Breaking Bad izleyen var mı?

Skyler karakterinden sadece ben mi nefret ediyorum? Hamileyken sigara ve alkol alıyor. Tabii ki çocuğunun engelli olması normal. Böyle bir karaktere Tv ekranlarında yer verilmesi insanlara kötü örnek olmuyor mu sizce de?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İzledim sadece sen değil bende seviniyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İzlemem mi en sevdiğim dizidir.

Kötü örnek olayına gelirsek Neredeyse tüm dizilerde filmlerde hırsızlar, uyuşturucu satıcıları, katiller ana karakter oluyor ve onlara sempati duymamız sağlanıyor. Başta Heisenberg.

Skyler'a gelirsek benim hayatta en ama en sevmediğim dizi karakteri ekranı yumruklayasım geliyordu onu her gördüğümde. Senariste de o kadar çok kızdım ki. Yahu bu kadın hamileyken sigara içti, yeni bebeği varken kocasını aldattı, parayı görünce heyecandan kafayı yedi tutturdu bana Oto yıkamacıyı al diye kendi isteğiyle para akladı. Sonra da masumu oynadı sıyrıldı işin içinden.

Skyler karakteri kadar kızdığım bir karakter daha Jesse Pinkman yani şu adamı bana versinler sabahtan akşama kadar döverim. Bu adam Heisenbergten önce de metanfetamin üretiyordun yani sabah 8 akşam 5 memur hayatı yoktu. Her fırsatta onu suçladı çocuk gibi sürekli ağladı sızladı. Her şeyi ama her şeyi karıştırdı. Zaten 1. sezon sonunda öldürülecekmiş ama izliyeciler sevdi diye devam etmiş. Bu saçmalıklarıyla hayatta kalması mucize gerçekten.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kocasını aldattı mı? Dostum yavaş ol biraz, 2. sezon 4. bölüm'deyim henüz. :D Cevabının geri kalanını daha sonra okuyacağım :D Benim kötü örnek olarak gördüğüm uyuşturucu vb. değil. Sadece bu kadının davranışları. Uyuşturucu vb. olacağını zaten biliyorum, bunu bilerek izliyorum. Ya senaristler dikkatsiz, ya da bilerek bu karakter böyle tasarlanmış. En sevmediğim karakter bu oldu izlediğim tüm diziler arasından.

• 2ay

Jesse sürekli olarak sorumluluk almıyor suçu hep Heisenberge atıyor. Bir de yetmeşmiz gibi işleri her zaman yanlış yaparak zora sokuyor. Neyse sen biraz buna dikkat ederek izle göreceksin ne kadar sinir olduğunu :D

• 2ay

Ama yeni fikirler hep Heisenberg'den çıkıyor..

• Hiç izlemedim daha.

0|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum tipide cok itici

1|0
    0|0
  • İzlemeyen hayatı eksiktir 😄

0|0
    0|0
  • bir bu mu ters geldi sana?

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Gıcık hiç destek vermiyo kocasına parayı yerken iyidi

0|0
    0|0
  • sıktı bıraktım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...