A haberde ibrahim saraçoğlu canlı yayında müthiş şeyler anlatıyor. izliyor musunuz?

A haberde ibrahim saraçoğlu canlı yayında müthiş şeyler anlatıyor. izliyor musunuz?
şu an köy hayatının önemini anlatıyor. çokzel.

• evet
    10% (20)17% (39)14% (59)Oy Ver
  • hayır
    90% (175)83% (187)86% (362)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay daha önce izleyeydiniz ilaç sektörüyle tohum sektörünün birbiriyle bağlantısını anlattı. aynı şirketler hem tohum hem ilaç sektörünü satın alıyo. hem hastalık yaratıyo hem de ilaç pazarlıyo hastalık tedavisi için diyodu kaçırdınız valla.

3|6
72|137

En İyi Kız Görüşü

• Ben zaten köylüyüm
    Bunu söylerken çocuğumuzda çok dinlediğimiz ve anamın, yengelerimin ağlamasına sebep olan türkü geldi aklıma.

Ağlamışsın Gözlerinde Yaşlar Var.
    Neden Köylü Bacım Sen Ağlamışsın
    Rüzgarda Güneşte Yanmış Yüzün Var.
    Neden Köylü Bacım Sen Ağlamışsın.
    Başında Bir Yamalı Yazman Var
    Ne Bir Eğlenme Ne Bir Gezmen Var
    Şu Asırda Bacım Ne Okuman Yazman Var
    Bol Toprağın Yoktur Ekip Biçesin.
    Paran Yok Ki Gurbet Ele Göçesin.
    Dilinimi Yuttun Çıkmıyor Sesin.
    Toprak Toprak Ellerini Kınası
    Dört Öksüz Yavrunun Yoksul Anası
    Dokunsan Başına Çöker Binası
    Papur Derki Şöyle Otur Yanıma
    Senden Olanları Bacım Yanlış Tanıma
    Şu Yoksulluk Biliyorum Yetmiş Canına

Nur içinde yatsın İyiki ozanlarimiz var.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şu an tv ortamında olmadığım için programı izleyemedim. Fakat burada thomasın ekonomik ilkesi aklıma geliyor. Kıt kaynakların snırlılığı ve artan mekanik kuvvet bir gün tarımsal işleyişe dayalı ekonomileri en önemli güç haline getirecektir. Son derece doğru olan bu sav üzere ki hibrit tohum üretiminin ardındaki uzun vadeli strateji açıkca görülebilmektedir. SSYALİST İLKELER İNSANLIĞIN GERÇEK ANLAMDA KURTARICISI iken Sınırların olmadığı bir dünyada SOSYALİST bir yaşam insanlığın gelecek nesillere er ya da geç bırakmak zorunda kalacağı bir mirastır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 71

• A haber kanalını sildim ben :)

1|5
    1|1
    • 2ay

daha önce izleyeydiniz ilaç sektörüyle tohum sektörünün birbiriyle bağlantısını anlattı. aynı şirketler hem tohum hem ilaç sektörünü satın alıyo. hem hastalık yaratıyo hem de ilaç pazarlıyo hastalık tedavisi için diyodu kaçırdınız valla.

• 2ay

neyse siyasi tarafını anlamış olduk bu soru sayesinde :P

• 2ay

teşekkür ederim :)

• Ahaber mi ıyyy yandaş medya

0|4
    1|1
  • ya bende köyde yaşamak istiyorum. devlet bahçeliye bağladım şu an anne neden benim bir köyüm yok diyorum :(

0|1
    0|0
    • 2ay

Dikkat et de Bahçeli sana bağlamasin sonra yazlıkli olursun yazık olur sana

• 2ay

daha önce izleyeydiniz ilaç sektörüyle tohum sektörünün birbiriyle bağlantısını anlattı. aynı şirketler hem tohum hem ilaç sektörünü satın alıyo. hem hastalık yaratıyo hem de ilaç pazarlıyo hastalık tedavisi için diyodu kaçırdınız valla.

