Ecem Uzgör eleştirilere cevap verdi. Bu kıza çok yüklenilmedi mi sizce de?

Güncellemeler:
2ay Açıklama yapmış "aktif twitter hesabım yok" diye..

22|12
710|702

En İyi Kız Görüşü

• Kamera önüne gececekse eleştiriye acık olmalı. Eleştiriler cok ağır evet ama sizce de haksızlar mı?

25|8
    3|1

En İyi Erkek Görüşü

• tamam kız güzellik yarışması kazanabilecek güzellikte değil ama bunun tüm ülkenin gündemine oturması resmen kızı aşağılaması çok yanlış. Bu kız diyelim bu yazılanları gördü ve intihar etti memnun mu olacaktı herkes? Rahatlayacak mıydık?

18|13
    3|0
    • 1ay

çok doğru katılıyorum sana

• 18gün

Salak mi intihar etcek piskolojideyse etsin zaten. dünyadan bir mal eksilir

• 13gün

Güzellik göreceli bir kavramdır.. Zevkler ve renkler gibi hele bide bizim ülkemizde damacana eşşek kedi köpekten haz alan insanlar var buna 2 boya sür huri derler.. Ama tabiki güzellik yarışmasını kazanacak degil yarısmaya girebilecek güzellik yok ama özgüveni varmış demekki tebrik etmek lazım..

Kızlar Ne Diyor 709

• Bu twiti okunduktan sonra iyice soğudum kızdan sen kimsin ki ayak parmağını öptürüyorsun millete. Çirkin işte yalan mı 😂 😂

9|6
    0|0
  • Kendisi bence çirkin bir bayan değil. . Ama açık konuşalım uzun bacakları var diye güzel de olmuyor... Sıradan yoldan geçen bir vatandaş olsa birine çirkin güzel tartısmasi yapmak bile ayıp bence... insan olarak bakmak lazım.. Fakaaaattt sen Türkiyenin en güzeli olmaya aday oluyorsan of The world de Türkiyeyi temsil etme cesaretini sergilemissen göze alabilmissen eleştirilere de açık olmalısın.. sonuçta 78 milyona bakın bu benim fiziğim bu benim yüzüm ve ben Türkiyenin en güzeli olduğumu düşünüyorum demek oraya çıkmak.. e insanlar senle aynı fikir de değilse tabiki konusacaklar... hatunun twitter hesabı yok buda yalan haber ama.. cevabım fazla yuklenilmedi mi diyenlere. .

6|3
    0|0
    • 2ay

Evet bence güzel bir p*rno oyuncusuçıkar bunda.

• 2ay

Yarışma güzellik yarışması değil, modellik yarışması

• 2ay

@LaFontendenAyten dünya güzelimiz Azra Akın diye Eurovision a ev sahipliği yapmış bir ülkede girdiğin yarışmanın adını best model olmasının hiç bir anlamı yok bence.. algı bu ! Böyle olduğunu bilmiyor olamaz!

• Egosu bugatti veyron
    Dış görünüşü modifiye şahin 😂😂😂

10|6
    1|0
  • Kızdaki havada 1500 mk

7|6
    0|0
  • Yalnız kızda da bir ego bir hava, güzel değilsin işte kabullenmiyor sonra güceniyor zaten az daha mütevazi olsa bu kadar yüklenme olmazdı o tipe o ego fazla

12|7
    1|0
  • Bir insan güzelde doğabilir, çirkinde doğabilir. Özgüven patlamasında yaşabilir ki çoğumuzda bunu yapmışızdır mutlaka. Ama özgüven patlamasınında bir ayarı ve uslubu olmalı diye düşünüyorum. Neden durduk yere bir kadın ayak başparmağını öpsünler ki onu anlayamadım. Acaba bu kadın "sağ ayak başparmağının öpülmesi" fetişhi mi :) :P

Allah akıl fikir versin demekten başka bir şey gelmiyor elden.

