Ghajini filmini izleyip sevdiyseniz, sevmenize ne neden oldu?

Ben bu ara Ghajini filmine kafayı taktım da onunla ilgili sohbet etmek istiyorum biraz o yüzden bu soruyu sordum. Sevmenize neden olan şey neydi, sizi en çok etkileyen?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim merhaba. 200 filmden fazla bollywood filmi izledim. Sen daha yenisin galiba. Kardeşim izlemenin birinci sebebi Aamir Khandı tabiki. 3 aptal filminden sonra izlediğim ikinci film idi. Genel itibari ile senaryo ve oyunculuklar iyiydi sevdim beğendim izledim. Onun ardından şimdi bütün filmleri izledim diyebilirim.

1|0
    0|0
    • 2ay

Hayır yeni değilim senin kadar çok izlemesem de birçok oyuncuyu tanırım filmlerini izlerim. Benimde ilk izlediğim film Fanaa idi yanlış seçimmiş sonra Ghajini'yi izledim 4 yıl kadar oldu. Şimdi tekrar izliyorum baya etkilendim tekrar izleyince.

• 2ay

Bak işte sence öyle ben beğenmedim. Sen kendi fikirlerini karşıdakine kabul ettirmeye meyillisin bence de bu iyi değil.

• 2ay

Tamam kardeşim dediğin gibi olsun, iyi bayramlar ☺

En İyi Kız Görüşü

• Ilk başta Aamir Khan in yaptığı filmler gerçekten çok güzel fanaa ve 3 idiots tan sonra bu filmi izlemiştim ve cok cok beğendim çünki adam zengin olduğu halde ve kızın kendi adını kullanarak ünlü olduğunu bildigi halde birsey demiyor kıza kızın kendisini parasi icin değilde kendi olduğu için sevsin istiyor
    Ve ordaki kız azıcık yalan da söylese bir yerlere gelebilmek için aslında özün de çok iyi bir kız çok yardımsever ve iyi kalpli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Konusu güzel işlenmişti memonto da aynı konusı ama başını sonunu filmin sonunda anlıyorsun tamam öyle işlenmesi fimin mantıgına büyük katkı yapmış olsada çok güzel degil ayrıca için aşk aksiyon amacı var yani hintlilerinde bu duyguları diger yabancı filmlere nazaran çok daha iyi yansıta bilmeleri var tabi amir khan farkıda var ayrıca kalpanada tam rol için biçilmiş kaftanmış yani

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle duyguları öyle yansıtıyorlar ki gerçekliğinden sıyrılmak zor oluyor. 2005 Ghajini filminde de Kalpana rolünü Asin oynamış Aamir Khan çok beğenmiş kesinlikle o oynasın demiş yoksa yapımcılar Priyanka Chopra'yı düşünmüşler. Ama Aamir bu işi biliyormuş kız resmen bütünleşmiş rolle.

• 2ay

Evet kick de var salman khanın oda güzel film boduyguar ı izledim kareen kapoor la oynuyordu sanırım evet çok güzel filmdi onları bende izlemedim bir ara izlerim tiger da salman khanın izlersen bir bakarsın

• 2ay

Onları da duydum ama izlemek nasip olmadı bir türlü. İzlemek gerekiyor iyi film yapıyor.

• ta 3 yıl önce falan izledim o filmi ama güzeldi :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle çok güzel iki farklı film gibi.

• 2ay

evet bir geçmiş birde gelecekten bahsediyordu sanırım ha o adam önce iş adamıydı sonra böyle psikopat bişe oluyordu.. bak hala hatırlıyorum :D

• 2ay

Aynen zaten akılda kalıcı oluyor karışık bir film değil.

• İnan, çevremdekiler bıktı. Sürekli o filmi açıyorum, tekrar izliyorum :) Çok etkiliyiciydi, ağlattı beni. Kalpana'nın ölüm sahnesi, olaylar... Aamir Khan filmi sonuçta.

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ben de öyleyim. Kardeşlerim artık yeter diyorlar ama hiç sıkılmıyorum ondan. Başka hiçbir filmi ikinci kez izleyemem.

• 2ay

Hadi Ghajini izleyelim :)

• 2ay

Hadi izleyelim o zaman :)

• Guzarish şarkısıyla büyüleyen
    Dövüş sahnelerini soluksuz izlettiren
    Aşkı hissettirerek yansıtan
    Kalphana nın ölüm sahnesiyle ağlatan
    Filmi izlemeyen ben film izledim demesin az ötede oynasın

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen katılıyorum 👍Bir filmle kaç duygu yaşatıyor adamlar hala cık cık olmamış diyorlar. Bir tane Türk filmi görmedim bu duyguları yaşatan Hollywood filmi de görmedim. Başlı başına bakışlarla aşk sahnelerini yaşatmışlar tek bir öpüşme sahnesi hatta dokunma sahnesi bile yok bir filmden ne beklenilir ki başka.

• 2ay

Ayakta saatlerce alkışlanacak bir filmdi.

• 2ay

O yılda çekilmiş bir film için aynen öyle 👍👍

• hep başladım hep kapattımm okadar çok dizi film varki arşivimde herşey yarım kaldı öylede kalıyor

1|0
    0|0
    • 2ay

Yarım olunca kalıyor öyle.

• 2ay

İkinci defada öyle oluyor evet konuşmak istiyor insan film konusunda.

