Hande erçel oyunculuk hakkında ne düşünüyosunuz?

Kendisi cok güzel bir kız ama cok yapmacık oynuyor sinir oluyorum izlerken oyunculuk sıfır bence bebek gibi çok şımarık konuşması falan sizcede öyle değil mi

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

• Modellikten gelenler hakkında denir ki? Yani bu yarışmalar oluyor ya, güzel seçiliyor kızlar, yakışıklı seçiliyor erkekler hani. Oradan sonra herkes oyuncu oluyor zaten. Yani buradan anlayacağınız, tipiniz varsa, eğitim de veriyorlar size zaten, oynarsınız bir şekilde. Çünkü, genç kızlar hayran oluyor bu tiplere. Onlar sayesinde reyting geliyor. Yoksa 40-50 yaşındaki insanlar izlemiyor genel olarak bu aşk dizilerini. Başrolde hep yakışıklı erkek, güzel kız var işte. Onlar izlettiriyor kendisini. Yani öyle ahım şahım bir oyunculuk yok, klasik işte...

3|0
    0|0
    • Iyide kardesim sadece guzellik yetmez ki.
      Bizim okulda handeden guzel kiz cok. Ya da cerkezim ben en guzellerini bizim koyde goruyorum olay sadece guzellik degil. Kendini iyi paarlamak.
      Bizim cerkez kizlarindan cok guzeller var ama handenin. giydigi kiyafeti giymezler. Onun gibi kadinsi poz vermezler opusmezler bikiniyle yarismaya da katilmazlar e ne manadi kaldi? Olay bence ortalama bir guzellik olacak kendini iyi oazarlayacaksin bu ama ben gercek oyunculugun da bu oldugunu dusunmuyorum.
      Cevremde akranimlarimdan kimse hande ercel cok guzel falan diye konusmyo tuba buyukustunu falan guzel buluyorlar. Ya da hilal altinbilek ayca aysin turan. Zaten kitlesi 10 19 yas arasi.
      Yurt disina acilacagim diyorda avrupada bu kizin oyunculuk yapacagina inaniyir musunuz? Orada cidden oyunculuga bakiyorlar figuranlari bile tiyatrocu fransanin.

• @Seremseremm Evet doğru diyorsun. Umarım Oscar falan almaya çalışmaz bunlar. :D Alırlar mı alırlar vallahi, anlamayız şaşırırız. :D

• Haluk bilginer bile almadiysa bence hayal. Bikere ingilizceleri sifir. Saadet isil aksoy bogazici mezunu deli gibi ing bilir haluk bilginer zaten ing tiyatro yapmis londrada.
      Adam morgan freemanla ben hur da oynadi. O bile alamadiysa.
      Oscari gec avrupa tam hayal. p*rno felan cekerse bu kiz hollywoodda ikinci sinif seylerde oynar oscar olmasada ama avrupada cidden sanata bakiyolar.
      Cok guzel kadinlar var ingilterede ama sinemasina bak hepsi o kadar muhtesem degil.

En İyi Kız Görüşü

• Kendisinin hayali avrupada oyunculukmus ama bu yeteneksizlikle olacagini sanmiyorum.
    Ezdigimiz serenay sarikaya bu kizdan on kat yetenekli bence. Onu gectim avrupada bu kizdan hem daha guzeli dolu ki turkiyede bile sokaklarda daha guzeli var. hem de onlar iyi oyuncu secer. Bu kiz aglayamiyir bile cannes film fesyivali ingiliz sinemadi ne bu ne birde ing yerlerde kizin.
    Bizim millet komik ya. Burada iki ergen dizisinde oynayinca hollywoodda olacaklarini falan saniyorlar. Haluk bilginer serra yilmaz ezgi mola gibi avrupada rol alan varda bunlardaki yetenek nere bu kizdaki nereye.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• kabul etmeliyim ki ilk başta bende sevmemiştim ama sonradan o kıza bayıldım oyunculuğuda gayet iyi ilerde daha iyi olucak şuanda yeni olduğu için olabilir

1|0
    0|0
  • Komple ofsayt abartıyorlar bence anca yaz dizilerinde sevgili rolü oynar o kadar

2|0
    0|0
  • Kötü

1|0
    0|0
  • bu haziran ayında falan biten bir trend kanka artık sorma bu soruyu :D

1|0
    0|0
  • Aynen öyle. Yardımcı Yönetmen benim sınıf arkadaşım aynısını söyledim ama reyting sağlayan güzellik diyor

1|0
    0|0
    • Güzelliğide abartılıyor hep ergenlerin ilgisini çekiyor sonuçta ülkemizde Fahriye Evcen, Bergüzar Koral falan var yani :)

• Beni ilgilendirmiyor Kardesim
      Çeşmede 40 bin Genç Kız nüfusu var.

• Iyide bunlar ergen yaz diziler icin gecerlo bence.
      Bir cagan irmka nuri bilge ceylan bu kizlarla calisir mi? hayali avrupa sinemasi falan bu kizin.
      Ki bence sadece guzellikte degil ki. Biz cerkeziz bizim koyde bile cok daha guzelleri var. Ortalama bir guzellik bile yetiyor onemli olan pazarlamak.

• hiç izlemedim

1|0
    0|0
  • Geldi yine Hande Erçelinkisi :)

0|0
    0|0
  • Balık etlilerden soğutuyor beni o karı.

0|0
    0|0
  • ilk dizisinde gördüm daha başarılıydı. bihter gibi kaybolur bu da

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum ben onu 😊😊😊

0|0
    0|0
  • bence güzel de değil ya. sokakta onun gibi çok kız var, farkı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Izleme ozaman mkk

0|0
    1|0
  • hay hande erçel gibi...

1|0
    0|0
  • BEN NEFRET EDİYORUM. PRO DA DEĞİL. GÜZEL DİYE DAĞLARA ÇIKARDILAR HAAAA

1|0
    0|0
  • Sesi uymuyor foto modellik için iyi

1|0
    0|0
  • kim bu hande reçel ag

1|0
    0|0
  • kendisi çok güzelde bencede oyunculuğu iyi değil

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum çok totosunu kaldırdılar onun

1|0
    0|0
  • Tipi de oyunculugu da berbat

1|0
    0|0
  • kızın oyunculuğu yok sadece güzel ama bunu anlamayan insanlar var kızı sevmiyorum diyen hande fanları yüzünden keşke demeseydim diyor (şöyleki kıskanıyosun çekemiyorsun vb.) oyunculuğa bakılmıyor galiba artık güzel olsun bir iki bilgisi bir de çevresi oldu mu tamamdır bunun farkında olanlar az olduğu için ve tv yi bağımlı derecede izleyenler genelde ortaokul lise olduğu için oyunculuğa bakmadan hayran oluyorlar. Gıcık olduğum bir nokta var. mesela işinde usta biri hande iyi oyuncu değil deseler hande fanları sanki çok şey biliyorlar gibi karışıyorlar buna sinir oluyorum
    DURUM BU !!!

0|0
    0|0
  • cok tatli guzel kiz ama tonlamasi biraz yaban ve yapmacik

0|0
    0|0
Yükleniyor...