5|1
    0|0
  • Çok yanlış ya. Abi sizene kızın dış görüntüsünden? Size mi kaldı yargılamak. bu kızla dalga gecip , insanlarla alay etmeyi marifet sananlar, dünyanın en zavallı insancıklarınız. çünki dış görünüşümüz büyük ölçüde bizim elimizde olmayanlar grubundandır (din, dil, ırk vs.. gibi) yüzümüzü fiziksel görüntümüzü seçme şansımız yok. allah vergisi. Sadece dış görüntüye takılıp içlr ilgilenlemeyen insanciklarin sığlık ve düzeysizlikteki zavallıların kendi pis egolarını tatmin etme yöntemidir diyebiliriz. iğrenç iğrenç iğrenç...

1|1
    2|1
  • Kız bir videoda bu hesapların fake olduğunu söyledi. Gayette medeni bir dille anlatmış herşeyi. Ama fiziğide güzel değil bakarsak

5|2
    0|0
    • 2ay

Aynen millet hiç yoksa fiziği guzel diyor, bakiyorum ama siradan bir fizik goruyorum hicbir ozelligi yok

• bu yorumu kızın yaptığını düşünmüyorum, ayrıca katıldığı yarışma guzellik yarışması degil modellik yarismasi. kız zaten güzel secilme gibi bir derdinin olmadığınıda aciklamis. ayrıca güzel de secilmis olsa kimsenin çirkin deme hakki yoktur. kız bizim ülkeden... yapılan her türlü etkinlikte böyle dalga gecilicegine, gururla onları savunmak ve kollamak gerekir. "milletimizin insanı" az medeniyet , az insanlık..

4|2
    1|0
  • Bu işte torpil var. Evet güzel değil türkiyede o kadar güzel hatun varken neden sen? Kendi çapında güzel olabilirsin ama konu türkiye güzelliği ise senin bunların içinde olman tamamiyle torpil.
    Feto bile devletin içine adam sızdırırken bu kadar torpil kullanmamıştır mk.

4|0
    0|0
  • Oncelikle bu kiz miss turkey degil best model birincisi Herkes miss turkey saniyor Ikincisi bir manken icin vucudu kusursuz Karpuz kadar gogus ve buzdolabi kadar kalca ile best model olunmuyor Siz hic victoria secret manketlerinin boy ve lilolarina baktinizmi Bizim ulkede herke cahil gercekten arastirmiyoruzz

6|1
    1|0
  • Bu tiple bu ego fazla ona..

2|7
    1|1
  • Atara atar gidere gider miss turkey güzeliyiz şeklimiz yeter sjsjss

2|3
    0|0
  • Canım çirkinsin neden bunu kabul etmiyorsun? Ayak başparmak fantezinde kişiliğine degil dişiliğine güvendiğiniz bir kanıtı. Kalça ktü gögüs erkek arkadaşımınki daha albenili. Surat Allahın gücüne gitmesinpopom gibi yinede bu özgüvenden dolayı tebrik ederim

3|4
    1|1
  • Bu cevaptan sonra daha da cirkinlesmis

5|3
    0|0
  • Bence de fazla yuklenildi kiz kendini gelistirmis tam olarak çirkindir sayilmaz boyu fiziği de iyi dili var eğitimi var Şu an ki dünya standartlarının üstünde birisi doğruları konuşalım arkadaşlar. O kızı eleştirenler ecem den daha guzel zeki ve başarılı mi ki. hepimiz insanız ne de olsa birbirimizi kırmaya eleştirmeye hakkımız yok. Bir iki tweet atılır espri amaçlı yapailir biterdi ama fazla uzattik. bu bizim ayıbımız olarak görüyorum

7|0
    1|0
    • 2ay

Sokakta gördüğüm 10 kızdan 7'si bu kızdan güzel. Göz var nizam var ayrıca dil bilme veya zekilik yarışması değil bu güzellik yarışması ve kız hakkaten çirkin. Ben kız hakkında bugüne kadar bir cümle bile söylemedim çünkü yeni görüyorum görsem söylerdim sanırım snfkkgl Kız o yarışmaya katıldığında tüm Türkiyeye yorum hakkı veriyor çünkü bizi temsil edicek. Ülkede o kadar güzel kız varken bunun temsilci olması üzicü

