0
    0|0
  • ne ben leyla oldum ne de o mecnun...

0|0
    0|0
  • Leyla mecnun izleyen kişi trt bağımlısıı mal bir yalnız kovboydur arguman bitmiştir djksnjkdanksd

0|0
    1|0
  • Ismail ve erdali özlüyorum :(

0|1
    0|0
  • Ben en çok ismail abiyi özlüyorum yaa :( Melis birkanı leyla olarak sevmediğim için bu sahne pek etkilemiyo beni :D daha cok etkilendiğim sahneler var

0|1
    0|0
    • 2ay

Sadece Melis Birkan'ı değil Leyloştan sonra ki hiçbir Leyla'yı sevemedim. Ama bu sahne fenaydı. Birde İskender ile İsmail Abi'nin sahil konuşması çok fenaydı.

• 2ay

gerçi burda da ilk leylanın görüntüleri var izlemeden yaptım yorumu :D

• 2ay

Aynen leyloş ayrıydı. Ama onun geri gelme ihtimali olmadığı için sedefle olmasını isterdim o kızı da harcadılar. Aynen en etkilendiğim sahnelerden biri iskenderle ismail abinin sahil sahnesi. bir de ben en çok mecnunun leylanın kalbinin şirinde oldugunu öğrendikten sonra eğilip şirinin kalbini dinlediği sahnede duygulanmıştım

Erkekler Ne Diyor 3

• Alkolik oldum bu dizi yuzunden

0|1
    0|0
  • Unutulmaz

0|0
    0|0
  • kesınlıkle unutamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...