Evlilik programlarında transfer dönemi! Bir başka evlilik programına geçen loca adaylarını nasıl değerlendiriliyorsunuz?

Umut, Esra Erol'a transfer oldu. Erkan ve Zehra, Zuhal Topal'a transfer oldu. Mehmet, Esra Erol' transfer oldu. Belki değişenler, geri gelenler bile olmuş olabilir. Bilenler yazabilir.

0|0
22|10

En İyi Kız Görüşü

• izlemiyorum bilmiyorum da bir defasında annemler izlerken denk geldim başka programda evlenmişler sonra boşanmışlar başka bir programa gelmiş ikisi de taliplerini arıyor düşün bunların başvuruları kabul edilmiş ikisinin de ve aynı anda programdalar sunucu bilmiyor yönetmen bilmiyor (!) ne tesadüf ki seyircilerden birisi biliyor ve ifşa ediyor.. bu kadar saçmalık reyting yapma çabaları olabilir mi izlemek tam saçmalık boş işlilik anneme de zaten böyle boş şeyleri neden izliyorsun diye kızdım ne kadar saçma evlenme amacıyla gelen yok gibi..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Transfer dönemi hareketli sektör dışından tülin ve caner bile transfer oldu

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Erkan ve Zehraya şaşırdım diğer programda birini beğenip talip olmaları normal sonuçta amaçları evlilik ama Erkan'a şaşırdım zaten bulmışsıun neden oraya geçiyon

0|0
    0|0
  • Para mi aliyorlar neden oyle merak ettim Şu an .

0|1
    0|0
  • Ahlak ve etik olarak yorum bile yapmiyorum ve kültürsüz, vizyonsuz, boş insan diyorum kisaca. Tabi arz talep meselesi bu.. halkimizin rezil zevkinden utanıyorum.

0|0
    0|0
  • Hepsi cast ajansına kayıtlı kalitesiz insanlar. Bunu zaten gelen her taliplerini reddetmelerinden anlayabilirsiniz. Halkımız da bunları gerçek sanıp izliyor. Ve bu insanlar para kazanmak için dişini tırnağına takan o kadar insandan daha fazla para kazanıyorlar. Gerçekten bu adaletsizlik. Bence bu programları bitirmeliler artık.

0|1
    0|0
  • Bunların hepsi teker teker para almıyorsa bende başka birşey bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Al birini, vur ötesine.. Ne fark eder ki diyorum ☺

0|0
    0|0
  • Saçma buluyorum programları.

0|0
    0|0
  • Hangi sahaya gol atacaklarini şaşirdilar 😊

0|0
    0|0
  • ekran kirliligi bunlar yüzünden diziler yüzünden aile kavramı kalmadı ajanstan toplamış getirmişler bu işsiz güçsüzleri onlar para kazanıyor milletde koyun izliyo kimsenin evlendigi yok işleri güçleri şov...

0|0
    0|0
  • Amaçları evlilik değil

0|0
    0|0
  • :) izlemekten usandım! Saçma geliyor bana artık..

0|1
    0|0
  • bir çoğu için iş yeri oralar - ajans oyuncuları. izleyenler anormal.

0|0
    0|0
  • Ya resmen pembe diziler gibi millet salak izlemesinler 😊

0|1
    0|0
  • Hepsini de takip ediyorsun maşallah.

0|0
    0|0
    • 2ay

yeni sezon başlamış, neler dönüyor diye bir bakayım dedim. ilk bölümlerden bunları öğrendim, çok şaşırdım açıkcası.

• 2ay

Daha ilk bölümden baya tüyo almışsın valla.

• 2ay

çok şeyler olmuş çünkü.

• Sen de sıkı takipçisin hani

0|0
    0|0
    • 2ay

sosyal medyada gördüm.

• 2ay

Reyting için para teklifi alıyorlardr belki. Ama Esra Erol şikayette bulunmuş başka programa geçmenin yasak olması icin. İyi de olur yani

• Saçmalık.

0|0
    0|0
  • lanet olsun soytarılar..

0|0
    0|0
  • Bunlar baya oldu

0|0
    0|0
  • Erkan reklam yapiyo bence

0|0
    0|0
  • Hepsi oyuncu. İzleyip prim yaptırmayın şunlara

0|0
    0|0
  • hepsi kurmaca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şeytan diyor git ülkeyi salla milletle testis geç sonra ben evliyim de öyle öyle olay ol

0|0
    0|0
  • ne kadar eskort karaktersiz denyo varsa orada.

0|0
    0|0
  • Parayi hangisi fazla veriyorsa ona gore transfer oluyorlar. ayrica paraya gore iliskilerini baslatip bitiryorlar. sunucularda bolum basi 100bin liraya kadar para aliyorlar.

0|0
    0|0
  • belki anlarsınız kurmaca olduklarını

0|0
    0|0
  • allah belanızı versın her gordugumde beddua edecem

0|0
    0|0
  • çok beğeniyorum izlemeden edemiyorum

0|0
    0|0
  • Para para

0|0
    0|0
  • Dayanamıyorum ve yazıyorum. Bence çoğunun amacı şöhret olmak gibi geliyor. şöhret olursam belki bir dizi de ya da film de oynarım diye düşünürler. En azından dan bir reklam filmin de ya da bir program da sunuculuk da olabilir. o salak caner de dönmüş; ben onlara çok acıyorum. Hani sen Tülini seviyordun. bunlar şöhret olmak için her yolu meşru görürler. Ha caner yakışıklı doğru ama bence amacı sadece hiç bir vasfı olmadan şöhret olmak. sonra semre6 denen o kadının oğlu ata gibi ölümle sonuçlanıyor bu işin sonu. ya da iki sonra onları kimse tanımıyor. O ajdar, caner , Hanife midir ne karın ağrısıdır , ata ve Semra kaynana denen ne idiüğü belirsiz kadın bunlara çok iyi örnekler.

0|1
    0|0
  • İlgilenmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...