• 2ay

@Takemetocami yanlış biliyosun bu yarışmada sadece tipe bakmıyolar yeteneklere de bakıyolar kız da iyi keman çalabildiği ve dil bildiği için kazanmış (bende kızın güzel olduğu düşünmüyorum öyle duydum)

• 2ay

@Takemetocami kiz guzellik yarismasina degil modellik yarismasina katilmis
      Modellikte yuz guzelligi degil fizik ve modellerin isine yarabilcek yeteneklere bakiliyor dil enst. gibi ona gore degerlendirme yapin.
      2 o yarismaya katilanlar arasinda birisi secilmek zorunda disaridaki yani turkiyedeki diger kizoaea bakilmiyor ve bu kizi elestirenler ben daha guzelim diyirsa buyursun bizi o temsil etsin ama diger ulkeleredeki finalistler ile sadece guzellik le yarisilmaz digerleri kendini anlata anlata bitiremezken ben guzelim demekle olmuyor bir is. Hem elestirininde bir olcusu ayari var turkiye cogu seyde oldugu gibi bunu da abartti. hem guzellik goreceli kimse komsenin yuzune karsi sen cirkinsin diyemez sende kulsun bende sende insan bende. Ileri gitmeyelim

• Jürinin bizden daha iyi bildiği kesin arkadaşlar. Biraz saygı duymalıyız. Zaten burda model aranıyor. Kızın fiziği diğerlerinden iyi demek ki. Zaten sonradan elenmiş. Nerdeyse tüm türkiye onu kötü eleştiri yağmuruna tutuyor. Çok sinirlenmekte ve kırılmakta haklı. Ama bu twiti onun atması imkansız çünkü twitter hesabı yok.

4|1
    2|0
  • Fiziği olanın güzel zannedilmesi komik
    http://i.hizliresim.com/PQDbYd.png

3|2
    2|0
  • Bu sahte hesaptan mizah amacli verilmis bir cevap ama samimi olmak gerekirse guzel drgil yuzu fizigi guzel bayanin ve fizik saha on planda bu tur yarismalarda.

0|1
    0|0
  • sokağa çıkınca bile bundan güzel 5 kızı 5 dakikada bulabilecekken bu kızın londrada bizi miss turkey olarak temsil etmesi saçma. sanki dünyayla dalga geçyoruz. kız bence torpilli. ve fazla egoist.

3|2
    0|0
  • İnsanların dış görünüşüyle eleştirilmesinden dış görünüse göre davranılmasından nefret ederim ama kızın girdiği yarışma dış görünüş üzerine kurulu bu yarışmaya girerken herşeyi göze almalıydı.. Bu kızın psikolojik olarak bittiğini düşünüyorum sonuçta tüm türkiyenin seni eleştirmesi kolay bişey değil Allah korusun İntihar gibi bişeylede sonuçlanabilir o yüzden bence mevzu kapatılmalı..

8|0
    0|0
  • Bencede cogu kisi icin bende dahil alisilmisin disinda bir kazanan oldugundan insanlarimiza tuhaf geldi ben de cok begenmedigimi soyledim ama o kizda bir insan ve bunca hakarete asagilamaya maruz kalmasi onun adina kırıcı bir durum

1|2
    0|0
  • Kız doğru demis. Yok memesi soyle olsun, yok beli yok kalcasi. Adama bakiyorsun tovbe est bir gülme geliyor :d

0|3
    1|1
  • millet kendini ne bulunmaz kumaş sanıyor anlamadık gitti. Sana adamlar çirkin diyor ayak parmağını napsın.

