Hayatınız boyunca izlediğiniz en güzel film neydi?

Ve bu eğer İzlemezsen çok şey kaybedersin diyebileceğiniz bir film mi?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• En güzel film benim için Titanic. Çok film izledim beğendiğim filmde çok ama benim için en etkileyici hep Titanic olarak kaldı.

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen çok güzel film ama çok izledim başka var mı tavsiye edebileceğin bir film :D

• 2ay

Bu filmlerin çoğunu izledim güzel tercihler çok teşekkür ederim :D izlemediklerimi de en yakın zamanda izleyecem :D

• 2ay

Rica ederim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Daha o filmi izlediğimi düşünmüyorum
    Bir de şöyle bir şey var izlediğim en güzel film, en etkilendiğim film olmayabilir ama benim için etkisi daha önemli sanırım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Esaretin Bedeli

0|1
    0|0
    • 2ay

O zaman imdb ye göre ve bana göre dünyanın en iyi filmi ve yaklaşık 30 kez izledim :D başka önerin var mı :D

• 2ay

Korku seviyosan ruhlar bölgesi gizem filmi olarak küp var küp güzeldir

• 2ay

Yalnızım şu an korku olmasın o yüzden 😂😂 ve korku sevmiyorum gece rüyama giriyorlar sonra 😂 başka tavsiyen yok mu :D

• Titanic

0|1
    0|0
    • 2ay

Güzel filmdi ama çok izledim :D başka tavsiyen var mı :D

• 2ay

Teşekkür ederim :D lütfen başka birşey yazma teşekkür ede ede dilimde tüy bitti 😂😂

• 2ay

Bu arada aman yanlış anlaşılmasın son yazdığım yorum mizahi amaçla yardım 😂 neyse iyi geceler ben film için hazırlık yapayım 😂

• Benjamin Button. Efsane filmdir bayılıcaksın garantisini veriyorum.

0|1
    0|0
    • 2ay

Evet çok güzel bir film özelikle bret amcanın hayranıyım adamın filmleri hep güzel :D başka önerin varsa alabilirim :D

• İntihar odası

0|1
    0|0
    • 2ay

Korku filmi mi :D

• 2ay

Bir biseksüel hem kadınsı hem erkeksi özelliklere sahip olmaz. Tek benzer yönleri var o da her iki cinsede ilgi duyabilmeleri. Ben.. ben ise sadece gönülden bir destekçiyim. :)

• 2ay

Yeni yeni şeyler öğreniyorum sürekli :D aydınlattığınız için teşekkür ederim hocam :D lgbt konulu bir filmi beğenince sen de bir lgbt üyesisin sanmıştım ama değilmiş şaşırdım :D

• Into the wild. Benim gibi çekip gitmek isteyen herkese ilk tavsiyem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...