Yarışmaya katılıp ''dış görünüşünün eleştirilmesinden şikayet eden'' bir model hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu kadın sonuna kadar eleştirileri hakediyor diye düşünüyorum. Dış görünüşü ile ilgili eleştiri alacağını, eminim ki bile bile bu yarışmada yer aldı. Bir de yaptığı açıklamada ''Beni dış görünüşümle yargıladınız.'' gibi bir talihsiz cümle kuruyor değerli model hanımefendi. Sen güzellik yarışmasında Türkiye Cumhuriyeti'ni temsil ettin. Seni ilk olarak dış görünüşün ile eleştirecek insanlar tabi.

Neymiş efendim, Top Model yarışmaları sadece güzellik yarışması değillermiş. Ses sanatı ile ön plana çıkacağını düşünen bir kadınsan, ses yarışmalarını tercih edecektin sevgili Ecem Uzgör. Top Model yarışmalarında, ön planda öncelikle fizik, sonrasında yüz güzelliği gelir. Ardından da birkaç soru ile hobilerini öğrenmek isterler. Sen o soru cevap bölümünü fazla ciddiye almışsın.

Bu hanımı bu şekilde eleştiriyorum. Çünkü bir sosyal paylaşım hesabından eleştirilere cevap verirken ''Ayağımı Öptürmeyeceğim Kişiler'' gibi edepsizce bir cümle kurmayı başarmıştır.

Güncellemeler:
Eğer Twitter hesabından paylaşılan o talihsiz cümlenin olduğu hesap, Ecem hanıma ait değilse, böyle bir videodan önce o hesabın kendisine ait olmadığını belirten bir açıklama yapmasını beklerdik.

1|0
206

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...