6|2
    0|0
  • Gereksiz bir dozajda eleştirdiler, bu denli yüklenilmesi saçmaydı ama o da çok bayağı bir yanıt vermiş.
    Al birini vur ötekine işte boşverin

1|1
    0|0
  • öpmek isteyen varda öptürmüyor haspam

4|4
    0|0
  • Biraz uzun olacak ama umarım okursunuz. Açıkçası kızı ilk gördüğümde ''bu mu seçilmiş?'' dedim doğrudur. Ahmet Çakarın bir yorumunu izledim ona da güldüm evet. Şimdi olaya iki taraftan bakıyorum. Evet güzelim türkiye de biiiir sürü güzel kız var doğru. Bu kız arkadaşımız benim yüzüm güzel diye bir iddia da bulunmadım gibisinden bir cümle kuruyor ama baktığımızda fiziği de benim hoşuma gitmedi. Ama şu yönden bakınca da kız kendini yeterli görmüş ben böyle katılsaydım ve bu tür tüm ülkeden eleştri alsaydım sinirlenirdim. O sağ ayak başparmağı durumu da hoş değil evet. Benzetme yapanlara iyi gitmiş. Ama şu gerçek var ki. Kız yüzünün güzel olduğunu iddia etmediğini bunun bir güzellik yarışması olmadığını söylüyor. Peki bir önceki miss turkey güzellerimizin yüzleri? Bu da unutulur inşallah

1|0
    0|0
  • Senin sağ ayağının baş parmağını napsınlar mk

5|4
    0|0
  • Guzel bir kadın değil. Eleştirilmesi haklı bence. Eğer bir yarışmaya katiliyorsan ön plandaysan elestirilmeyi de göze alacaksın.

2|2
    1|0
  • Bu kızı güzel seçince çirkinlere umut oldu işte 😂😂😂😂

5|3
    1|0
  • Kızlar Devam
    679

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 701

• Hakkında çıkan eleştirileri bilemiyorum ama ayakları da kendisi de öyle model olacak bir hatun değil.
    Surat desen en az iki kesekağıdı lazım, ayaklar desen bildiğin kürek.
    olmamış yani bu hatun gerçekten.

3|2
    0|0
  • 100 tane şeyim olsa 100'ünüde toprağa sokarım buna sokmam. Bunun evde aynası yok herhalde, şu egoistliğe bak

5|0
    0|0
  • Bu kız Türkiye güzeli seçilmedi; sanırım galeyane gelmeye yer arayan milletimiz yine öyle sandı ve içindeki kini kustu kıza. Acaba o eleştirenlerin kendileri nasıl çok merak ediyorum :))) Zira o kız o yarışmaya seçildiyse ülke adına temsil etmesi için biliyorsunuz ki sadece yüz güzelliği değildi kriter; zaten ufak bir araştırma ile de ulaşabilirlerdi nasıl o kızın ülkemizi temsil etme hakkına kavuştuğuna dair bilgilere.
    Ayrıca yukarıdakini o yazmış mı, yoksa trollenmiş mi bilemiyorum; pek ihtimal vermiyorum böyle birşey paylaşacağına yine de birşey demek istemem araştırıp görmeden. Buradaki yazıda anlatmış aslında fikirlerini; www.ntv.com.tr/.../HDiyCwH7n0mFHupSmZTrTQ

1|0
    0|0
  • Bence de.

0|1
    0|0
  • Tilki üzüme ulaşamayınca koruk der ya işte bu mesele.. Deyyusun biri onu yatağa atamadığı için bir söz çıkarmıştır burası Türkiye.

0|1
    0|0
  • Ya bu toplumda çok cahil var işte. Arkadaş nedir bu eleştirme merakı. Hep de kötü yönde, aşağılamak amaç. Yani ben güzel buldum kızı. İşte bu yüzden zevkler ve renkler olayı var. Nesi sorun ki? Yüzü ter temiz, saçları güzel. Diş yapısı mı hoş değil? Bu lâf atanların derdi ne? Kız çok doğru söylemiş, umarım takmıyordur böyle hakaret eden zavallıları.

0|0
    0|0
    • 2ay

Madem eleştirmelerini eleştiriyorsun, o zaman kızı olumlu yönden de eleştirmeyeceksin zevkler renkler diyip bitireceksin.

