AMERİCAN HORROR STORY 6. SEZON İZLEYEN?

AMERİCAN HORROR STORY 6. SEZON İZLEYEN?İlk iki bölümünü şimdi izledim, efsaneydi ve bu sezon aşırı gerilimli olacak gibi duruyor. Aranızda izleyen ya da izleyecek var mı acaba?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1. bölüm çok iyi başladı beni biraz tekli röportajlar endişelendi aşırıya kaçacak diye ancak ikinci bölüm tam kıvamındaydı 1. sezon kadar iyi olmasada en iyi 2. olmaya aday bu sezon

1|0
    0|0
    • 2ay

ben en çok aslyumu beğenmiştim korku ve hikaye olarak, cidden tüylerim diken diken oldu bundada gerilim yüksekti baya tabi ilk sezonun tadı başka...

• 2ay

the fall sağlam baya, bu arada saydıklarından sadece
      ahs
      black mirror
      lucifer
      sherlock
      twd
      spartacus
      doctor who
      skins
      the last ship
      bunların dışında bir favorin var mı mutlaka başlamalısın dediğin? (supernatural dışında)

• 2ay

12 monkeys fena değil önce filmini izle daha sonra da diziye başlarsın Narcos zaten narcos konuyu bilmeyen yok neredeyse mr. robot bilgisayar korsanlığı konusu ilgini çekiyorsa bakabilirsin preacher'a da bak ilk sezon şeytan melek pek yok ancak sonra ki sezonlarda kesin olacak son olarak damien öneririm ilk sezon var sadece 2. sezon iptal edildi "666"deccal konu mini dizi izletmek istersen
      True dedective
      Band of brothers
      11.22.63
      The night of

En İyi Kız Görüşü

• İzledim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 5. sezonu birakmistim yarıda. 2. sezonu çok iyiydi akıl hastanesinde gecen sezon 6. iyiyse başlarım yine 😀

1|0
    0|0
  • 4. sezondan sonra izlemeyi bıraktım :)

1|0
    0|0
    • 2ay

direk altıdan bile başla bence çünkü beş de o kadar iyi değil di

• 2ay

o yüzden birakmistim zaten :) simdi de o heyecanim kalmadı ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...