Hande Erçel'den sonra Ecem Üzgör'e mi taktınız?

Kendiniz mukkemmel degilsiniz bu yuzden insanlati elestirmekten vazgeçin

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar eleştirilmeyi kaldıramıyorsa kalkışmasınlar böyle işlere ;)
    Saygı çerçevesinde herkes herkesi eleştirebilir ve eleştirilen de saygı duymak zorundadır. Çünkü işin başında daha eleştiri geleceğini bilir bunu göze alarak yapar ne yapacaksa.
    Bu seçilen kıza gelecek olursak sosyal medyada konu olacak kadar yetersiz güzelliğe sahip ki böyle eleştiri alıyor. Bu insanların tercihidir , beğenir veya beğenmez kimsenin laf etmeye hakkı yoktur.
    Hadi hepsini geçelim , sen artık bir kere seçilmişsin (nasıl olduğu bilinmez) Türkiye seni tanıyor ve bazı sorumlulukların var. Kalkıp da "sağ ayağımın baş parmağını bile öptürmeyeceğim" diye başlayan bir cümle kurarsan artık sen insanlara hakaret etmiş olursun ve bundan sonra gelecek olan tepkilere de hazırım cevabını vermiş olursun.
    İnsanlar da gerektiği hakettiği cevabı verir sözde Türkiye güzeline.
    Eleştiriye gelemiyorsa oturacaktı evinde. Her işin zorlukları var , bunun da zorluğu gelen eleştirilere katlanacaksın ya da sana yakışır halde cevap vereceksin.

2|0
    0|0
    • 2ay

Dedigin olay saygi cercevesinde olmadi ama elestiriler saygili bir dille olmadi bunun farkindasin dimi

• 2ay

Olmayabilir , sen ben o düzgün yorum yapar ama bir elin parmakları bile bir değilken sen Türkiye'deki zihniyetin aynı olacağını nasıl düşünebilirsin? Kötü eleştiri de oluyor maalesef ama bu kız bilmiyor muydu böyle tepkiler olacağını? Kaldıramıyorsa kalkışmayacaktı bu işe.
      Ayak fetiş duygularını bir kenara atsın bu arada insanlara cevap verirken de. Kimlere öptürdüğü bizi ilgilendirmez...

En İyi Kız Görüşü

• Bak olay o degil herke aherkeai begenmek zorunda degil ayrica birini begenmemek icin dunya guzeli olman gerekmez ki dedigion iki osomden cok faha guzel arkadaslarim var daha guzelini goruyoruz sorun bozim mal milletimiz.
    Tamam bu insnalar elesyiriyi gozebaldidabhakareti almadi. Yok birine balina derler eceme yuzuyle alay ederler bunlar elestiri degil.
    Zaten turkiye gibi. biyerde unlu olmak cokt amaatah bisey degil emin ol. Elestirdigini sanan. hakaretcilerden kurtulamiyolar. Cidden. acinasi bazilari.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır takılmadım.

1|0
    0|0
  • Hıc sorma kanks

1|0
    0|0
  • İkisini de bilmiyorum

1|0
    0|0
  • O kim la

1|0
    0|0
  • Aynen öyle yaptı bu canım insanlar

1|0
    0|0
  • kım çıkardı o kızı malzeme ettı onu bulmak lazım

1|0
    0|0
  • Kız haketmediği yerde olduğu için eleştirildi abartılsada haklı eleştiriler.

3|0
    0|0
  • Burada nasilim sorusu paylasmadigimiz icin sevimsiz tipsiz ve itici degiliz bir cogumuz gercektende olmasi gereken yorumu yapiyoruz

1|0
    0|0
  • haha :)
    hiç duymadığım iki isim
    ne boş işler yaa

1|0
    0|0
  • Erkek tipimle ondan mükemmelim :))

1|0
    0|0
  • hande erçele hayranım şanhsen aşırı sevimli ve güzel bir kız o ecem üzgör ile kıyaslanamaz

1|0
    0|0
  • Mükemmelim, takarım

0|0
    1|0
  • O kim ki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ecem Üzgör deki medeni cesaret bende olsa dah fazlasını yapardım. Naısl bir özgüven var insanlarda bazen anlam veremiyorum.

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/9GNV7k.jpg aynen sıktı da şuna gülünmez mi şimdi bir de bu çıktı :D

2|0
    1|0
  • Tipin esas alındığı bir yarışmada fizik ve yüz güzelliği iyi olmayan bir kızın kazanması tabiki eleştiri getirir bu oldukça normal.
    Zaten yarışmaya katılanlar bunu göze almalılar.
    Saygısızca eleştirmek hoş değil tabi ama onun da vermiş olduğu cevap oldukça saygısızcaydı.

0|0
    1|0
    • 2ay

Fizik guzelligiydi ve. Kiz kazanmadi sayfada gerekli aciklamalari bakarsan gorebilirsin

• Hande erçel çok güzel kız bu sitedekiler bıktırdı
    Tipine laf yok. Ama o ecem denen kız safinaza benziyo 😔

1|0
    0|0
    • 2ay

Guzellik gorecelidir ben hergun hande denen kizdanda cok goruyorum bana o kadar guzel gelmiyo ama sonucta o kozin bir kitlesi bar sonucta begenenlerde bar? Insanlar onu idrak eddmiyor begenmeyebilirainde hakaret etmek cok acinasi. bence. ona laf yok. buna laf yok degil her guzelddn. guzeli varda su hakaret edenler cidden mide bulandirici. Elestiri baska hakaret baska ya.
      Ecemin de bir kitlesi var emin. ol juri secmis. zaten. vucut yarismasi o model of turkey. Fizigi cogu turk kizindan. iyi bence

• Ekleyeceğim bir şey var mükemmelseniz bile kendinize mükemmelsiniz. Bu size gene de eleştiri hakkını doğurmuyor.

1|0
    0|0
  • Aynen.

1|0
    0|0
  • hande ercel oyuncu, onun tipi kimseyi ilgilendirmez ama oyunculugu eleştirilir. ecem de tipiyle ortaya cikti elestirilmesi normal

0|0
    1|0
  • Hande ercel mukemmel

1|0
    1|0
  • Türkiyeyi temsil etmeyi hak etmiyor.

1|0
    0|0
  • Lan yuru git

1|0
    1|0
  • Seni ilgilendirmez herkes istedigini elestirir elestirilmeyi kaldiramiyorlarsa goz onune gelmesinler

2|0
    1|0
    • 2ay

Zaten elestirilmek icin yapmiyolar bu isi insanlar istedigini yaoar sende soyluyosun ve bunu elestirmek kimseye dusmez

Yükleniyor...