📺📺Şu tv deki sunuculara , spikerlere özenen bir ben mıyım? 📼🎥🎬📽📷📺📽?

Neden mi?
Bunlar program yapıyor 2- 3 saat max. Tamam canlı yayın o bu su ama süslenip süslenip çıkıyorlar ekrana. Her ayda dünya kadar maaş. Hafta sonu tatil.
Yayın bitince kim bilir nerelerde keyif çatıyorlar. Ayni sekilde cuma günü yayınlarına cikmadan once hafta sonu kimbilir hangi ülkede tatile çıkacaklar onların planı ile mutlu mutlu sunarim ben o yayini koy bir de araya 2 reklam gelsin paralar. Bana da bu kadar ödül verilse motivasyonum tavan yapar hem güzel is hem de getirisi bol. Ben de oynarım izdivaç sunup tabii.

Güncellemeler:
2ay Fazla para yerken boğazlarından geçmesi ilginc

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Parayla aklı karışmış bir kızımız daha 😊

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya. onlerinde kahveyle oturup konuklarla kakara kikiri muhabbet ediyorlar evde sohbet ediyior gibi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet aynen öyle. bakalim övür dünyada bu kadar para te memnun bedeli. nasil. cikacak onlardan
      Halk. ac

• 2ay

Duzen bastan carpik. Futbolcunun, sunucunun, oyuncunun piyasasini bukadar yukseltecek ne var? Trilyonlar donuyor

• 2ay

Keşke sadece bunlar olsa bütün programlar evde geçiyor artık. ciftler evli çiftler bile. katiliyor. yazik. avrupada ne kadar starlar var bize yazık yolunu bulup kaçmak lazm

Erkekler Ne Diyor 8

• Özendiği şeyi keşke biraz araştırsan. :)
    Günda 2-3 max çalışıp parayı götürüyor diyorsun. Ne sunucu olduğuna bağlı olarak en az 8 saat çok yorucu çalışıyorsun. Mesala Fox sabah haberini sunan İsmail Küçükkaya evden saat 04:00'da çıktığını ve öğleden sonra eve gittiğini düşünüyordu. Ayrıca spikerler düzenli olarak diksiyon dersleri alıyor. Programdan kastın Seda Sayan programları gibi birşey ise diksiyona gerek yok. Ama haber spikerleri diksyonu sürekli düzgün olmalı. Bana göre bir haber spikerinin işi çok zor. Devlet memurluğu daha kolay. Sabah gidiyorsun akşama kadar kafana göre takılıyorsun. Ama spikerler özel sektör olduğu için kendi düşünceleri diye birşey yok. Sen televizyon karşısında bir yanlış kelime çıksın bak bakalım ne oluyor. Ayrıca seyirciekran yüzü olan seni beğenmezse alt kademe sunucu oluyorsun. Öyle kolay mı sunucu olmak?
    Radyo ve televizyonculuk okuyup TRT gibi yerlerde staj olarak işe giren arkadaşlar konuyu çok daha detaylandırır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamm zaten ayda kaç milyar alıyorlar bir zahmet alsınlar ders. memur. daha cok. calisyor 3 nin alıyor
      Onlar.10. katini alıyor. umarim o paralar çıkar onlardan

• 2ay

O ayrı. kafayi da. takmadim esti. bana. guzel. hayat yani
      Onlara zaten burdan. yazsam. siteden atılırım. da. simdi.. aylik 1 trilyon alçak. kadar ne. bok. yedi. bunlar. kaldki. gunluk 30 milyara ne. is. yapiyorlar yaa azcik. samimi. yazin

• 2ay

Gün 30 bin tl alan hangi sunucuymuş la o? o.0

• Her isin bir zorlugu vardir

0|0
    0|0
    • 2ay

Zor olsun zaten parası çok. nyse hepsine haram olsun

• bir sensin

0|0
    0|0
  • O işler kolay değil işsiz kız

0|0
    0|0
    • 2ay

Değil zaten. Issiz değilim parası az. sabah 9. aksam.3 aylık 4.000. memur öğretmen olunca başlıcam yoksa istemem.12. saat çalışamam ben 2.000 tlye

• Sen öyle san.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aylık. kac para alıyorlar ısterse uyumasınlar. ahhh. ne. guzel. demek daha. cok çalışıyorlar için. rajatladi ama. bu da. yetmez. o parayı alıyorsa köpek. gibi çalışsınalrrrrr

• O meslekle ilgili üniversite bölümü her hangisiyse orayı bitir bir de torpil felan varsa neden olmasın :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok zor. zaten öyle. imkaninm. olsa bir reklam. cekip parayı alip. kacarim. zaten. parayi alip başka. yere yerleşen avrupaya ya da. usa.

• 2ay

:D sadece bir hayal kendine gel

• Guzel ol dil bil falan

0|0
    0|0
  • Kısa Bir Dönem CNN de çalışmıştım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...