Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in koruma tutması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Hayranlarının fazla ilgisinden bunalan çift bu sebepten koruma tutmuş bu konuda düşünceleriniz neler?
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'den flaş karar

Güncellemeler:
2ay Onlarca yorum yapıldı arkadaşlar bence birazda onların açısından bakıp hak vermemiz gerekir kaldığınız iki otel hayranlarınız tarafından basılıyo istemediğiniz hakaretlere tehditlere maruz kalıyosunuz, hayranlık sapkınlık derecesine ulaşacak bir boyuta girince herkes kendini korumak isteyebilir normal karşılamak gerekir diye düşünüyorum.

3|0
162|120

En İyi Erkek Görüşü

• Onlarinda siradan insanlar gibi rahatca gezmeye hakki var sonucta Şu an disaridan egolu bir hareket gibi gelsede mantikli dusununce 20 dakikalik insanlarin oldugu bir yolda yuruseler bile 200 kisi gelip fotograf cekinmek ister bunun her an her saniye her gun yasandigini dusun bir de kolay degil

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 yıl önce bebek sahilinde gördüm arkadaşımla resim çekilelim dedik Burak Özçivit gayet sıcak kanlı bir şekilde gülümsedi ama Fahriye Evcene uçasım geldi. Baya güzel ama çok kendini beğenmiş, soğuk ve kesinlikle tahammül edilecek bir insan değil 🙄

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 119

• Milletimizdeki "piyasa yapan" her unluye tapma, hayatini adama gibi ozellikler oldugu surece bu karara da sasirmamak gerek. Her unlu sevilmek ister fakat insanimiz sevmekle rahatsiz etmek arasindaki farki goremeyince hayattan bezdirmis olabilirler. "Su triplere bak koruma tutmuslar" demek yerine hayranlik adi altindaki seyi nasil abartmisiz diye kendimizi sorgulamamiz gerekir.

1|1
    0|0
  • para var huzur war kanks

3|0
    0|0
  • Erkek adam kendisini de manitasınıda kendi korur. koruma ne demek? Milyonlarca insan takip ediyor instagram hesabını. maçan yiyorsa ordan yazsana millete "bizi bunaltmayın" diye. reklam kokan hareketler bunlar. popüleritelerini göze sokma niyetindeler. başka bisey değil

2|2
    2|1
  • Ben olsam haykırarak fotoğraf çekme adına resmen kendilerini taciz eden gerizekalıları dövdürüp denize attırırım.

En uyuz olduğum davranışlardan biri budur çünkü. Adam yolda yürürken nasılsınız diye sormaya dahi zahmet etmeyip fotoğraf çekme peşinde koşanlar

1|0
    0|0
  • millet beyinsiz olduktan sonra. bunların bile oralarını buralarını kaldırmışlar akıl yok bizim mileltimizde. onlarda etten kemikten. benim gözümde aşağılık ınsan bunlar. fahriye evcenın evım fılmınde sevıs bılmem ne yap turkıye görsün . burakta aynı öyle sonra bırbırlerıyle evlensinler :) ünlüğler aşağılık bana göre bosna bunları sey etmesınler

1|1
    0|0
  • Ohhhh ne iyi olmuş. Öyle bunları fenomen yaparsanız bunlarda sizin sayenizde para kazanır koruma tutar yanına bile yaklaştırmaz.

0|2
    0|0
  • Napsınlar en güzelini yapmışlar bizim halkımız kıçlarını kaldırıyor bunların türkiyedeki tek yakısıklı oğlan oymuş gibi ve tek güzel kadın fahriyeymiş gibi. muamele görüyorlar egoları tavan üstünde tavan mk

2|0
    0|0
  • Çok normal empati kuran halden anlar

1|0
    0|0
  • Olabilir rahat gezemiyolar herkes yapışırsa tutarlar

2|0
    0|0
  • Kerimcan in bile koruması var çakal dün iki gün önce portakal Alaçatı tren de çıktı bir havalar bir havalar

0|0
    0|0
  • Adam haklı abi okadar seni rahatsız edecekler soru yağmuruna tutacaklar sende sıkılırsın yani bizaman sonra helal

1|0
    0|0
  • Tutsunlar herkesin hayatına kimse karışamaz.

0|0
    0|0
  • Valla beni ilgilendirmezde kim ne derse desin insan bir zaman sonra ilgiden bıkıyor yani sürekli birilerinin sizi öpmek istedigini alışveriş merkezine alışveriş degil öpülmek için gittiginizi artık sokaga çıktıgınızda yürüyemediginizi bir düşünün bakalım kime hak vereceksiniz.
    Bu gerçektende ünlülerin ortak sorunu.