• güzellik zevk işidir. güzellik bakan gözdedir. vucutta değil fizikte değil. hanfendi bunu bilmiyor. çirkin denilince küfür edilmekten fazla tepki gösteriyor. bir de ayak başparmak öpme benzetmesiyle reklam yapma derdinde. akıllıda. ayak başbarmak öpmez erkekler ecem hanım. biri gelir karşına ama öpmez ayak başparmağını. başka yerlerini öper merak buyurma. o zamanda magazine yakalanırsan açıklarsın. elin adamı bak nasıl yiyor kızı derler. ayrıca bence de yüz güzelliği zayıf. bakışlarında parlak ışık yok. genç kız edası yok. tombiş. poz vermeyi bilmiyor. ya da fotolar kötü. niye bu kadar yorum yaptıysam bir güzellik yarışması kazanmış. kimbilir hangi gazete yaptı. az çok göz var nizam var yokmuydu bundan güzeli. bence adaletsizlik yapılmış diğer kızlara. ha yoksa daha güzeli ok o zaman. ama ben öyle yarışmanın taa derim o zaman. 10 üzerinden 7 lik bir kız maksimum. şimdi şu kızı yakalayıp güzel bri gecenin ardından ayağımı agzına veresim geldi. öp kız hadi diyip öptürmek isterdim. erkekleri aşagılamıs gerçekten. şimdi tekrar bakıyorum. güzel fotosu vardır belki bunlar kötüdür. ama baktım hep aynı. bu kız 100 kişiye sorsan güzel değil yani. göz var nizam var. aşırıda çirkin değil. orta. idare eder. hani kahvenin yanında lokum getirirler ya. bende pek aramam. cogu zaman arkadaslarıma veririm. olsada olur olmasada benim ıcın. bu kızda oyle.

0|0
    1|0
  • Bence bu arkadaş p*rno sektörüne geçiş yapsın.
    Nerelerini nasıl insanlara öptürüyor daha iyi görürüz ve anlarız.
    Ayrıca p*rno sektörü de çöker bunun yüzünden bak. Demedi demeyin.
    Öyle kököz biri yani sizin anlayacağınız!

0|0
    0|0
  • Güzellik göreceli şey...
    Top Model of the world gibi iddialı bir GÜZELLİK VE MODEL yarışmasına katılıyorsa, biraz eleştiriyi de kabul etmeli bence. Göz var izan var be kardeşim, sadece KS'de şu kızdan kat kat güzel 40 tane kız seçilebilir... Yetenekli ve donanımlı biri olabilir ama GÜZELLİK VE MODEL Yarışması adı üstünde...

1|0
    0|0
  • Ne yani sol ayağının baş parmağını öptürüyor muymuş? :/ Ne kadar da siyasetçi bir kız adjsh

1|0
    0|0
  • Kızın üzerine fazla gidiliyor..
    Sonuçta birçok kriteri var güzellik seçiminin ha olayda bir taraf varsa bilemem

1|0
    0|0
  • Sende Türk erkekleri tarafından götü kaldırılmış bir kezbansın işte, bu tiple bu ego. Bizim de kızlara olan şikayetimiz bu işte. Tipler Hakkari , ego Amsterdam :D

4|0
    1|0
  • Hilkat garibesi diyemeyiz ama Turkiyeyi temsil edecek potansiyeli yok

1|0
    0|0
  • Sağ ayağının baş parmağı kadar beyni olsa bu kızın herkese kendini eklettirip böyle bir tweet atmazdı

0|2
    0|0
  • Çirkinliğiyle ünlu okdu işte, daha ne istiyor?

1|0
    0|0
  • Yüklenildi evet hani bende şaşırdım ama ne deyim :D
    Ayrıca kimsenin bunun sağ ayağının başparmağını öpecek kadar alçalacağını düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Çok çirkin arkadaş. Bunu kim nasıl ve neye göre seçmiş? Göz var izan var. Bu kadar eleştiri almasını haklı görmesi lazım. Hiç aynaya bakmıyor heralde. Birde kendi kendine utanmadan diyor ki ben kendimi güzel buluyorum :D Ulan herkes sen gibi fetişist mi ki senin b*klu ayağını öpecek. D Sağ ayağımın baş parmağına kaş göz çizsem senden 10 kat daha güzel olur.

