Hayal çift Anjelina Jolie ile Brad Pitt ayrılıyor mu, Branjolina bitiyor mu?

Hayal çift Anjelina Jolie ile Brad Pitt ayrılıyor, Branjolina bitiyor mu?Az önce meşhur dedikodu sitesi TMZde gördüm. Brad Pitte boşanma davası açıyormuş Anjelina Jolie! Ya insan hangi akılla dünyanın en yakışıklı adamından ayrılmak ister? Adaletin bu mu dünya?

3|3
98|76

En İyi Erkek Görüşü

• Yerinde olmadığınız ve ne yaşadığınız insanlar hakkında konuşuyorsunuz. 'Hangi akılla ayrılmak ister' diyorsun da, kadın on yıldan fazla süredir bu adamla beraber, bir sbeebi var demek ki.

5|4
    0|0
    • 2ay

Biraz okudum dış basını, Angelina Brad'in öfke kontrol problemlerinin ve alkol kullanımının aşırı noktalara varması gerekçesiye boşanma davası açmış.

Büyük ihtimalle orta yaş bunalımından adamın psikolojisi bozuldu.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 75

• Jolie için de en güzel kadını diyorlar. Her şey güzellik değil arkadaşım, hem güzellik bakma ile görülmez; hemde hayatta bunca şeyler olup bitiyorken adaletsizliği bununla kıyaslaman çok ironik.

3|3
    0|0
  • Angelina Jolie'de boru değil

1|0
    0|0
  • ya ne olacaktı
    ölene kadar mutlu mesut yaşadılar mı masalına dönecekti!

0|1
    0|0
  • Ben de duydum o haberi. Sanırım bir süre sonra aşkın ateşi iyice sönüyor. Başka ateşler istiyor insanlar.

0|0
    0|0
  • Neden ayrılamaz mı? kimse vazgeçilmez değildir.. hayatın kuralı bu

0|0
    0|0
  • Dünya da o kdr ciddiye alınması gereken insani konular varken bize ne Holywood un reklam malzemesi bu çiftten.. isterlerse birini kuzey diğerini güney kutubuna sürsünler ! Gerçek bir aile bile değiller tamamen Holywood un pazarlama unsuru reklam bir aile yazık ki ne yazık !

0|0
    0|0
  • bende diyorum içimde bir sıkıntı var kesin kötü bişi olacak, demek buymuş:/

0|0
    0|0
  • Boşuna sonsuz aşk diye birşey yok demiyorum. Bence asıl şok Beckham çifti ayrılırsa olur. Bunlar zaten öylesine takılıyorlardı. Beckham'lar 1999'dan evliler üstelik Victoria 1 yaş büyük

0|0
    1|0
  • herkes ayrılır en sonunda
    şaşırdıkmı hayır yani:))

0|0
    0|0
  • Branjolie degil o brangelina jzjxjd

2|0
    0|0
  • Yakisikli olmak zengin olmak fakir olmak degil mesele. Oyle bir sey ki. Kalp sogudu mu o insan dunyanin en cirkinidir.

1|0
    0|0
  • Önemli olan tip değil karakterdir. Vardır elbet bir nedeni

2|1
    0|0
  • Saf Brad 😄

1|0
    0|0
  • yalan dolan bunlar ayrılmaz. .

0|0
    1|0
  • angelina jolie ayrılsın bu kadarı bile uzun sürmüştü

1|1
    0|0
  • Bizene

0|0
    0|0
  • Yaa ayrilsinlar da bitsin artik.

0|0
    0|0
  • umrumuzda değil bence :D

0|0
    0|0
  • Bu hikayeler çok dolandı ama tam aksine birbirine her zaman tutundulae.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Umrumdamı

0|0
    0|1
  • Çocuklara üzülüyom.

0|0
    0|0
  • Onlarda insan

1|0
    0|0
  • ayrılmaz onlar çünkü zaten serbest ilişki yaşıyorlar birbirlerini sıkmak ya da sınırlamak yok onların ilişkilerinde

0|0
    1|2
  • Lan bunlar bile bosaniyorsa kimse biz nasil ayrildik ya demesin

0|0
    0|0
  • artık umudumuz safiye faik çifti

1|0
    0|0
  • Kızım yakışıklı olsa nolur çekilmez konuşmasını bilmez napcanı bilmez biriyle sen nekadar birlikte olurdun bu kadar yüzeysel basit bakma birde kız olacaksın :(

0|0
    0|0
  • Iliskilerinin oldugu gibi haberin de gerçekliğine inanmiyorum. Guzellik hersey değildir ayni zamanda en guzel gorunenlerden oluşan cift en ideal cift de değildir

0|0
    0|0
  • dünyanın en yakışıklı adamı diyorsunda anjelina jolie de yanında güzel duruyordu ayrıca gördüğüm kadarıyla gayette iyi bir insan jolie

0|0
    0|0
  • Hayırlısı ne diyelim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 97

• bir evliliğin surmesı için para yakısıklı ya da guzel olmak yetmiyormuş.. dur hemen anneme anlatayım zengın damat arayısından vazgeçsın, onemli olan sevgi.

1|2
    0|0
  • E ne güzel işte Brad Pitt sana kalır, artık başı bağlı değil 😛☺

1|0
    0|0
  • Brad Pitt eski sevgilime benziyor. Bazen diyorum ben o aptallar nasıl iki yıl geçirdim? Her şey yakışıklılık, seksilik, para pul değil.

