Dizilerdeki Zenginlik Özendirmiyormu?

Ya arkadaslar su dizilerdeki zengin hayatlar simarik cocuklar sansli cocuklar havali erkk, havali kizlar
Evlatlarina araba ebv alanlar villada oturanlar ozel okula gidenler bir giydigini bidaha giymeyenler hic sorunlari borclari olamayan annenelr babalar hic dertleri tasalari olayn cocuklar sirf guzel ve yakisikli olmadiklari halde yakisikli ve ya guzel diye itiraflar edilen diziler sizide ozendirmiyormu ister istemez?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu toplumun bu hale neden geldiğini sanıyorsun? Bu saçma sapan dizi filmlerden ve hatta reklamlardan dolayı olmadı mı? Özenmeyi bırak ahlaki değerlerin kaybolma sebepleri bile bu diziler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani bir de tv ye 1 . cikan adamlar unlu oluyor halk da surunsun ozenmek degil de bipmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç özenmiyorum. Zaten izlemiyorum gereksiz saçma sapan diziler. Leyla ile mecnun gibi diziler güzeldir. Orda kendini görürsün. Bunlar hayal dünyası.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ya bunlar cok abartiyolar bu kadar zenginlik olmaz galiba

• 2ay

Yani o kadar zengin olamaz izleyenlere bakınca ben de dahil izlemesem de hic birimiz o kadar zengin değiliz. Adamlar işe bile gitmiyor. Arada bir sahnede iş yerinde görünüyor. Onda da sohbet ortamı var. Keşke ben de arada bir iş boşverebilsem :(

• Hayır o kadar zengin olup mal olmaktansa ölmeyi yeğlerim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Diziler insanları gerçek hayattan koparır hayal alemine sürükler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...