1|0
    0|0
  • Tipik türk kızı kendini avutma modeli.

Biz eleştiriyoruz tamam da..
    Kızlar da hemen gaza gelip , tabiri caizse itin gtüne sokmaya çalşıyorlar babaannem kılıklı kızı..

1|1
    1|0
  • Bende eleştirdim, hatta bizim bakkal bile bundan daha güzel dedim. :D Ama hakaret edilmesi hoş değil.

0|1
    0|0
  • KS de popo deliğine
    benzeyenler bu
    kıza çirkin dedi 😃😃.
    Herkes kendine
    baksın.

2|0
    1|0
  • Iyyy tipe bak aqqq senin sağ ayağının baş parmağını kim öpmek istesin be benimkini öperler daha iyi mk ve eminim ki benim tatlı ayaklarım seninkilerden daha güzeldir 😂

O değilde resme baktıkça yaşadığım hayat için şükür ediyorum 😂😂😂😂😂😂

0|2
    0|0
  • Olaya bak, sonra çay demle.. Çayı içerken de kimler kafayoruyor bir izle...
    Sonra bir şey deyincede vatan haini ilan ediliyorsun.
    Peehhh...

0|0
    0|0
  • Türkiye Güzeli mayıs ayında seçildiği için sorun yok. Bu kız Türkiye güzeli seçilmemiştir. Ve haklıdır Sağ ayak başparmağını öptürmeyeceği adamlar çirkin diyor.

0|0
    0|0
  • Bu onun hesabı mı bilmiyorum, birileri gerçek hesabı değil dedi ama yinede yapılanlar az bile. O tiple, hadi güzellik değil modellik diyelim, o fizikle katılması bile başlı başına bir travmadır. Sanırım ailesi ve çevresindekilerin klasik "Sen güzelsin" yaklaşımını çok yanlış anlamış. Bariz çirkin, fiziği de çirkin, çok kalın hatlı. Tekrar söylüyorum, az bile yüklenildi, alay konusu olduk resmen.

0|0
    0|0
  • Tipini sevdiğimin kızı o kadar kız varken seni seçmeleri hataydı cevap verip iyice komik duruma düşmüşsün :D :D

2|0
    0|0
  • Kendini ne sanıyor? Bu işler karşılıklıdır.
    Sana çirkin diyenler erkekler de senin sağ ayağının baş parmağını bile görmek istemiyor zaten.

1|0
    0|0
  • Çünkü baş parmağını kedi köpeğe emzikletiyormuş

1|0
    0|0
  • sağ ayağanın baş parmağını mı öptürüyormuş
    Allah' ım affetsin beni ne çirkin bişimiş bu hakkaten
    bu halle bile yarışmayamı girmiş ilk defa görüyorum töbelerim olsun
    bunu bu halde 15 temmuzdna önce kesin fetöcüler sokmuştur yoksa ön elemelerden kovulur ya bu tiple

0|0
    0|0
  • Açıkçası bende beğenmedim kızı ve 1. ciliği kesinlikle hak etmiyor ama işi ağır eleştirmek hakaret etmeye getirmekte yanlış. Ama zaten 1. ci olmuş hep göz önünde olacak eleştiri alacak elbet herkesin beğenmesini beklemiyor herhalde. Kızın kendi güzelliği var ama buda 1. ci nasıl olmuş ya diğer kızlara yazık olmuş cidden :D

0|0
    0|0
  • Türkiye nasıl ezik bir durumda böyle. Memleket ne durumda siz burda günlerdir bir et parçası olan güzellik durumunu ve bir insanı konuşuyorsunuz?
    Kendinize gelin siz normal beyindemisiniz?
    Sonra türkiye neden avrupa gibi değil?
    Türkiye neden gelişmiyor?
    Git bir japonyaya bak , amerikaya bak? topluma bak yaşayış tarzına bak..
    Çok saçma ve gereksiz şeyleri nasıl oluyordu bu kadar vurgu yapıyorsunuz...
    Türkiye gerçekden çok alt seviyede beyinler ile dolu.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    671

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...