0|0
    0|0
  • Buraktaki kıl bizde olsa kıroo dersiniz amkkk

3|2
    0|0
  • Fbi'den ajanda tutarlar yakında :D

1|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez. Şaşırmadım da.
    Ben, bir insan neden Burak Özçivit veya Fahriye Evcen'in hayranı olur ona şaşırıyorum.

1|0
    0|0
  • Tankla gezseler daha iyi bence

3|0
    0|0
  • Milletimizden böyle işte kim kendisine değer vermese onaaşık boşuna demiyorlar türk milleti celladına aşıktır diye bkz:usa

2|0
    0|0
  • egolarına sıçayım o çocukları onları fahriye burak eden halk değil mi

2|0
    1|0
  • Sen ne düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • hayvanlar yediği kaba pislemez ama bunlar nerden yediğini şaşırmış

0|0
    0|0
  • Haklılar. Bunlar türk halkı sayesinde meşhur oldular. Şimdi o sayelerinde meşhur oldukları ve para kazandıkları halka karşı bu kararı alıyorlar. Turk milleti haddinden fazla abartmayı her zaman sever. Kimleri gereksiz yere yucelttiklerini görsünler

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne alakası var mk? Şu saçmalık bir bizde var. Adamlar bir iş yapıyor, insanlar beğeniyor. Bu durum insanların sürekli tacizlerine katlanmak zorunda oldukları anlamına gelmiyor.

Şu halk fetişiniz bir bitemedi.

• 2ay

@Ragnar_Lodbrok Justin Timberlake gibi Dünya yıldızı birinin Amerika sokaklarında serbestçe tek başına gezdiği bir yerde sen bunları savunamazsin. Ne demek istediğimi anla buradan ;)

• 2ay

Koy bakalım buraya gezebiliyor mu Justin Timberlake. Her milleti birbirinin aynı zannetmeyin mk. Ki Amerika'nın her yerinde öylece gezemiyor hiçbiri.

Ki Justin Timberlake isterse Oklahoma'da zencilerle beraber taco yesin, bu adamları ilgilendirmez bu. Paraları var, gerek görmüşler koruma tutmuşlar.

Amerika'da George Carlin amerikanların moron olduğunu söylediğinde 'Seni oraya amerikalılar getirdi' diye öten zevzekler de olmuyor ona bakarsan ortada.

Keanu Reeves metro kullanıyor mesela, ama İstanbul'da bunu hayatta yapamaz, çünkü anında 'Abi Matrix'de Trinity ile hakkaten mi seviştiniz' kafasında insanlarla aynı ortamda bulunacak.

• Adamin sucu yok hayranlari boku cikariyo alti ustu tv de gozuktu diye ona hayran olmak nekadar tuaf bir olay 🤔

0|0
    0|0
  • bu ülke insanlarını hiç anlamayamıyorum, anlayamayacağım da sanırım.

0|0
    0|0
  • Hayranlarının sevgisi azalabilir

1|0
    0|0
  • Haklılar seni bir kişi tanır sarılır onları çok sayıda kişi tanıyor ve Hayranları olduğu kadar düşmanlık besleyenlerde var ezilme tehlikesi yaşamaktansa koruma tutması iyidir bence öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • bende sana koruma tutarım hayatım dert ettiğin seye bak @churly :D

1|0
    0|0
  • Ulan milletin özel hayatınla uğraşmayı dedikodu yapmayı ne seven bir milletiz ya bırakın o da insan o da insan hepimiz aynı eşitiz bu kadar gözünüzde büyütüp yok ne düşünüyosunuz bilmem ne herkes kendi dalgasına bakamıcak mı bu ülkede?

0|1
    0|0
  • Dünyanın efendileri gibi dolaşıyorlar ortalıkta... bu bizim türk kızları buragın kıçını baya kaldırdı

0|0
    0|0
  • hayırlısı ya

1|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    89

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 161

• İlk bakışta absürd dursa da biraz düşününce çok yersiz gelmedi. İnsanlarımız çok seviyor bir şeylerin cılkını çıkarmayı. Hele kızlardan Burak'ın boynuna atlayanlar bile hayli oluyordur ve insanlar da sıkılmıştır artık durumdan, Burak Özçivit ile periscopeta yayın yapan kıza bakınca da durumu anlayabiliyoruz az çok. Burda yersiz olan bunun gündeme oturması.

