Kapat

Miley Cyrus'un son açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Miley Cyrus Elle dergisiyle yaptığı röportajda, bundan sonra hiçbir kırmızı halı törenine katılmayacağını, insanlar açlık ve yoksulluk çekerken kendisi kırmızı halıya çıkarak tüm gündemi meşgul etmekten rahatsız olduğunu, söylemiş. Ayrıca fotoğrafçıların önünde kendisini hayvanat bahçesindeki bir hayvan gibi hissediyormuş.
Bence çok duyarlı ve iyi bir karar almış. Şahsen ben de dünyada bu kadar problem varken kırmızı halıda saçma elbiseler içinde duran ünlülerin tüm haberleri meşgul etmesinden rahatsızım.
Merak edenler için dergi çekimleri:
Miley Cyrus'un son açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:

0|1
22|12

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru bir düşünce

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir ünlü için zor bir karar, her hareketleriyle gündeme geliyorlar ister istemez ama düşünce olarak tebrik edilesi bir düşünce.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Seviyorum bu kadını.

1|0
    0|0
  • çok da fifi

1|0
    0|0
  • çok güzel bu hatun :D

1|0
    0|0
  • Kırmızı halı üzerinde yürüyenler birbiriyle yarışan fahişelerdir yani onların yürüyüş bittikten sonra zengin iş adamlarına pazarlandıkları bir gerçek

0|0
    4|1
  • Bunu aciklarkende bu sekilde gundemi mesgul ediyolar 😅 Hepsi reklam

1|0
    0|0
  • bişey düşünemedim

0|0
    0|0
  • itici sevmıyorm ılgılenmıyorum

0|0
    0|0
  • üzüldüm bak katımıcak dıye banane la :D

0|0
    0|0
  • her turlu seyi yap yeni mi akli basina gelmiş asıl bu sekilde konusarak gundem de olmaya calisiyor.

0|0
    1|0
  • Hiç bişey

0|0
    0|0
  • bu bayan yine bir şeylerin peşinde ama hadi hayırlısı bakalım...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Eğer gerçekten gündemi meşgul etmek istemeseydi böyle bir açıklama yapmazdı. Yapmasına gerek yoktu zaten.
    O da çoğu ünlü gibi ilgiyi üzerine çekmeye çalışıyor.
    Bu kadına çok üzülüyorum. Nefret etmiyorum. Ama üzülüyorum. İlgi çekmek için yapmadığı şey kalmadı çünkü

0|0
    0|0
    • Açıklama yapmasa herkes soracaktı.

• Göz önünde olmak istemeyen biri günde 10 tane fotoğraf paylaşmaz. Hala bu açıklamayı ilgi çekmek için yaptığını düşünüyorum.

• Helal olsun

1|0
    0|0
  • Çok düşünceli bir davranış olmuş

1|0
    0|0
  • Güzel konuşmuş.

1|0
    0|0
  • Aklı başına yeni mi gelmiş 😂

1|0
    0|0
  • Bencede

1|0
    0|0
  • Guzel bir dusunce 😕

1|0
    0|0
  • Çünkü benim karı

2|0
    0|0
  • wayyy miley ye bak sen. aşkım benim. bu yuzden bukızı seviyom hhfhlhddbbo

1|0
    0|0
  • Çok samimi gelmedi bana. Açlık ve yoksulluk çeken insanlara faydası olmasının yolu kazandığı milyonları onlara bağışlamak olabilir. Ama kırmızı halıdan çekilmek falan sadece gündeme gelmek için söylenmiş

0|0
    0|0
  • İlk defa bu kadar mantıklı konuşmuş

1|0
    0|0
  • çok iyi bir karar

1|0
    0|0
  • mükemmel bir karar

1|0
    0|0
  • Yeni mi dank etmiş? O kadar abuk subuk hareketleri yaparken, partilerden partilere koşarken yok muymuş açlık ve yoksulluk?

0|0
    0|0
    • Yiğidi öldür ama hakkını yeme. Kadın evsizler için dernek kurdu. Hayvanları koruma derneklerine tonla bağış yaptı. Çıkardığı ruj markasından elde ettiği tüm parayı aids hastalarına verdi. Bir gecede en çok bağış yapan kadın şarkıcı seçildi. Buradaki amacı kendi çapında bir protesto olabilir sadece.

• Bu sanatçıdan boyle şeyler beklemezdim helal olsun :)

1|0
    0|0
  • Ahaha gitsin yardım yapsın o zaman. Halıda yürümeyince yararı mı dokunacak... İşte Miley midir nedir böyle prim yapmaya çalışmış.

1|0
    0|0
    • Yiğidi öldür ama hakkını yeme. Kadın evsizler içij dernek kurdu. Hayvanları koruma derneklerine tonla bağış yaptı. Çıkardığı ruj markasından eldi ettiği tüm parayı aids hastalarına verdi. Bir gecede en çok bağış yapan kadın şarkıcı seçildi. Buradaki amacı kendi çapında bir protesto olabilir sadece.

• Kendisini takip etmiyorum. Yaptıysa helal olsun.

• Bunun gibi malları gördükçe şükrediyorum valla

0|0
    0|0
  • Reklam kokan hareketler

0|0
    0|0
  • Gitmesin n'apalım. Bu da şov 😂

0|0
    0|0
  • Yapmack gldi bna biraz bu hareketi.

0|0
    0|0