Aranızda Cem Ajans Gold hakkında bilgisi olan var mı, bakabilir misiniz?

Cast, model, manken vs. çıkarıyor. Bünyelerinde meryem uzerli, demet özdemir, Azra Akın gibi çok sağlam isimler var açıkçası. Tabi her başvuruyu da değerlendiriyorlar malum ajansların işi figüranlık vs. Ama ben bizzat Cem beyle yazıştım fotoğraflarımı falan attım şehir dışından geleceğimi buna değecek projeler çıkacaksa gelip gelmeyeceğim netleşsin isterim dedim. İzmirden gidicem ama izmirdeki şubemize uğrayabilirsin demedi Kendisi ajansın istanbuldaki şubesini de değil bizzat medya şubelerinin adresini attı irtibat bilgilerimi de aldı en yakın zamanda bir kahve içelim dedi. Şimdi nuri alço seneryosu yazacaksınız da kaçıncı yüzyıldayız artık o düşünceleriniz yeşilçamda kaldı hem güzel bir kızım övünmek için söylemiyorum miss turkeyden de çağırıldım gitmedim mesela, az da olsa çağdaş bir gözle bakıp yorumlamanızı rica edeceğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da yaşıyorum 3 4 sinema filminde ufak figuranlıklarım oldu. ve bahsettiğin ajansın adını hiç duymadım inan. eğer bu işte problem yaşamak istemiyorsan Family ajansı öneririm zaten türkiyde 2 tane var sağlam olarak öbürünü hatırlayamıyorum malesef.

0|0
    0|0
    • 2ay

Cem ajans ve Family ajansı teraziye koymak... Kardeşim cem ajansın instagram sitesine bir göz at istersen. Ve İzmir'den kalkıp figüran olmaya gitmem inan family ajans eş değerinde hatta ondan kat kat iyi ajanslar da var yoksa İzmirde

• 2ay

Ayrıca izmirden kalkıp kimse seni başrole koyupta piyasaya çıkarmaz bunuda emin ol sen kendini bir tanrıça sanıyorsun sanırım, Açta biraz bak bu gün medya önunde olan gençlere nerelerden gelmişler bu işte gerçekten mesleğin olacak kaşa göze bakıp kimseyi oyuncu model yapmıyorlar.

• 2ay

Aynen kardeşim sen haklısın

Erkekler Ne Diyor 3

• Cast ajans

0|0
    0|0
  • Ulan buraya yakışıklıyım güzelim diyen adamda fotoğrafını atmıyor egonuzu mu tatmin ediyonuz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...