Sizce family ajans nasıl?

family ajans harika bir ajans uzun zamndır onlarla birlikte calışıyorum ve cok memnunum.

1|0
1014

En İyi Erkek Görüşü

• Para tuzağı. Figüran ajansı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Family ajans kaliteli bir ajans bence. Internet üzerinden başvurumu yapmıştım bir hafta içinde döndüler ve şu an kayıtlı üyeyim. Teklifler bile gelmeye başladı. Hiç deneyimim olmamasına rağmen çok izlenen bir çok dizi için görüşme yaptım ve ilk deneyimimi yaşadım. Çok mutluyum. Teşekkürler family ajans.

0|0
    0|0
  • Tavsiye eder misin bana

0|0
    0|0
    • elbetteki tavsiye ederimm mükemmel bir ajans

• bısey dıcem 100 tl fotograf ucretı ıstedıler cok korkuyorum oynarmıyım dıye fıguran olarak oynamak ıstemıyorum fıguran olarakmı koyuyorlar senı cevaplayın nolur napmalıyım bursadayım famıly ajansa kayıt olmalımıyım cıkarmıyım ordan oyuncu olarak falan fıguran ıstemıyorum?

• Bilmiyorum pek duymadım

0|0
    0|0
  • yiğenimde oraya kayıtlı reklam cekımıne cagrıldı ne para sıkıntısı nede baska bır konuda sıkıntı yasadı. tasvıye ederım. ha bırde calsıtıgı gunler sıgortasını bıle yapıyorlar baya kurumsal bı ajans famly

0|0
    0|0
  • famıly ajans çok güvenilir bir ajans gerçektem samimi olarak soylüyorum hayellerle oynamıyor 16 yıllık ajans ben oranın oyuncusuyum valla bana hemen dönüş yaptılar istersen araştır geçmişini iyi ajans.

0|0
    0|0
  • Family ajans İstanbul merkezli kurumsal bir ajans. Hangimiz Sevmedik, Arka Sokaklar, İçerde gibi dizilere oyuncu adayı gönderiyor. Gayet programlı ve profesyonel çalışıyorlar tercih ederseniz pişman olmazsınız teşekkürler

0|0
    0|0
  • Bakırköydeki mi

0|0
    0|0
  • bune la:))

0|0
    0|0
  • reklam kokan hareketler bunlar :)

0|0
    0|0
  • Bu hangi şehirde kanka bende hemen kayıt olayım

0|0
    0|0
  • Ne yapiliyo orda

0|0
    0|0
  • ajansların içinde en kurumsal yer bence aktif ajans

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Family ajans tarafından arandıgımda ılk ısım ınternettekı yorumları okumak oldu ama bence kesınlıkle kendı gozunuzle gormeden ınanmayın derım eger yorumları okuyup gıtmemeyı tercıh etmıs olsaydım Şu an bır reklam cekımı ısını kaybetmıs olacaktım. Kucuklukten berı hayalım olanı gerceklestırdı famıly ajans.:):)

0|0
    0|0
  • Family ajans piyasadaki ajanslardan işini en doğru düzgün yapanı. Sen yeni bir yüzsün onlar için dolayısıyla çağrılma ve oynama durumun her zaman var kaldı ki şu an çok izlenen bir çok diziyle çalışıyorlar. Benim tavsiyem başvurunu yap ve gelen her teklifi de kabul et.

0|0
    0|0
  • bence family ajans çok güvenilir ve çok kaliteli bir ajans yaklaşık 1 senedir family ajansla çalışıyorum ve bütün projelerin de yer aldım sizlere de tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • family ajans çok güvenilir ve dürüst bir ajans 1 sene oldu ben kayıt yaptıralı sürekli olarak projelerin de yer alıyorum. ekip sorumlularından cast direktörlerine kadar hepsi çok ilgili çok iyi insanlar. family ajansa kayıt olmanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • işini iyi yapan sayılı ajanslardan biri. 6 aydır kayıtlıyım ödemelerim hiç aksamadı söyledikleri günde ödemem bankaya yattı. öneririmm...

0|0
    0|0
  • Bende başta internetten araştırdım kötü yorumlar çoktu kayıt olmaya gittim menajer görüşmesine katıldım. Ve sürekli olarak 6 aydır setlere yönlendiriliyorum. Family Ailesine Teşekkürler :))

0|0
    0|0
  • kardeşimde family ajansa 2 yasında reklam cekımı ıcın cagrıldı ne ucret nede baska bır konuda sıkıntı yasadık ılgılı guler yuzlu halden anlayan bır ajans guvenılır kesınlıkle sızlerede tavsıy ederım :)))))

0|0
    0|0
  • FAMİLY AJANSA 8 AY ÖNCE KAYIT YAPTIRDIM 8 AYDIR HİÇBİRŞEY ÇIKMADI AÇIKÇASI UMUDUMU YİTİRMİŞTİM BUGUN TELEFON GELDİ REKLAM ÇEKİMİ İÇİN UYGUN GÖRÜLMÜŞÜM SONUNDA HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİRİCEM FAMİLY AJANS SAYESİNDE TEŞEKKÜRLER FAMİLY.

0|0
    0|0
  • En saglam ajanslardan biri diyebilirim kesinlikle 👍bende bir yila yakindir calisiyorum uyeleriyim surekli ilgileniyorlar odemelerimde cok saglamtavsiye ederim

0|0
    0|0
  • bencede güzel bir yer family

0|0
    0|0
Yükleniyor...