Yarışmaya katılıp ''dış görünüşünün eleştirilmesinden şikayet eden'' bir model hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu kadın sonuna kadar eleştirileri hakediyor diye düşünüyorum. Dış görünüşü ile ilgili eleştiri alacağını, eminim ki bile bile bu yarışmada yer aldı. Bir de yaptığı açıklamada ''Beni dış görünüşümle yargıladınız.'' gibi bir talihsiz cümle kuruyor değerli model hanımefendi. Sen güzellik yarışmasında Türkiye Cumhuriyeti'ni temsil ettin. Seni ilk olarak dış görünüşün ile eleştirecek insanlar tabi.

Neymiş efendim, Top Model yarışmaları sadece güzellik yarışması değillermiş. Ses sanatı ile ön plana çıkacağını düşünen bir kadınsan, ses yarışmalarını tercih edecektin sevgili Ecem Uzgör. Top Model yarışmalarında, ön planda öncelikle fizik, sonrasında yüz güzelliği gelir. Ardından da birkaç soru ile hobilerini öğrenmek isterler. Sen o soru cevap bölümünü fazla ciddiye almışsın.

Bu hanımı bu şekilde eleştiriyorum. Çünkü bir sosyal paylaşım hesabından eleştirilere cevap verirken ''Ayağımı Öptürmeyeceğim Kişiler'' gibi edepsizce bir cümle kurmayı başarmıştır.

Güncellemeler:
2ay Eğer Twitter hesabından paylaşılan o talihsiz cümlenin olduğu hesap, Ecem hanıma ait değilse, böyle bir videodan önce o hesabın kendisine ait olmadığını belirten bir açıklama yapmasını beklerdik.

1|0
20|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, kız diyor ki dış görünüşümü eleştirebilirsiniz, saygı duyarım ama siz yalnızca dış görünüşüme bakarak beni yargıladınız diyor. Sanırım eleştiriler biraz... ağır yapılmış ve bu da onu üzmüş ben bunu anladım.

0|1
    0|0
    • 2ay

Eleştiriler ağır ben buna itiraz etmem, ama bu kız da o yarışma için fazla vasat. Bunu kime sorsanız aynı cevabı alırsınız. Çirkin diyenlerin kendi bileceği iş tabi, saygısızlık olarak görülebilir. Güzel olabilir ama modellik yapacak kadar hiçbir yönden bir artısı yok. Fiziki olarakta söylüyorum bunu.

• 2ay

Doğru, fazla vasat olduğu konusunda bir itirazım yok, ismini duyuyordum bugün ilk defa videoda gördüm kendisini ve açıkçası şaşırdım çünkü dediğin gibi fizik olarak da yüz olarak da hiçbir artısı yok.
      Fakat acımasızca eleştirilmeyi hak ettiği anlamına gelmez bu, gerçi sosyal medyadaki eleştirileri hiç okumadım da...

• 2ay

Düşünsenize birçok şöhretli isme ''karnındaki bebeğin ölür inşallah'' gibi şerefsizce yorumlar yapılırken, bu kızın bu yanlardan vurulması, medya için çok hafif ama kız için ağır şeyler tabiki.

En İyi Erkek Görüşü

• bu tür yarışmalarda vücud ile yüz güzelliği bir bütündür. O zaman bu kızla ya da bu kızdan çok daha iyi vücudu ve yüzü olan eminim birçok kız vardır orda.. Kaldı ki aman aman bir vücudu da yok..

Bide utanmada duyar kasmış..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Valla detayda tam benim düşündüklerimi söylüyorsun ağzına sağlık aynen öyle düşünüyorum ben de 😂

0|1
    0|0
  • Top model yarışmaları güzellik yarışmaları değil evet. Önemli olan fiziktir.

0|1
    0|0
    • 2ay

Yalnız şöyle birşey var, araştırırsak eğer farkederiz. Türkiye birincisi olan modellerimiz Türkiye GÜZELİ diye itham ediliyor örneğin. Bu model o yarışmada birinci olsaydı Dünya FİZİK güzeli diye itham edilmeyecekti. Dünya GÜZELİ ya da Dünyanın EN GÜZEL kadını diye itham edilecekti.

• 2ay

Yo evet öyle çıkacaktı haberlere boy boy ve 'Yoo hayır bu güzellik üzerine bir yarışma değildi, bizim kişisel özelliklerimiz ile bu ünvanı verdiler bana.'' demeyecekti, diyecek miydi?