• 2ay

adam çok güzel şeyler anlatıyo. şu anda da dinliyorum. gerçekten ülkemizin böyle bilgili ve bilinçli profesorlere ihtiyacı var :)

• hım hayır yetenek sizsiniz türkiye..

0|1
    0|0
  • Evet izliyorum kesinlikle faydalı buluyorum.

0|1
    0|0
  • şu anda hangimiz sevmedik dizisini izliyoruz

1|1
    0|0
  • İzlemiyorum. TV neredeyse hiç izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Köyde yaşıyorum, köyde de yaşayacam

0|1
    0|0
  • Film izliyoruz şu an

0|1
    0|0
  • Nein

1|1
    0|0
  • hangi devirde yaşıyoruz biz ya en son Lokman Hekim yapıyordu bitkilerle bişey adam herhalde bezbebek gibi 1000 yıldır yaşıyor

0|0
    0|2
  • Niennn

0|1
    0|0
  • Hayir, ama anlatirsan dinlerim.

0|1
    0|0
    • 2ay

daha öncesini izlediyseniz ilaç sektörüyle tohum sektörünün birbiriyle bağlantısını anlattı. aynı şirketler hem tohum hem ilaç sektörünü satın alıyo. hem hastalık yaratıyo hem de ilaç pazarlıyo hastalık tedavisi için diyodu kaçırdınız valla.

• 2ay

tamam tskler..

• Tv izlemiyorum ara sıra haberler sadece

0|1
    0|0
  • İzliyordum :D

0|1
    0|0
  • izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Tv izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Köy hayatini yasayan bilir bence, anlatmakla bitmez :)

0|1
    0|0
  • birazdan korku filmi izliycem :D

0|1
    0|0
  • izlemek isterdim ama şu an uygun lartta değilim saraçoğlu benim adamın :)

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen kesinlikle.
      daha öncesini izlediyseniz ilaç sektörüyle tohum sektörünün birbiriyle bağlantısını anlattı. aynı şirketler hem tohum hem ilaç sektörünü satın alıyo. hem hastalık yaratıyo hem de ilaç pazarlıyo hastalık tedavisi için diyodu kaçırdınız valla.

• 2ay

:/ yazık bana

• 2ay

neyse youtubea düşerse izlersin bir eleman atar illaki youtubadan para kazanacam diye.

• Psikopat_hatun diyor Kİ bn öyle yararlı leyler dinlemem :)

0|0
    0|1
  • İzlemedim

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum eve yeni geldim

0|1
    0|0
  • Hansi kanalda

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum, kafam dağınık

0|1
    0|0
  • İzliyoruz şu an

0|2
    0|0
  • Yani anlattiklarina kulak veriyorum arada. Ama şu an izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Izlemiyorum

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum ben genel olarak tv hiç izlemiyorum aslında

0|1
    0|0
  • Annem film izliyor izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    41

Erkekler Ne Diyor 136

• her kes bir şeyler anlatıyor bende anlatıyorum.. Sigara yok icab etmedikçe içki yok, gece hayatı yok, sabah kahvaltısı mutlak yapılmalı ve sağlıklı beslenme ile spor.. Gerisi sinek kaydı tıraş.

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Siyonizmin en büyük kazancı o zaten onu biliyoruz yeni değil.. Kanserin çaresi bulundu ama ilaç sektörü gizliyor..

• Hayır, sohbet ediyoruz ailecek. Bildirim geldi merak edip ksye geldim.

0|1
    0|0
    • 2ay

daha öncesini izlediysen ilaç sektörüyle tohum sektörünün birbiriyle bağlantısını anlattı. aynı şirketler hem tohum hem ilaç sektörünü satın alıyo. hem hastalık yaratıyo hem de ilaç pazarlıyo hastalık tedavisi için diyodu kaçırdınız valla.

• Yeni nesil pseudo tıp denen şeyi mutaassıplara hitap edecek şekilde pazarlayıp parayı bulmuş birisi kendisi.

2000 yılında babamın ortağıydı. Krizde bayağı büyük para kaybetti, karısından falan boşandı iflas ettikten sonra, bu tür işlerden parayı buldu.

Tayyip'in sağlık danışmanı kendisi.

