Ahmet Çakar'ın Ecem Uzgör hakkında düşüncesine ne diyorsunuz?

Ben kızın üzerine çok gidildiğini düşünüyorum ama gülmekten de alamadım kendimi :D

0|1
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ana teması güzellik olmayan bir yarışmada, eleştiri boyutunun raydan çıktığı görüşündeyim. Evet kızın kusurları ve güzelliği konusunda benim de söyleyeceğim şeyler var ama kullanacağım en ağırı kelimem "sıradan" olur. Kıza yüklenileceğine kızı seçen jüriye sormak lazım. Sanki kız "beni seçin" diye jürinin kafasına silah dayadı.! Yapılanlar artık eleştiriden çok, kızı rencide edip, hakaret ve dalga geçme boyutuna ulaştı. Kendinizi bir de o kızın yerine koysanıza? "Makyajın kötü olmuş" ya da "bu saç rengi sana gitmemiş" desen 3 ay senle konuşmayacak tiplerin şu kıza yazdıklarını görseniz yüzünüz kızarır. Sanki Slav ırkı gibi bütün kadınlarımızda fizik dört dörtlük de kızı yerden yere vuruyoruz. Kabul edelim ulusça çirkin milletiz. Şu kızı eleştirenlerin çıktıkları, evlendikleri, ya da gözüne kestirdikleri kızları görmek isterim!!! Onca hakarete en güzel cevabı verdi: "Sağ ayağımın baş parmağını öptürmeyeceğim adamlar bana çirkin diyor". Aynen katılıyorum. Kaba olacak ama bu lafın argodaki karşılığı şudur: "Kız verse, kızı çirkin bulan erkeklerin %95'i yatmak için sıraya girer..!"

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes bunu söylüyor, yarışma modellik için olsa dahi Türkiye'yi temsil edecek fiziğe, vücuda da sahip değil..

• 2ay

Bu kızın suçu değil. Bunun ön elemesi var, ardından finali var. Kız ikisini de geçtiğine göre laf edilecek kişi kızın kendisi değil jüri üyeleri. Jüriye laf diyorum ama ben yarışmayı seyretmedim. Acaba diğer yarışmacılar nasıldı? Zira son 3-4 yıldır seyrettiğim güzellik yarışmalarına artık öyle ahım şahım kızlar katılmıyor. Eskiden güzellik yarışmaları dizi-film oyuncuları ve mankenlik için ilk adımdı. Günümüzde artık öyle değil. 1000 tana ajans var. Gir birine, güzelsen zaten bir şekilde keşfediliyorsun alıp yürüyorsun. Açıkçası artık yarışmalar pek yüzüne bakılmayan orta sınıf kızların meşhur olmak için boy gösterdiği yerler oldu. Onun için jürüyi de yadırgamamak lazım.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Türk spor tarihinin en eğlenceli programı. Tartışmasız.

1|0
    0|0
    • 2ay

Gülmek için izliyorum yahu :D

• Almanlar düşünsün şike varsa. Darbede sevdiğim ülkemi böyle saçmalıklarla kaybetmekten sıkıldım.. Az Türk olmanın, Adam olmanın ve dile sahip çıkmanın ne demek olduğunu anladığınızda, onunda bir insan olduğunu hatırlayınız. Belki kendi açıklamasını dinlemek isteyenler olur diye bırakıyorum buraya.

https://www.youtube.com/watch?v=OHXaAGIjA3U

1|0
    0|0
  • Uyarıyorum şu program fena halde kafa yapıyor, farkında bile maden bağımlı olup çıkıyorsun.
    Resmen bildiğin yemek yerken, canım sıkkınken öyle gülmek için açtığım program halini aldı.

Türk televizyon tarihinin en iyi komedi programı denilse şaşırmam.
    Ki Ahmet Çakar da aldıkları "Yılın Futbol Programı" ödülü için çok güzel cevap vermişti, "Biz şov programıyız, komedi yapıyoruz"

Yalnız söyledikleri de %100 doğru.
    https://youtu.be/gHJGLfG7dy8

0|0
    0|0
  • Adamlar haklı ama ya yüzde yüz torpil var ben sokakta bundan kat kat güzellerini görüyorum

0|0
    0|0
  • Bence doğru konuşuyor, Türkiye de artık özellikle okumuş kesim çok yüzeysel yorumlar yapıyor, yargiliyor. . Ahmet Çakar yapmış çok mu..

0|0
    0|0
  • Şimdi bu programdaki adamların laflarını yorumlamaya kalkarsak bunları adam yerine koymuş oluruz.. Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • Spor programi değil zaten orasi beyinsizler toplulugu

0|0
    0|0
  • O kadar güzel kadın varken o temsil ederse az bile gideriz üstüne ülkemizi lekelemekten başka bişey değil adamda haklı ahmet abi daha iyi temsil eder

0|0
    0|0
  • Ama yanı resmen saçmalık ya bu kızı secyiklerine hala inanmıyorum ya

0|0
    0|0
  • o adamda hiç bilmeden ve karnından konuşarak kimse ya sen ne biliyosun bunu hak ettin mi demeden parayı kamyonla götürüyor

0|0
    0|0
  • Ahmet reis diyorsa doğrudur.
    Resin lafının üstüne laf söylenmez..

0|0
    0|0
  • Ahmet hoca diyorsa dogrudur 😄

0|0
    0|0
  • Abi benim anlamadigin neden spor yorumculari bu kizin ustune gidiyor bu kadar isleri güçleri yok mu sporunuza bakin size ne

0|0
    0|0
  • Medya maymunluğunda çığır açmış insanların ne düşündüğü normalde önemli değildir ama izleyicisi var ki her türlü maymunluk satıyor bu ülkede.

0|0
    0|0
  • O kiz burdaki kizlarin hepsinden daha güzel

0|0
    0|0
  • Ne diyor la anlamıyom biri yazsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya dalga mı geçiyosunuz ben temsil etsem daha iyi be diyor :D

• :D bbu program komedi dükkanı abi :D

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
  • adam haklı sus ve ağla

0|0
    0|0
  • Futbol programı mı magazin D mı belli değil

0|0
    0|0
  • Ahahah 😂 harbi çok üstüne gidiyolar kızın

0|0
    0|0
  • Adam haklı dağılın beyler :D

0|0
    0|0
  • Saçmalık torpille yarışı kazanmış biri.

0|0
    0|0
  • Ulan yarıldım sjsjsj

0|0
    0|0
  • bu kızı kesin TÜBİTAK seçti :D

0|0
    0|0
  • Ahmet çakmış :/

0|0
    0|0
  • Uzerine neden cok gidiliyomus? Durduk yere cirkin demiyo insanlar yarismaya katiliyor ustune nasil kazandi herkesin az cok fikri vardir kazaniyor bu yuzden insanlar dalga geciyor haklilarda

0|0
    0|0
    • 2ay

Üstüne gidiliyor çünkü alakasız alakasız küfredenler bile var, yorum yapılabilir/eleştirilebilir ama kabalık yapmaya gerek yok

• 2ay

Ustune gitmek ayri kufur etmek ayri.

• kani bozuk p. c kurulari serefsiz adi yaratiklar komikmi lan bu simdi!!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Rezil oldu kız ya 😆

0|1
    0|0
  • Adam kendini tutamadı😂

0|1
    0|0
  • adam diyeceğimi demiş :D:D ahahaha

0|1
    0|0