Ebru Gündeş Reza Zarrab'tan boşanıyor... Neden olabilir sizce?

Ebru Gündeş Reza Zarrab'tan boşanmak için dava açmış. Neden boşanıyorlar sizce?Ebru Gündeş Reza Zarrab'tan boşanıyor... Neden olabilir sizce?

2|0
112|151

En İyi Erkek Görüşü

• ebru gündeş kadar çıkarcı para düşkünü bir insan ömrü hayatımda görmedim tanımadım yani. yıllarca sertar ortaçla sevgili oldu adamın tüm parasını çatır çatır yedi adamın parası bittiği an anında adamı terketti sonra zengin iş adamlarının holding patronlarının oğullarıyla beraber oldu, basında tipim değil dediği tipte biriyle yani reza ile en son evlendi neden para için, en son reza nın dolandırıcı olması üzerine tüm mal varlığına el konulunca özel jetinin gitmesine üzülüp bir kaç milyar dolar tabi jet ben jetim olmadan ne yapacam diye ağlıyordu sanki anasından jetle doğdu. yani yarın yine bir zengin bulur ve bulursada şaşırmam. bu zenginler bu salak kadına para yedirmekten ne buluyor cidden anlamış değilim. serdar ortaç vakasına gelirsen adam kumar oynuyor kıbrısta en son oynamasında donuna kadar kaybetti demişti yani süper iftirada atıyor bu kadın. tamam bu kadın için kaybetti ama şu an istanbulun en güzel yerlerinden birinde villası harika bir kaç evi ve süper arabaları ile yatırımları var adamın yani ölse 7 ceddine yetecek servet denilebilir. en basiti o villayı sat normal apartman dairesine yerleş 40 sene o parayla yaşanır. eşyalar arabalar yatırımlar ise cabası.

1|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Ebru'nun paralar, hediyeler azaldı reza içerideyken baktı ki çıkacağı yok.
    Daha sağlam yolacağı birini bulmuş o yüzden boşanıyordur.

Bu arada reza ve Ebru İstanbul'da ki bir çok mülkünü sırf devlet el koymasın diye başkalarının üzerine geçirdiler. Bu da bizzat bildiğim bir konu.

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 150

• Reza nafakayı bizim vergilerle ödeyeceğinden bize girecek boşanma davası -.-'

5|1
    0|0
  • Reza'nın bir sonu yok zaten. Hapis mapis geçer hayatı. Düzgün bir hayat yaşanmayacağını geç de olsa anlamıştır. Kendi adını da daha fazla kirletmeden o kişi ile doğru bir adım.

4|0
    0|1
  • Hapisanedeyken kendisini başka erkeklerle aldatacağı için boşanmak istemiştir :)
    Ebru Gündeş esasında iyi niyetli iyi birisi ama akılsız. Herşeyi ona yapmasını söyleyen falcısı söylüyor. Falcısı ne derse onu yapıyor. Rıza ile evlenmesini de o salak falcısının telkinleri ile yapmıştır kesin.
    Ellah akıl fikir versin ne diim :)

1|0
    1|0
  • Herkes para bitti yazmista ebru gundes oyle fakir bir insan degil bilin istedim yani zerrabsizda zengin 😄

Adam hapisten cikamayacagi icin ya da asilacagi icin cocugunu dusunmus olabilir ya da kara para aklama teknigi olabilir bagi kesip paralari ebrunun hesapta bekletilmesi gibi.

2|1
    1|0
  • Türkiye'nin kilit isimlerinden biri ile, kilit sanatçılarından biri evlendi zamanında.
    Fazla sürmedi nazar değdi işte 🙁

0|1
    0|0
  • BU ADAMIN 1 BAVUL DOLUSU ALTINI VARDI SANKİ. ARKADA KALANLARI DEMİYORUM. DAHA NE OLSUN BOL ALTINLI SAADETLER ABRUYA. İNSAN ÖLÜMDEN DÖNERDE DERS ALMAZMI? HAYATI HALA 1 BAVUL ALTIN OLARAK GÖRÜYOR YA NE DİYİM. ALLAH ISLAH ETSİN
    ALTINLAR DÜNYADA GENE KALACAK BİRİLERİ GENE BUNLAR İÇİN KAVGA EDECEK ONLARADA KALMAYACAK. ONLARSA YOK OLUP BUNLARIN HESABINA TUTUŞACAKLAR. İŞİ BAYA ZOR BUNLARIN.