0|0
    0|0
    • 2ay

nasıl güvenecez bu dediklerine :)

• 2ay

İstersen güvenme. Üzerinden 15 yıl geçti zaten ben de çocuktum o zamanlar. Babamla ortak olduğu iş rüzgar tribünü işiydi, Alman bir firmayla ortaktılar ayrıca, 2001'de kendisi başta olmak üzere çuvalla para yatırdığı iş krizin patlak vermesiyle battı kuyruğuna gelinmişken. Babam 2 yıl çalışamadıydı ondan sonra.

Saraçoğlu'nun dediklerine niye güveniyorsun ki ayrıca? Şarlatandan hallice bir adamdır. Aslında kendisi kimya profesörü bu arada.

Bu ve Canan Karatay gibileri genelde tıp bilimiyle hiç bağdaşmayan, tamamen temelsiz ve yanlışlanabilir şeleri millete tedavi diye pazarlayıp duruyorlar.

Bunların bir de Amerika şubesi var bizde çok bilinen, ismi Mehmet Öz. En azından o çok başarılı bir cerrah, bunların tıp konusunda hakiki ne başarısı olduğu da belli değil.

• Rahmetli babamı kanserden kaybetmeden önce çok izlerdim. Ve öğrendiğim şu; zararlı şeyler tüketme, mümkün mertebe doğal ve organik gıdalara yönel. Çünkü iş işten geçince hiçbir şeyin faydası yok.
    Gençken anlamıyor insan ama hastalık peydah olunca dövünmenin anlamı yok.

0|1
    0|0
    • 2ay

Allah rahmet eylesin.
      Maalesef öyle dostum. ben de millet bilinçlensin diye çaba sarfediyom ama zor :(

• 2ay

Allah razı olsun. Gençlerin bilinçlenmesi şart. Sağlıklı nesiller için.
      Sigara ve alkol... en tehlikelileri.. hep merakla başlanır ama bırakması çok zordur. Ta ki dönülmez yola girene kadar..

• İzlemiyorum, zaten bildiğim şeyleri anlatıyor kardeşim.

Soru şu olmalı: bu işin denetçileri nerede?
    Çok övdüğümüz uluslararası sağlık kuruluşları ve dünya sağlık örgütü nerede? Dünyadaki en ucuz şey insan hayatı. Özellikle de Müslüman olanlar ve 3-4-5. Sınıf dünya ülkeleri.

Allah C. C., planlarını kendilerine çevirsin..

0|1
    0|0
    • 2ay

bunun sebebi ülke için çalışan memur statüsündeki insanların salla başı al maaşı tarzında çalışmaları. hiçkimse işini düzgün yapmıyor. saçma brükrasi ve yasalar da bu sahtekar şirketlerin faaliyet göstermesini engelliyorlar.

• 2ay

aynen o da var zaten. onu yazmadım ama hemfikirim o konuda.

• 2ay

Devletlerin de suçu var..

• Televizyon izlemiyorum, İyi geceler.

0|1
    0|0
  • a haber'i uydu alıcımdan sildim, malesef izlemiyorum..

0|1
    0|1
  • Anlatıyor tamam doğru şeyler söylüyor fakat o kadar otu çöpü ne bulmak nede içmek mümkün. uzun uzun anlatmaya dinlemeye gerek yok gerçek bal gerçek tere yağ gibi orjinal gıdaları tüketmek kısacası bu bu ürünlerde gidip kaynağından bulup yiyeceksin paran çoksa. yokda paran ne buldun ucuz yiyeceksin

0|1
    0|0
    • 2ay

parayla olmaz. bunları köylü yaşam tarzıyla kendin yapcan. para herşeye çare değil. ben mustafa alinin kafasındayım hani şu mandıra filozofu olan.

• 2ay

aynen dostum gel bir de bunu insanlara anlat. çoğu mal insanlarımızın. anlamak mı istemiyolar kafaları mı almıyor çözemedim. böyle koyun sürüsü olduğu sürece bu sektörler hep insanalrın sağlığıyla oynamaya devam eder, hem karın tokluğuna çalışırlar hem de hasta olur 3 krş kazançlarını hastanelerde heba ederler.

