Bir Cast Ajansı hakkında sorum olacak bakabilir misiniz rica etsem?

Cem Ajans.. Cast, model, manken vs. çıkarıyor. Bünyelerinde meryem uzerli, demet özdemir gibi çok sağlam isimler var açıkçası. Tabi her başvuruyu da değerlendiriyorlar malum figüranlık vs. Ama ben bizzat Cem beyle yazıştım fotoğraflarımı falan attım şehir dışından geleceğimi buna değecek projeler çıkacaksa gelip gelmeyeceğimin netleşmesini istediğimi söyledim. İzmirde gidicem İzmire de şube açtılar diye biliyorum ama Kendisi bana ist. daki ajansın adresini attı irtibat bilgilerimi de aldı en yakın zamanda bir kahve içelim dedi. Şimdi nuri alço seneryosu yazacaksınız da kaçıncı yüzyıldayız artık o düşünceleriniz yeşilçamda kaldı hem güzel bir kızım övünmek için söylemiyorum miss turkeyden de çağırıldım gitmedim mesela, az da olsa çağdaş, objektif bir gözle bakıp yorumlamanızı rica edebilir miyim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tiyatro, dizi, sinema.. Ne zannediyorsunuz ya siz? Konservatuar da olan oyunculukları kanımca efsane olan arkadaşlar tanıyorum ki fizikende kafanızı bir defa daha çevirmenize neden olabilirler. Onlar zar zor yer ediniyor hatta bazıları edinemiyor ki gördükleri muameleri az çok biliyorum. Siz sadece dış güzelliğinizle mi kabul edileceksiniz peh. Birde nuri alço yazmayın kaçıncı yy. yazmış. Canım 1000 yılda geçse sistem aynıdır. Madem güzelliğinle yükseliceksin o zaman onu her şekilde kullandırtırsın. Hadi eyvallah..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu işlere gönül vermiş ve de hedefini bu yönde belirlemişsen netice olarak bir ajansa bağlı olmadan, onlar aracı olmadan bu sektörün içinde olmak pek mümkün değil biliyorsundur ki... Sanat dünyasında şans önemlidir evet ama bu şansın sende olduğunu sanmak hayallerinin gerçekleşmeyeceği anlamını taşıyabilir... Sallıyorum bir İbrahim Tatlıses gibi inşaatta çalışırken keşfedilmeyi beklemek abesle iştigal çünkü...
    Bir başlangıç için birileriyle yürümen şart, senin seçiminin en önemli unsuru bence '' Doğru zaman ve doğru kişi/kişiler '' olmalı... Sonra da basamakları birer birer atlayabilirsin eğer gerçekten bu işler için iyi isen...

Tabii sorunla bağlarsak da bu Cem Bey doğru kişi midir bunu anlayabilmen için ona da mutlaka bir şans vermen icap edecektir. Yoksa ondan korun bundan kaç diye diye de ev hanımından öte bir şey olamazsın... Sen yine de ufak da olsa bir önyargıyla git, daha dikkatli hareket et ve ona göre kabul et teklifleri derim...
    Her şey gönlünce olsun :)

0|0
    0|0
  • miss turkey'den çağırılıp gitmeyen ablacığım sen yine de dikkatli ol duyuyoruz cunku birşeyler vermeden bir yerlere gelemiyorsun malesef.

0|0
    0|0
  • İzlemesi güzel oynaması değil
    Hem az yorulacagın daha çok para kazanabilecegin işler var malumunuz

0|0
    0|0
  • Tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • Cem e dikkat et saka küçük sakalar yapmasin. Gazoza dikkat

0|0
    0|0
    • 2ay

Al işte..

• 2ay

Bu isler yataktan gecmeden sen8n performansini gormeden olmaz bjz Gulben Ergen

• 2ay

Gazoz mu kaldi artik o isin sakasi durekt oster senden sen gitmisdin nasilsa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...