Atv'nin Sevilen Dizisi ''Rengarenk'' İn İsmi Değişiyor ''Kaçın Kurası'' Oluyor. Bunun Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir?

Atv'nin Sevilen Dizisi ''Rengarenk'' İn İsmi Değişiyor ''Kaçın Kurası'' Oluyor Ve Oyuncuları Değişiyor Ayrıca İzmirde Çekiliyordu Artık Çekimlere İstabulda Devam Edilecekmiş. Severek İzlediğim Bir Tane Dizi Vardı Artık O'da Yok..

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne sebeple?

0|1
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum ki. Bozdular diziyi izlemem büyük ihtimal

• 2ay

Izledin demek 😌 yalnız simdi sana dahaaa superrr dizi tavsiye edecegim bu aksam henüz 2. bölümü verildi 'İçerde' dizisi mukemmelll hepsine bin basar aşırı tavsiye😁

• 2ay

Hadi yaa :D izliyeyim ozaman :D

Kızlar Ne Diyor 6

• çok saçma

0|1
    0|0
  • Saçma

0|1
    0|0
  • Ne alaka?

0|0
    0|0
  • Neden böyle bizi yaptilarki

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum ya. Çok severek izliyodum. Özelliklede izmirde çekiliyor diye izlemeye başlamıştım konusu çok hoşuma gitti oyuncularıda harikaydı bozdular filmi

• 2ay

Hatta bu cuma başlıyor 1. Bölümü fragmanını izledim ama diziyi artık izlermiyim bilmiyorum. Üzüldün bu duruma. Bidr sadece can gitmiş renk devam ediyor diziye. Komle farklı bir senaryo ile bu cuma başlıyo

• 2ay

Anladm

• Banane😬

0|0
    0|0
  • hangi oyuncular değişiyomuş

0|0
    0|0
    • 2ay

Can ve renk gidiyo bikere. Gerisi gitse ya da gitmese ne farkeder ki. Ama 5 6 kişi değişiyodu magazin programında izlediğim kadarıyla bukadar biliyorum

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...