• 2ay

Evet aynen

• a haberi ancak tuvalette açar izlerim üzerine de malum şeyi yaparım..

0|1
    0|1
  • İşin direk içinde olduğum için takip etmedim. Ukalalık gibi olmasın, artık televizyonun bana bir şey katabileceğini düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • o zaten artık insan saglıgı için bile aynı yiyim tohumunu adam kene yaptı deli dana yaptı tavuk gırıbi yaptı önceden niye yoktu bunlar ee simdide ilacını satıyor şerefsizler

0|1
    0|0
    • 2ay

• Televizyon yok gardaş..

0|1
    0|0
  • Her yerimiz #VAHİM :S

0|1
    0|0
  • Bizi mikrop deyil stres öldürecek 😠

0|1
    0|0
  • İzledim evet

0|1
    0|0
  • Evet şu an patates kabuğundan bahsediyor :)

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Onu daha önce duymuştum. Hatta kuş gribi de bunun için uydurulmuş diye duydum. Orayı daha önce izlerim internetten. Teşekkürler.

• Canan Karatay da bu şeylerden bahsediyor.. Bağımlı ve bağımsız doktorlar. Bunlar güzel şeyler.

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen seviyorum ben de.
      daha öncesini izlediysen ilaç sektörüyle tohum sektörünün birbiriyle bağlantısını anlattı. aynı şirketler hem tohum hem ilaç sektörünü satın alıyo. hem hastalık yaratıyo hem de ilaç pazarlıyo hastalık tedavisi için diyodu kaçırdınız valla.

• 2ay

Yasaları yapan kim? İstenirse pek ala dokunulur.

• 2ay

bence bunun en büyük sebebi devlet memurlarının devletin malı deniz yemeyen keriz mantığıyla çalışmaları. Hiçbi memur özel sektördeki gibi çalıştığını görmedim ben. herkes günü doldurmak için oyalanıyor, memurlar öyle yaparsa yöneticiler napmaz? önce adam gibi para için değil özveriyle vatanı için çalışacak adam lazım devlete.

• A haberde şu an izlemiyorum.

TRT Diyanet'de bazen programı oluyor karşılaştığım zaman oradan izliyorum fazla olmasada.

0|1
    0|0
  • Televizyon izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Tanıdık biri izliyormusta onla konuştum ben o ara Galatasaray acaba yenilir miki diye bekliyordum

0|1
    0|0
  • Programı izlemiyorum ama köyümde hiç bir aile akraba olmadığı için köy hayatını hep merak etmişimdir.
    Bir gün çok param olunca köyüme okul yaptıracağım..

0|1
    0|0
  • Evet o adamı severim

0|1
    0|0
  • köy mü kaldı

0|0
    0|2
  • Hayır izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Dinliyorum şu an

0|1
    0|0
  • O adamın görüşlerini değerlendirmek lazım gerçekten. Çok mantıklı ve kaynağı belli bilgiler paylaşıyor.👍🏻

0|1
    0|0
    • 2ay

aynen dostum.

• Gordum gectim.. alt yazisinda hunkarin soylemi vardi.. program saglik reklam rte.. yuh beee

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Kacirdigim kisim bildigim kisim

• 2ay

ben de biliyodum da bilmeyenleri uyarmak istedim.

• Show tvde film var ona bakiyorum. ama koy hayati guzeldir. temiz hava bol gida, belli bir zamandan sonra soyle sahil kasabasina ailenle yerleseceksin ne guzel valla.

0|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

O konularda bilgim var. gizemli konulari severim. oteki gundem tarzi programlari kacirmam. okumadiysan ismail tokalak hocanin kuresel somuru ve ayrica gida ve ilac teroru kitaplarina bir bak ayrica ramazan kurtoglu hocanin kitaplari mutlaka incele. daha neler var ozellikle evanjelizm ve yeni dunya duzeni hakkinda.

• yandaş kanal ama o adam bir harika

0|1
    0|0
  • Hayır tabi.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    106
Yükleniyor...