2|0
    0|0
  • Bunlarda ayrılıyolarsa tamamdır artık tam idealimdeki çifti ama brad ihanet etmiş hemde benim sevdiğim kadın fransız oyuncu ile eee karma dünyası yuva yıkanın yuvası olmaz angelinada brad'i başkasının elinden almıştı. Yinede üzüldüm rüya çifti bence her renk ırk çocuklar felan iyiydi bayağa

0|0
    0|0
  • İnsan insandır. İstersen dünya güzeli ol, istersen en çirkin insan ol. Adriana Lima bile aldatılmış yani bir insan anlaşamıyorsa güzelliğin bir önemi yok.

1|0
    0|0
  • Bunun guzellikle ya da gorunusle ilgisi yok insanlar asmis bu durumu millettimiz sadece gorunusue odaklandigindan davranis biraz geride kalmis bizim icin.
    Belli ki gecinememisler ve Angelina jolie nin one surdugu sebep Brad pitt in cocuklarina iyi babalik yapmamasiymis.
    Hakli bir sebep bana gore dunyada hersey olur bir gun bisey olur sen o cok guzel ya da yakisikli eskisi gibi guzel ya da yakisikli olmazsin.
    Karakterle ilgili bu durum Angelina olsun Brad olsun.

0|1
    0|0
  • Her şeyi yakışıklılık zanneden erkek delisi bir kız daha. Sen gömüldüğün dürümden ne ara başını kaldırıp aralarındaki olaydan haberdar oldun da yorum yapıyorsun gebeş?

2|2
    0|0
  • Angelina yi aldatigini duydum...
    Angelina gibi bir kadin aldatiliyorsa brad gibi bir kiside bosanilmayi hak ediyordur
    ayrica angelina gibi kadinin BILE aldatildigi bir dunyada bizi harcarlar 😂

2|0
    0|0
  • Kınanmıcaksam bişey söyleyebilir miyim☺? Brad Pitt neden bana hiç yakışıklı gelmiyo yaff 😂😂

3|3
    0|0
  • Bugünün sorusu da bu olmuş sanırım herkes bunu sormuş. Ayrılmamaları lazım 😂

0|1
    0|0
  • canım ne kadar yakışıklı ya da başarılı oldugunun onemı yok evlendıkten sonra hadı 20 yıl sonra diyelim. aşk bitiyor bunu idrak edemiyorsunuz galiba? rihanna dovuldu adriana aldatıldı falan.. unlu ve guzeller diye ama ınsanlar yanı sıhırlı kelımelerle sevdıklerıne harıka hissettiremiyolar ne sanıyosunuz

1|1
    0|0
  • Bence brad ve jennifer tekrar baslasin nihahaha. Herkes angelinayi daha cok begeniyor ama ben jennifer anistonu cok seviyorum keske brad onunla devam etseydi. Angelina da guzel ama ne biliyim... :D

0|0
    0|0
  • Brad pitt o kadar da yakisikli degil. Ayrica bizene bunlardan. Derdi bize mi düştü sanki.

1|2
    0|0
  • Enteresan

1|0
    0|3
  • Brad Pitt Angelina'yı aldatmış sanırım. O yüzden boşuyormuş kadın. İyi de yapıyor, eğer öyleyse.

0|0
    0|0
  • Peki ya dünyanın en güzel kadınını boşanmak istemeye iten ne? :)

3|1
    0|0
  • her aksam her aksam makarna yemekten bıkmıstır demek yahu brad pitt te yelleniyor burnunu karıstırıyor kabız oluyor ilk basta dıs görünüm önemli ama bir müddet sonra kadın erkek hepimiz bıkıyoruz birbirimizden anca coluk cocuk hatırına katlanılıor bazı seylere

0|0
    0|0
  • neden ayrılmışlar acep?

0|0
    0|0
  • Birincisi ne Angelina dünyanın en güzel kadını değil.
    İkincisi Brad ise dünyanın en yakışıklı erkeği değil.

Sonuç olarak umrumda değil. Dünyanın tek derdi sanki.

0|0
    0|0
  • Jolie gözünden brad normal tipte bir erkektir bence 😂 Hatun taş kendi çirkin olsa da boşasa sana katılırdım.

1|0
    0|0
  • Oha :-O

0|1
    0|0
  • Neler bitmedi ki bu bitmesin be !

0|0
    0|0
  • cok tatlılardı :(

0|0
    0|0
  • Onlarında insan olduğunu unutmayın. Dışı belki mükemmel sorunsuz gözükebilir ama herzaman karakter uyuşumu ön plandadır. bizim gözümüzde görünüşü "kusursuz" ama karakteri uyuşmayan iki insanı yan yana getirin bir dakka bile zor dururlar.

0|0
    0|0
  • Bosanmislar fransız bo aktris yüzünden zaten brat ile jennifer Aniston u ayıran da angelina idi 😂 yuva yıkanın yuvası olmaz hesabi

0|0
    0|0
  • Brangelina.

0|0
    0|0
  • bu adam bunu aldatmıştı diye biliyorum ben

0|0
    0|0
  • eskiden yakısıklıydı bence artık o kadar da iyi değil

0|0
    0|0
  • Dunyanin en guzel kadini

0|0
    0|0
  • Tek ergen rüyamın baş kahramanı Brad :D angelinayı tercih ederdim ama neyse. ayrılmazlar umarım.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    67
Yükleniyor...