Kiralik ask izliyor musunuz?

kiralik ask dizisini izliyor musunuz?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Dizi ilk çıktığında izlemistim biraz. Bir de yeni bolumunu izledim gecen gun. Pamir'i cok begendim cok yakisikli cok sevdim. Omer'den daha iyi.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 13

• Siki sikiya olmasa da izliyorum
    Son bolumu anlamadim yeni sezonun ilk bolumu
    Bolumun sonlarini izleyemedim. Sanirim o sahneyi gostermediler ama bence en cok beklenen sahne o sahneydi.
    Omerin o anki halini cekmeliydiler. Boylesi hem basroller icin hem yonetmen, hem senarist hem de diger ekip elemanlari icin kolaya kacmak olmus sanki. Hayal kirikligi oldu icimizde kaldi.
    Defne lise mezunu bir asistanken nasil onemli bir sirkette 1 yildan az surede mudur olmus? Defne karakteri neden bu kadar abartiliyor? Sadece isini yapan biriydi, ama cok calisiyorum diye sanki extradan bir seyler yapmis gibi bir anda yuzde 400, yuzde 300 zamdan bahsetti garipsemediler yuzde 300 e sanirim kabul edecek gibi olmuslardi etmislerdi de herhalde hatirlamiyorum. Nasil bir sey? Nerede olur? Sirf kizi seviyorlar diye bu kadar abartilmaz.
    Hadi mudur olmus, niye nasil oldugunu gostermiyorlar
    Hani olmus, nasil biri, sanki ofisboydan ister gibi mudurun eline tablo tutusturuo gt filancanin odasina birak diye emir verebilir? Karsindaki hizmetli degil mudur?

1|0
    0|0
    • 2ay

Arkasindan boyle bir ise girismesine ragmen hala cok iyi kiz nasil diyebiliyor dede?
      Nasil mirasini ona birakabiliyor?
      Omer karakterinde biri bu durumu nasil affedebiliyor? Sadece onu degil sinani nasil affedebiliyor omer karakterinde biri? Sacma cok sacma olmjs

• Tv izlemem

1|0
    0|0
  • izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Hayır izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0