3|0
    0|0
  • Aman gotum ahhshd

1|1
    0|0
  • Haha. Ne büyük insanlar ama. Fahriye Evcen'i hiç sevmem. Çıkardığı olaylardan biliyoruz ki fazla kendini beğenmiş bir karakter.
    Burak Özçivit'in ise yakışıklılığının çok abartıldığını düşünüyorum. İkisinin oyunculuklarında da bir güzellik yok.
    İlgi duyulacak kişiler değiller.

0|0
    0|0
  • En gereksiz ikili. İş vermesler sunlara da o korumalar bir tarflarina girse.
    Ne oyunculuk var ne ses

1|2
    0|0
  • aaaaay g*tüm diyorum. kesin fahriye evcen istemiştir. egoist ve kaprisli bir kadın olduğu çok konuşuluyor zaten

1|0
    0|0
  • yakında ayrılırlar. ve bu ülkede gerçekten unlü oluncaya kadar herşey sonrası zati halk kimsenin umrunda değil aldıkları paraya bakıyorlar.

0|0
    0|0
  • Geç bile kalmışlar iyi sabretti Burak önüne gelen yapışıyordu. Ünlü olsam katil olurdum herhâlde ben

2|0
    0|0
  • e gayet yerinde bir karar, koruma demek savasci demek falan degil, adamlar yanlarinda durur yaklasmayin der o kadar dusunsenize sevgilinizle yemek yiyeceksiniz etrafınızı ergenler sarıyor en sevmedigim olaydir, kimsenin ozel hayatlarini mahvetmeye hakki yok simdi burada "hayranlari onlara para kazandiriyo" diyenler olur da, islerini begeniyorsundur tamam kardesim surekli salca olmak ne?

0|0
    0|0
  • Ne düşünücez. Mecbur tutmuşlar yani.

0|1
    0|0
  • Bunları böyle havalandıranlar utansın işte. Kendini cumhurbaşkanı sandı herhalde 😂 😂 😂

0|1
    0|0
  • Olabilir bence, tutabilirler. Hem de bu konuyla gündeme gelip reklam yapmış oluyorlar..

0|1
    0|0
  • Iyi yapmışlar begendim

0|1
    0|0
  • ee totolarını kaldıranlarda kabahat..

0|0
    0|0
  • Iyi yapmış

0|0
    0|0
  • Öyle açıklamalarimi oldu hayranlarimizdan dolayı diye

0|0
    0|0
  • tuhaf geliyor ama haklıda olabilirler sonuçta insanın özel hayatıda var

0|0
    0|0
  • Haklılar bence.

1|0
    0|0
  • Fahriye Evcen'in zaten çok kibirli ve kaprisli olduğunu daha önce okumuştum bir magazin sitesinde. Burak Özçivit'i de kendine benzetmeye başlamış. Sanırsın biri Madonna diğeri Johnny Depp, bu kadar havalara gerek yok :D

1|1
    0|0
  • Bundan 10 yıl sonra o hayranları çok arayacaklar 😃

1|3
    0|0
  • Geç bile kaldılar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ilgi simarikligi baska bir sey degil

0|1
    0|0
  • Fahriye evcen icin normal goruyorum cunku kadin ve tecavuz/taciz oraninin yuksek oldugu bir ulkede yasayan biri. Ulkede bircok kisiyi guzelligiyle cezbeden biri. Gerci damacana bile risk altinda olsa da guzel olmak riski artiriyor bence. Hergun dkklarca tvde goren, izleyip izleyip saplanti yapanlar vardir.
    Bir de dusununce bir dkk bile sokakta biri durdurmadan yuruyememek de sikici.

0|0
    0|0
  • Parasi olan tutar bize ne

0|1
    0|0
  • Hayranlar olmasa onlar bir hiç.

0|1
    0|0
  • Gayet de haklılar. Onlar da sıradan insanlar. Bu kadar bunaltmak yersiz. Herkesin bir güvende hissedecegi sınır vardır. Toplumumuz bu sınırı ihlal etmeye bayılır.

0|0
    0|0
  • Oha be

0|0
    0|0
  • Bunların b*ku çıktı ayrılırlar yakın

0|0
    0|0
  • haklılar , bizim millet görmemiş gibi insanları bunaltıyorlar.

0|0
    0|0
  • fazla ilgi mi görüyorlar ayy kıyamam kineeeee

0|0
    0|0
  • Sasirmadim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    131
Yükleniyor...