Sizce Lale Devri dizisini beğenecek miyim (en sevdiğim dizilerin listesi aşağıda)?

Sizce Lale Devri dizisini beğenecek miyim? (onu daha izlemedim ama övüyorlar)
En sevdiğim diziler;
1. Aşk-ı Memnu
2. Muhteşem Yüzyıl
3. Öyle Bir Geçer Zaman ki
4. Kuzey Güney
5. Kara Para Aşk
6. Küçük Sırlar

Lale Devri dizisi bu tür dizilere benziyor mu? Benim için dizide önemli olanlar; güzel müzik, yetenekli oyuncular, bitmeyen heyecan, entrikalar, dramatik sahneler.
Belki de başka önerileriniz de var?
Sadece Türk dizilerini izliyorum, o yüzden 'Amerikan dizilerini izle' yazmayın, rica ediyorum.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• O listede leyla ile mecnun ya da behzat ç yok ise hepsini boşuna izlemişsin hepside kalitesiz diziler

0|0
    0|0
    • 2ay

Yazdığın diziler erkekler için uygun, kadınlar için değil..

• 2ay

Diziyi sen izle beğeneceksin bana güven

• 2ay

Ama sıkıldım 20 dakikada. Ankara şivesi, basit müzik, erkek espri, pek beğenmediğim oyuncular... Bana göre değil

Kızlar Ne Diyor 2

• Onun yerine hayat şarkısını izle :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim :) Eski dizilerine benziyor değil mi?

• 2ay

Çok teşekkür ederim, o zaman Öyle Bir Geçer Zaman ki'den sonra onu izleyeceğiz annemle birlikte.

• 2ay

iyi seyirler :))

• 2 dizi dışında hepsi sevdiğim diziler özellikle muhteşem yüzyıl harika bir diziydi ilk sezondan itibaren yine izlemeye başladım.
    Zevklerimizin uyduğunu sanıyorum bu yüzden sana kesinlikle Hayat Şarkısı'nı tavsiye ederim sonra Bodrum Masalı güzel ve yeni çıkan Bana Sevmeyi Anlat da sürükleyici baya

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok teşekkürler. Listemden hangilerini beğenmedin peki?
      Hayat Şarkısı mutlaka izlerim. Bodrum Masalı açtım bir ara ama pek beğenmedim, yani biraz sıkıcı gibi geldi.
      Bana Sevmeyi Anlat izlerim belki ama daha fazla bölüm çıksın istiyorum. Sonra sıkıcı olursa izlemeyeyim diye.

• 2ay

Ben çok beğendim onları. Kara Para Aşk'ın 45-50 bölümlerini belki biraz sıktılar ama yine de çok güzel. Ben beğenerek izliyordum. Seyircilerin onu neden beğenmediğini anlamıyorum. Kuzey Güney de çok heyecanlıydı. Sevilen dizilerden beğenmediklerim Ezel, Medcezir ve Adını Feriha Koydum.
      Galiba ben de beğeneceğim Hayat Şarkısı'nı.

• 2ay

Aynen Ezel Kurtlar Vadisi Medcezir hiç sevmiyorum ya
      Adını Feriha Koydum'u izliyordum bende çok güzeldi de sonradan baya bir saçmaladılar dizi ismini değiştirme filan😂

Yükleniyor...