Cem Adrian hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bana göre gerçek bir sanatçı olmak zor her sarkiciya oyuncuya vs sanatçı diyoruz. Öyle kaliteli işini yapan insanlar ki bazen onlari es geçiyoruz... Bana gore bu insanlardan birisi Cem Adrian. Boyle magazinlerde gorebilecegimiz biri degil çünkü sevmiyor :) Gerçekten şu hayatta çok görmeyi istediğim birisi. Seven var mi sizin görüşünüz nedir?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kaç yıl önce böyle bir soruya bir cevap vermiştim eic olmustu gene ona benzer bir cevap vericem = Cem adrina demek bir yaşam biçimi demek hayata herkesten daha farklı ama bir o kadar derin bakmak demek..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Magazinde gozukmeyenler mi gercek sanatci 🙄 Eger oyleyse liste uzar gider

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayir magazin de görünmeyi sevmiyor olmasini extradan belirtmek istedim çünkü bu bana gore güzel bir şey :)) anladin mi?

Erkekler Ne Diyor 7

• Tanımıyorum bile o adamı.

0|0
    0|0
  • Ben hiç dinlemedim 😂

0|0
    0|0
  • hicbisey

0|0
    0|1
  • am** gayi :D

0|0
    0|1
  • ses tanrısı

0|0
    0|0
  • 2010 da Hayal Kahvesindeydim Beyoğlu'nda. Kan Revan içindeyim i söylediler Murat ile. Alkol ve sigara içmeyen biriyim ama o gece oraya gitmiştim. O şarkıdan. sonra tüm. Gece kendime gelemedim
    Yine. Alkol sigara içmedim ama dağıttı beni

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya harika 😇

• 2ay

Haziran 2012 de Kız Arkadaşımdan ayrıldım zaten bir. daha da yerine kimseyi koymadim. 3 kişi söylediler Halil Sezai dahil oldu onu kaçırdım. Jolly Joker de galiba İstanbul da. Ama tam emin degilim

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Sesini ve dusuncelerini gercekten begeniyorum :)

0|0
    0|0
  • Gerçekten kaliteli bir sanatcı ve şarkıları cokzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...