Kapat

Kismetse olur gerçek mi?

Bakın yalan oldugunu bende biliyorum. Ama lütfen dikkat edin bir programa. Bunlar oyuncu diyelim eywallah ama konuşmaları, sasirmalari, kavgaları, mimikleri okadar gerçekçi.
Hiç oyun gibi gelmiyor cunki..
Türkiyenin en iyi oyuncuları Mesala cem yılmaz , Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Altan düz yatan gibi oyuncular bile bu denli rol yapmıyorlar.
Oyuncu olduklarını bende kabul ediyorum ama bizim sokakta veya başka bir mekanda herhangi biriyle kavgalarimiz, sohbetlerimizle aynı gibi.. dusuncelerinzi nedir?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Valla bilmiyorum şu an onu izliyorum okul da yok. Güzel oynuyorlar 😂😂😂

0|1
    0|0
    • Kesinlikle yalan bariz belli.. hergün kavga oluyor hergün farklı saçma sapan şeyler oluyor.
      Ama konuşmalar Mesala Şu an adnan ile dideme dikkat et gerçek gibi tartisiyorlar.

En İyi Erkek Görüşü

• Gercek hatta batuyla bir kiz evlendi magazine ciktilar

0|1
    0|0
    • Gerçek olamaz cok yapmacık saçma şeyler var gerçek olmaDigi bariz belli.
      Nur ile Batu bence eskiden sevgili idiler veya aşık oldular. bir haltlik var gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle programlar yarı gerçek yarı yalan olur

0|1
    0|0
    • Yarısı yalan bile olsa bukadar oyunculuk naisl olur. p semih dediğin adam salagin teki o nasıl Mesala oyuncu olur ya 😂

• Inandirmak icin gercekci yapiyolar zaten tiyatro gibi dusun

0|1
    0|0
    • Eywallah ama hiç bir holwed yıldızı bukadar oyunculuk yapmıyor. Bunlar bariz yalan belli. Yapmacık bıçok şey var. cok saçma geliyor bana boş boş kavgalar felan.
      Ama konuşmalar , sasirmalari, bakışlarına dikkat edin gerçek gibi sanki hersey gerçek ama değil. Anlamadım gitti

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...