0|0
    0|0
  • Ebru gündeş zaten zengin bir kadın para bitti aşk bitti gibi saçma sapan cümleler kurmayayın daha mantıklı olun ayrıca kimseyi ilgilendirmez bizene

2|2
    0|1
  • reza küresel sermaye için önemli bir aktrdü.. son aylarda yaşadığımız herşey rezanın tutuklanmasıyla başladığına dikkat çekiyorum.. ayrıntıları bilmemize gerek yok ama satranç tahtasında bize karşı koz olarak kullanıldığından eminim.. bu koza karşılık rusyayla yakınlaştık , karşı atak darbe girişimi oldu , sonraki hamlemiz sınır ötesi operasyondu bu süreçte amerikan üst düzey yetkilileri evlerinden çok ankaraya gelip gittiler.. Kapalı kapılar ardında bşeler dönüyor.. ve reza önemli bir aktör bunu biliyorum. Rezanın ortağı zencafi iranda asıldı irana ambargo kalktı mesela.. çok tuhaf değil mi

1|0
    0|0
  • Malların uluslararası yaptırıma ve hesapların dondurulması durumuna karşı korunması.

0|1
    0|0
  • Bir tur strateji olabilir. Kalan paraların da ebruya aktarılıp haciz koyulmamasi için bu yolu izlemiş olabilirler

4|0
    0|0
  • evlenirken bizemi sordular ki boşanırken bizemi soracaklar
    banane

2|0
    0|0
  • Gelemedi gönlünün efendisi.

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz.

0|0
    0|0
  • Ebru çaldığı malın yarısını istemiş reza vermemiş ondandır

2|3
    1|2
  • Bu karı zaten para için yaşayan biri, güç kimdeyse onun yanındadır. O herif de çalıyordu bu da yiyordu, şimdi paranın kaynağı kesildi bu da boşanıyor

0|0
    0|0
  • Taktik be, zaten ayrılar, o dava bu dava falan derken mal varlıkları ya da yapılması gerekenlere daha ıyı dahıl olabılecek ebru ablamız, o ses te de yok bu sene eşinin ynında olur bol bol.

0|1
    0|0
  • Türk milleti olarak karı koca beter olmalarını umuyoruz.

5|1
    1|1
  • Daha neden olsun adam ülkeyi soydu kadın onun arkasından onca göz yaşı döktü bence yetti artık diyip boşanmıştir.
    tabi başka sebeplerde olabilir karı-koca tabi ama şimdilik bildiģim kadariyla dedim

0|1
    1|0
  • fakirin, yoksulun, düşkünün cebinden hortumladıkları paralara el koysunlarda, isterlerse, kıyma makinseinden geçirsinler...

3|0
    1|0
  • Sonunda bana gelecek yıllardır beklıyorum bu anı

2|1
    1|0
  • Zengin koca arayanların olayı bu zaten en ufak engelde aşmak yerine başka rüzgarlara yelken açmayı tercih ederler tabi gerçek sebebi bilmiyoruz ama zamanında böyle bir adamı kabul edip yola çıktıktan sonra şimdi yol ayrılığa geliyorsa kınarım.

1|0
    0|0
  • nikahta 'iyi günde kötü günde beraber olmak'' sözünün bir çoğu kişi için bir kuru laftan ibaret olduğunu bikere daha test etmiş olduk..

0|1
    1|0
  • neden evlendiyse onun için boşanıyor

0|0
    1|0
  • bizenee

2|0
    0|0
  • O kadını konuşmak bile zaman kaybı

4|0
    1|1
  • paralarına el konulamaması olabilir ya da artık kaldıramadı süreci
    ilki sinsice birşey ikincisi anlaşılır bir durum
    ama benim eşim dediğim kişi aynı zamanda ahirettede eşim olacak kişi olacak kişidir böyle bir durumda boşanmazdım

1|0
    1|0
  • Ne olacaktı? Tipine mi aşıktı adamın? Bak kadın boşanmak istediğini bile kendisi söylememiş. Avukatına söyletmiş.

0|0
    0|0
  • Adamın isminin %80i aynı harflerden oluşuyo
    Ben olsam bende katlanamam🤔

0|1
    1|0
  • Amerikaya gule oynaya tatile gittiler de adam hapse girince mi aklına geldi para ilişkisi olmuş aşklar

2|0
    1|1
  • neden evlendiklerini bilmiyorum, boşanma sebebini nerden bilecem 😕

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    120

Kızlar Ne Diyor 111

• Mallar gitmesin diyedir... Hirsizlar.