• 2ay

O halkın cahilliği napalım?

• Kendisi hakkında söylenen şeyler çok ağır ve kırıcı böyle bir yarışmaya katılmış olabilir. Belki harika bir görünüşe sahip değil. Ama bu kadar kaba konuşulması insanlık dışı geliyor bana. Ne olursa olsun biraz düşünceli olmalıyız diyorum.

1|0
    0|0
  • Valla kıza aferin

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum ve fazlasıyla saçma buluyorum torpil denilen şey bu kadar da göze sokulmamalı

0|1
    0|0
  • millet gördüklerinin ilerisine gidemeyen angutlarla dolu. O yarışmada kadını güzel ya da çirkin olarak eleştirmiyorlar ki. Bir kere sadece güzelliğe de bakmıyorlar fizik saç falan bunlara da dikkat ediyorlar hadi onu bunu geçtim bir insanın tipiyle alay edilmesi kadar saçma gereksiz basit bir şey var mı? elbette tepkisini gösterecek. Yarışmaya katılmış olması ona çirkin deme hakkını size vermiyor. Ancak ne yazık ki millet sırf dalga geçebilmek biraz eğlenebilmek için birilerinin kalbini paramparça ediyor. Sonuç? her iki tarafa da yazık.

1|0
    0|0
  • O cümleyi o kurmamış gördüğün gibi aktif bir twitter hesabım yok diyor.

0|0
    0|0
  • yerinde olsam siz kendi tipinize bakın godikler derdim daha samimi olurdu mk

0|0
    0|0
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz

0|0
    0|0
  • Tabiki dış görünüşü önemli böyle bir yarışmada. İç dünyasına yorum yapılmayacağını bilmiyormu.. abes olmuş video.

0|0
    0|0
  • Kiz güzel değil,
    Yorumlarida sozleride çirkin
    O kadar.

0|0
    0|0
  • mahalle bakkalımız daha guzel

0|0
    0|0
  • Şu kızı babamdan çok görüyorum

1|0
    0|0
  • Geçici insanlara kafamı yoramam.

0|0
    0|0
  • Türkiyeyi temsil etmeyi hak etmiyor.

0|0
    0|0
  • ne derse desin çok çirkin tonlarca güzel uzun boylu kız sarkı söyleyen kız var dedikleri tutarsız sen top model of turkeyı katılmışşın güzel olduğumu idda etmiyorum diyorsun amac ne?

0|0
    0|0
  • De heee

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne diyon abla veya abi?

• 2ay

Hı pardon anlayamadım cümleyi ilk başta yani kelimeleri. :S :D

• 2ay

Pardon bizim şiveyle yazmıştım 😄

• Doğuda askerlerimiz hainlerle uğraşıyor bizim takildigimiz seylere bak ya

1|0
    2|1
    • 2ay

Sıktınız ama sizde, gündemden farklı şeyler paylaşınca doğudaki askerimizi unuttuk mu oluyor? Bir öğrenmişsiniz bu cümleyi tamam artık. Sen nerden bileceksin benim ya da bu konuya yorum yapanların o askerleri ne derece önemsediğini ya da takip ettiğini?

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• o hesabın resmi hesap olmadığını söylüyolar ben bilmem ne kadar doğrudur

0|1
    0|0
    • 2ay

O zaman kendi hesabından acilen bir açıklama yapması gerekirdi. Çünkü bu işe girerek gündemde olmayı seçen bir kadın. Gündemdeysen de gündemde olmana vesile olan topluma açıklama yapmak zorundasın. Ben hala bu konuda bir açıklamasını görmedim.

• 2ay

Güzellik kategorisinde değerlendirdiler kadını, ben de öyle değerlendirdim yalan yok. Bizim mahallemizde normal bir kız tipi. Fizikende ben öyle böyle birşey göremedim kadında. Bunlar konuşuldukça abardı tabi.

• 2ay

bence de daha güzel bir kızımız gidebilir di ama bu seçilmiş

• 1 dk dayandım 😂

0|1
    0|0
  • Az önce bunun la alakalı yorum yapmıştım. Sanki insanlar iç güzelliği ile temsil ediyor orayı Hayır yani düşünce yapısı ile de kendini düşürüyor.

0|0
    0|0
  • hatunun fiziği harika valla :D :D ben beğendim :D

0|0
    0|0
  • Hell yeaaaaah

0|0
    0|0
Yükleniyor...