Yabancı mı yerli mi?

Arkadaşlar sizce yabancı dizilermi daha güzel yerli mi?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Pek dizi izlemem ama yabancı diziler daha iyi en azından farklı senaryolar var hep aynı değil bizde tipe bakıp oyuncu yapıyorlar ya hilmi cem oyuncu olmuş hem de baş rol ne alakaysa 😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Açık ara yabancı.. Zaten dahada yerli dizi izlenmez.. Biri diğerine aşık entrikalar fesatlık sıfır heyecan sıfır espri sadece fitne dedikodu işte sana yerli dizi özeti

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yabancı malesef ya. yönetmenlerimiz her dizide üstün , diziyi b*ka sardırma yeteneğini kullanıyo

0|1
    0|0
  • yabanci

0|1
    0|0
  • ben genelde yabancı izliyorum bilim kurgu polisiye falan türk dizileri çok bir trajedi çok bir dram insan üzülüyor yahu 😂 kalite açısından da yabancı daha iyi tabiki

0|2
    0|0
  • valla bence yabancı diziler bizim dizilerde konular hep aynı ama yabancı diziler oldukça eğlenceli yerliden yanayım ama şimdi yapılan isin kalitesi de belli dizi sektörü bizde vasat

0|1
    0|0
    • 2ay

Yerli sıfır diyosun yani😂

• 2ay

bence devlet kurtlar vadisine dur desin suskunlar bazı şeylerin uzerindeki sır perdesini aralıyordu ondan batmıştır...

• 2ay

İşte sahip çıkılmadı..

• Yabanci diziler daha iyi

0|1
    0|0
  • yabancı net yerli dzilerin hepsi aşkla ilgili

0|1
    0|0
  • yabancı ama güzel yerli diziler oluyo bazen (çok nadirde olsa)

0|0
    0|0
    • 2ay

Örnek verebilirmisiniz?

• 2ay

şimdi düşündümde çoğu uyarlama
      mesela umutsuz ev kadınlarını sevdiğim tarzda olmamasına rağmen severek izledim uyarlama
      polisiye çok severim galip derviş aynı şekilde monk dizisinden uyarlama
      ulan istanbuluda severek izlemiştim leverage diye bir diziden uyarlama olduğunu öğrendim
      bu kadar yeterli sanırım :D

• 2ay

Yeterli👍😂

• yabancı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence yerli yabanci dizi izlemem

0|0
    0|0
  • Yabancı tabikide bu nasıl bir soru

0|0