Kapat

Sizce family ajans nasıl?

family ajans harika bir ajans uzun zamndır onlarla birlikte calışıyorum ve cok memnunum.

1|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Para tuzağı. Figüran ajansı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Family ajans kaliteli bir ajans bence. Internet üzerinden başvurumu yapmıştım bir hafta içinde döndüler ve şu an kayıtlı üyeyim. Teklifler bile gelmeye başladı. Hiç deneyimim olmamasına rağmen çok izlenen bir çok dizi için görüşme yaptım ve ilk deneyimimi yaşadım. Çok mutluyum. Teşekkürler family ajans.

0|0
    0|0
  • Tavsiye eder misin bana

0|0
    0|0
    • elbetteki tavsiye ederimm mükemmel bir ajans

• 5gün

FAMİLY AJANSLA CALISIYORUM BENDE KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM CALIŞMA SİSTEMLERİ İYİ ÇALIŞANLARDA ÇOK GÜZEL İLGİLENİYORLAR SENİNLE

• Bilmiyorum pek duymadım

0|0
    0|0
  • famıly ajans çok güvenilir bir ajans gerçektem samimi olarak soylüyorum hayellerle oynamıyor 16 yıllık ajans ben oranın oyuncusuyum valla bana hemen dönüş yaptılar istersen araştır geçmişini iyi ajans.

0|0
    0|0
  • Family ajans İstanbul merkezli kurumsal bir ajans. Hangimiz Sevmedik, Arka Sokaklar, İçerde gibi dizilere oyuncu adayı gönderiyor. Gayet programlı ve profesyonel çalışıyorlar tercih ederseniz pişman olmazsınız teşekkürler

0|0
    0|0
  • bune la:))

0|0
    0|0
  • Ne yapiliyo orda

0|0
    0|0
  • Bakırköydeki mi

0|0
    0|0
  • ajansların içinde en kurumsal yer bence aktif ajans

0|0
    0|0
  • reklam kokan hareketler bunlar :)

0|0
    0|0
  • Bu hangi şehirde kanka bende hemen kayıt olayım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Family ajans piyasadaki ajanslardan işini en doğru düzgün yapanı. Sen yeni bir yüzsün onlar için dolayısıyla çağrılma ve oynama durumun her zaman var kaldı ki şu an çok izlenen bir çok diziyle çalışıyorlar. Benim tavsiyem başvurunu yap ve gelen her teklifi de kabul et.

0|0
    0|0
  • En saglam ajanslardan biri diyebilirim kesinlikle 👍bende bir yila yakindir calisiyorum uyeleriyim surekli ilgileniyorlar odemelerimde cok saglamtavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...