Kiralık Aşk'ın bu akşam yeni sezonun ilk bölümü yayınlanacak. Sizce neler olacak? Yeni sezonda bizi neler bekliyor?

Ben şahsen Ömer'in tepkisini çok merak ediyorum. İtalya'ya gittiği belli ama evlendiler de mi terk etti yoksa direk orada mı? Siz neyi merak ediyorsunuz?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olacağı belli olmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sırf o yüzden yurda geldim izliycem diye

1|0
    0|0
    • 2ay

Benim gibi bir tane daha kaçırmamak için her şeyi yapan bulduğum için çok sevindim. Tek değilmişim demek ki.

• 2ay

Genelde TV den izlemem dizileri netten izlerimde biraz yalnız kalmaya ihtiyacım var bahane oldu o yani yoksa o kadar da önemli değil 😀yalnız kaldın yine

• 2ay

O zaman neden sırf onun için geldim dedin?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ergenliğe devam ne olacak ki 😂

0|0
    1|0
  • bence kızı kamyon çarpacak oğlan üzüntüden kendini dağlara vuracak kızın annesi üzüntüden şizofreni olup baba bu durumu kaldıramayıp intihar edecek kızın en yakın arkadaşıda kötü yola düşecek

0|0
    0|0
  • İşsizlikte zirve

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İzlemiyorum ki

0|0
    1|0
  • böyle döndürüp döndürüp kavusulmayan bir konu olursa ister istemeden bakmiyorum. Umarim hep ayni konu olmaz

0|0
    0|0
  • Hiç izlemiyorum şu ergen dizileri ya

0|0
    1|0
  • Nasıl sezon vermişti zahmet olmazsa biri anlatabilir mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Ömer ve Defne nikah masasına doğru yürürken Defne bütün kiralık aşk hikayesini anlattı. Yeni sezonda da öğrendik ki evlenmişler ama Ömer nikahı 1 gün sonra iptal ettirip romaya gitmiş.

• 2ay

Teşekkürler :)

• Valla ben bana sevmeyi anlat ı izliyorum kiralık aşk sıktı

0|0
    1|0
  • Keşke düğünden sonra o ayrı kaldıkları 1 yıla nasıl başladılar onu anlatsalardı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen bencede. İzleyici de en çok o bölümü merak ediyor. Belki ileride gösterirler.

• bence barısacaklar

0|0
    0|0
  • Sevmem o diziyi

0|0
    1|0
Yükleniyor...