Arkadaşlar Cem Ajans Gold cast ajansı hakkında bilgisi olan var mı?

Cast, model, manken vs. çıkarıyor. Bünyelerinde meryem uzerli, demet özdemir gibi çok sağlam isimler var açıkçası. Tabi her başvuruyu da değerlendiriyorlar malum figüranlık vs. Ama ben bizzat Cem beyle yazıştım fotoğraflarımı falan attım şehir dışından geleceğimi buna değecek projeler çıkacaksa gelip gelmeyeceğim netleşsin isterim dedim. Kendisi ajansın adresini attı irtibat bilgilerimi de aldı en yakın zamanda bir kahve içelim dedi. Şimdi nuri alço seneryosu yazacaksınız da kaçıncı yüzyıldayız artık o düşünceleriniz yeşilçamda kaldı hem güzel bir kızım övünmek için söylemiyorum miss turkeyden de çağırıldım gitmedim mesela, az da olsa modern bir gözle bakıp yorumlamanızı rica edeceğim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu belirteyim dediğin gibi git görüş sonuçta resmî bir kurumdan bilinen yetkili birisiyle görüşeceksin aksi birşey olamaz ama şunu da belirteyim bu ajanslık mankenlik işlerine güzellik özgüvenine kapılıp veya kendi ispatlamaya katılıp girme gerçekten mutlu olacaksan ve yapacaksan gir çünkü iş büyürse zorluklar baya artacak haberin olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hepimiz çirkin olduğumuzda o ajansı bilmiyoruz :D

0|0
    0|0
  • Bende oradan 2014 Papua Yeni Gine 1. Si seçildim. 500 tl çekim parası istiyor:))

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıll anlamadım kim istiyor 500 TL çekim parası Cem Ajans mı 😄 Canım ben gerçekten miss turkeyden çağırıldım bu arada..

• 2ay

:/ tamam abla

• netten bak

0|0
    0|0
    • 2ay

Valla baya iyi gibi

• 2ay

Valla konuştuk 😄

• 2ay

Emin ol sen niyede buyum bir sirket sahibinin basit şeylerle ilgilencegini sanmam :D

• hayirli olsun yuru bu hat ustunden basarili olursun insallah

0|0
    0|0
  • Neyi yorumlayalım istiyon?

0|0
    0|0
    • 2ay

Soru beyni olanlar için açık

• 2ay

Ortada soru göremiyorum. Güzel olduğunu iddia ediyorsun ama kafan pek çalışmıyor sanırım😂

• 2ay

Yok o ajans iyi değil desek cevabı vermişsin ama meryem uzerliyle çalışıyolar diyeceksin. Kendin sormuş kendin cevaplamışsın😂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...