Kanal 7' nin tuhaf Hint çıkışı?

Ben normalde muhafazakar biriyim. Şunu merak ediyorum. Bildiğiniz gibi Kanal 7 muhafazakar bir kanal. Şu ana kadar dinden uzak diziler yayımlamamıştır ya da öyle sahneler olsa kesmiştir. Ama yaklaşık iki yıldır hint dizileri yayımlıyor ve bunlar putperest diziler. Yani oradaki insanlar puta tapıyorlar, İslamdan uzak öğretileri dile getirip İslami olmayan inançları yaşıyorlar. Öncelikle söylemek isterim ki gerçekten de edepli diziler, hatta ben Bollywood dizisi olan Bir Garip Aşk' ı izlemişimdir; çünkü doğru dürüst edepli Türk dizileri yok. Ama her ne kadar putlu sahneler kesilmişse de sonuçta onların o an puta taptıkları anlaşılabiliyor. Benim merak ettiğim madem edepli bir dizi yayımlamak istiyor neden Irak veya başka bir İslam ülkesinin dizisi değil de putperest hint dizileri yayınlıyor? Özellikle muhafazakar arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• madhubala laf ettirmem..
    Muhafazakarlıkla ne alaka :o
    Bazı şeyleri abartmayın..

1|0
    0|0
    • 2ay

Abartı değil. Kanal islami kökenli. Putperest dizinin ne işi var bu kanalda

En İyi Kız Görüşü

• bunu bende farkettim. ilk zamanlarda Aa kanal 7 de oynuyorsa bunlarda müslümandir izliyim hem farkli bir ülkenin geleneklerin musluman oluşunu izlerim dedim zamanla gördüm ki ateşe tapanlar saçma sapan batıl inançlar. Bir garip

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet aynen. Ben de çok şaşırıyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• annem gil sabah akşam bakıyor psikolojim bozuldu dizilerin müziklerini bile kaldıramıyom..

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum maalesef neden böyle :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dizide Müslümanlarda var hatta beintehaa (benimsin) dizisi Müslüman bir aileyi anlatıyodu

0|0
    0|0
    • 2ay

Onlar tam müslüman sayılmaz. Yarım bir İslam var

• 2ay

Inanmadiklari icin yapmadiklari seyler degil tam olarak yapmadiklari seyler var öyle insanlar bizim ülkemizde de var mesela basinı kapattigi örtünün şeffaf olması yapiyor ama yarim yapiyor bilgisizlige dayalı

• 2ay

İkisi farklı şeyler.

Yükleniyor...