3|2
    0|0
  • Adamın mal varlığına el koydular tabi parada bitince kocayı boşamak şart oldu nede olsa bunlar yokluğa tahammül edemezler.

2|1
    0|1
  • Olabilir, insanların özel hayatı bu..

1|1
    0|0
  • Yerle bir olan imajını tekrar kurtarmaya çalışmak istediği için olabilir 😂 ya da paracıklar gittiği için 😂

0|0
    0|0
  • Kadının tüm itibarını yerle bir etti adam. İyi bile dayandı. Parası için diyosunuzda kadının parası da yok mu sanki. Ünlüler için paradan ziyade itibar önemli. Bu kadının itibarını zedeledi bu adam. Helal olsun ebru gündeşe. Çocuk için katlanmakta bir yere kdar

1|0
    0|0
    • 2ay

İyi de bu paraları nasıl kazandığını biliyoruz rezanın. Öyle olmasa zaten Amerika onu salardı. Türkiye'de adamı göklere çıkardılar orada yargılanıyor. Bu işler bir yere kadar. Sanki Ebru Gündeş sütten çıkmış ak kaşık mı? Bunları o bilmeyecek de biz mi bileceğiz? Bence de para bitti aşk bitti çünkü bir kere parayı buldun mu doymak bilmez insanlar bunlar. Baktı ki ellerindeki paralar da sıkıntıya giriyor boşandı kurtardı paçayı.

• 2ay

İlk cümlelerne katılıyorum ama bu adamlarında yğkselme taktikleri ünlü kadınları kullanmak oluyo genelde. Aile içinde ne yaşandığını kimse bilemez sonuçta belkide zor şartlarda evliliğe katlanmak zorunda bırakıldı bilinmez belkide para tutkusundan. Ama yargılamanın doğru olmadığını düşünüyorum kadının neler yaşadığını bilemeyiz

• Yılın aşkıydı yok bilmem yılın evliliğiydi noldu?
    Bunu normal fıkara halktan biri yapsa yani bu kadar sık evlenme boşanma falan mahallede adı çıkar orspu diye.. ama zengin olursa ayyy ne kadar cici bir çift oluyor.. Toplumun AK ben..

0|0
    0|0
  • Psikopat_hatun diyor Kİ adı çoktı 9a ebru gündeşin adıda kirleniyordu yavaş yavaş kendi adına doğru karar almış

0|1
    0|0
  • Bundsn sonra bu sekilde daha cok para kazanacaktir.

0|0
    0|0
  • O kadin değişik biri. Adamin herşeyi ortada kocam kocam diye agladi bakti ki mal mülk gidiyor hoop bosama davasi. He gülüm her sizde insansiniz

0|2
    1|0
  • gündeşi masumlaştırma çalışması gibi geldi bana...

0|0
    0|0
  • Mallar kocasından alınmadan koparabildiğini koparıp gidicek işte

2|0
    0|0
  • reza ülkenin yüz karası çıktı neden boşanmasın hoş bunların alayı hırsız dolandırıcı zaten

0|0
    0|0
  • Banane bundan

0|0
    0|0
  • eşinin yaptıgını biliyosa kaldıramıyodur artık

0|1
    0|0
  • parası bitmiştir

0|0
    2|0
  • Paralari suyunu cekince suyun dibinde ebru gundesin yüzüde gün yüzüne cıkti tabiki... Cok ta şapmamak lazm

0|0
    2|0
  • Angelina'yla Brad'e özenmişlerdir..

1|2
    0|0
  • Tabi para bitti aşk bitti

1|0
    0|1
  • Mal varlığıni kurtarmak

0|1
    0|0
  • Çok normal geciktiler bile

0|0
    0|0
  • Bunlar hep ilgi cekmek icin

0|0
    0|0
  • Ne bilelim bize ne

0|0
    0|0
  • Parası bitmiştir.

1|1
    0|0
  • Geç verilmiş bir karar...

0|0
    0|0
  • Kocası çok para harcıyor diye kızmış bildiğimiz gibi kocası Amerika da hapiste ebruda sinirlenmiş öyle dedi die

0|1
    0|0
  • Daha uzayı alacaktı eşi nereye boşanıyor :D

0|0
    1|1
  • Umrumda degiller

0|1
    0|0
  • Adamın çıkacağı yok ne yapacak mecburrr

1|0
    0|0
  • Para gitti, aşk bitti. Dengesiz bunlar ne olucak başka