Neden artık doğrudüzgün çizgifilm yok?

Bazen içimdeki çocuk ölmesin diyorum çocuk kanallarına bakıyorum ama dayanılacak gibi değil. biyerden sonra normal insanı delirtecek düzeyde saçmalıklar. hele bir reklama denk geldim sadece domates diyor. eskiden istiklal marşıyla açardık trt1 kanalını izler dik.
Sorun acaba bolluk mu?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• pokemonizle.net/.../

Candır. Johnny bravo gibi gumball gibi saçma sapan çizgi filmler yapıyorlar. Johnny sapıklığı, gumball da darwinizmi yayıyor yavaş yavaş. Bilinç altlarına çalışıyorlar tamamen çocukların.

0|1
    0|0
  • Pazar kahvaltıların değişmezleriydi şu an hiç bir yerde yoklar.

0|1
    0|0
  • Çocukluğumuzun sevimli kahramanları, casperları, temel reisleri, winnie the poo, redkit, duff duck hatta pokemon kalitesinde çizgi filmler yok

0|1
    0|0
  • jetgiller, çakmaktaşlar, ayı yogi, tom&jerry, vikingler vardı ben ikokula giderken yeşil oba diye güzel bir kukla türü program vardı. cedric vardı o yıllarda. şimdi bakıyosun yok uçaklar trenler yok peppe saçma sapan şeyler. Bizim kültürümüzü yansıtan tek çizgifilmin trt de yayınlanan rafadan tayfa isimli çizgifilm olduğunu düşünüyorum. öyle ki zaman zaman boşluktan açıp izliyorum. Diğerleri gibi saçma değil ve sinir bozucu salakça şeyler yok. Haricinde ben de şikayetçiyim.

0|0
    0|0
  • şimdi animeler çıktı garip garip.

0|1
    0|0
  • keloglan var

0|0
    0|0
  • Fairly Odd Parents öneririm. Çok hoş. Küçük bir çocuğun ailesinden aldığı darbeleri azaltmak amacıyla peri ebeveynleriyle birlikte maceralara atılıyor. Büyüklere de hitap ediyor. Bu arada haklısın evet. Eskiden ayıcık bombo vardı onu izlerdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...