• 2ay

peki senin diizlerle filmlerle aran nasıldır konuşabilcek biirysen tanışalım arada bir irdeleriz baktığımız filmleri ksde

• İzlemek için çok geç kalmadıysam ki öyle olduğunu sanmıyorum klişe bir senaryo ve standartın altında bir oyunculuk bence. Bir de naçizane bir tespitim var :) aşk ve dramı konu aldığı için özellikle çoğu genç bayan tarafında beğeni alır :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Oyunculuk konusunda çok iyi bir film olduğunu düşünüyorum başroller için olayı gerçekten yaratıyorlar bence. Ben aşk filmlerini hiç sevmem tarihi, savaş ve aksiyon filmleri ilgimi çeker aşkı içinde barındıran tek sevdiğim film budur diyebilirim yani bana duygu veren tek aşk filmi o yüzden sevdim zaten.

• 2ay

Aslında bizim doğu kültürüne yakın olmamz gerekirken doğu kültürüne belki biraZda önyargıdan dolayı uzak kalıyorz

• 2ay

Evet birazda özentilik ve bilinçsiz bir nesil yetişmesinden kaynaklanıyor.

• Seyretmedim

1|0
    0|0
  • intikam duygusu aşkın gücü bunlar filmin ana konuları çok etkilenmiştim bende

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet güçlü bir duygusalllık vardı filmde yer yer güldürmesi de çok iyiydi.

• o kız ve adamın öldürüldüğü sahne en iyi hind filmiydi aamir khan iyi oyucu hani. dd

1|0
    0|0
    • 2ay

Gerçekten yaşanmış gibiydi orası.

• 2ay

cennetin rengi filmi var onu da tavsiye ederim senaristleri aynı filmlerin

• 2ay

Duymamıştım hiç kim oynuyor.

• Aksiyon sahneri

1|0
    0|0
  • o hafızasını unutum yazdıklarıyla tekrar hatrlayanmıydı ghajnı

1|0
    0|0
  • sadece o aradakı ask hıkayesı aksıyonu hıc begenmedım

1|0
    0|0
    • 2ay

Aksiyon abartılıydı biraz ama Aamir Khan'ın değişimi için bile izlenir. Aşk hikayesi çok güzeldi.

• 2ay

Mutlu olursunuz umarim :)

• 2ay

Teşekkürler, umarım herkes mutlu olur :)

• izledim. sevmemim sebebi intikam atesinin hic sönmemesiydi

1|0
    0|0
    • 2ay

Tam ters her gün daha da ateşlenmesi.

• 2ay

zaten amir khan insanları en iyi sekilde anlatan kisidir. yaptığımız bencillikleri yüzümüze vurup bize bir ders veriyor.

• 2ay

Aynen öyle her filminden bir ders çıkarılır hatta birçok ders. Para avcısı Hollywood aktörlerini kişiliğiyle döver bu adam.

• ben izlemedimde görüşlere göre izleyeceğim

1|0
    0|0
  • benim izleyip etkılendigim sevdigim bir film

1|0
    0|0
    • 2ay

Etkilenmemek pek mümkün değil.

• 2ay

mutlu olursun inş o kişile

• 2ay

Amin inşallah

• Kalpana

1|0
    0|0
  • Tavsiye edermisin

1|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle evet. Hint filmi izledin mi daha önce bilmiyorum izlemediysen biraz garip gelebilir ama çok güzel bir film.

• Amir khan adamın her filmi ilgimizi çekiyor ve cok başarılı ☺

1|0
    0|0
    • 2ay

Her rolün üstesinden başarıyla geliyor çok az bulunan bir yetenek.

• 2ay

Aynen öyle ve ayrıca hit filmleri vazgecilmezim harika filmleri var tavsiye ederim ☺

• 2ay

Ben de izliyorum zaten birçoğunu.

• Ben Aamir Khan'ı PK ve 3 idiots filmerinden sevdim

1|0
    0|0
  • herkes yaptığını birgün yaşar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Süperrrr👍🏻

1|0
    0|0
  • amır khan varsa o fılm guzeldır zaten. ne zamandır ızlıcem aklımda ama bı turlu vakıt bulamıorm. IMDB puanı da oldukca yuksk. kesınlıkle ızlemeye deger bır fılm

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle etkileyici bir film izlemek gerek.

• çok fazla şiddet içeriyodu sevmedim fazla

1|0
    0|0
    • 2ay

Aşk bölümleri iyiydi ama.

• Amir khanın her filmi olay. Fanaa da izlemelisin

1|0
    0|0
    • 2ay

İzledim ama Ghajini kadar sevemedim onu.

• Gerçekten müthiş bir filmdi

1|0
    0|0
  • O filmi sevmemek mumkun mu ya

1|0
    0|0
  • izlemedim

1|0
    0|0
  • Çok abartılan bir film di izledim ama beğenmedim açıkcası. Olağanüstü güçler var film de oldukça saçma

0|0
    0|0
    • 2ay

Hangi filmde mantık hatası yok ki. 2008 yılında çekilen bir film için kaliteli denebilir. Ayrıca çok film izleyen biriyim ki en önem verdiğim şey oyunculuklardır bu filmde oyunculuklar çok iyi başroller özellikle.

• 2ay

Oyunculuk iyi olabilir. Ama kurgu güzel değil. Abartılı kurguları hiçbir zaman sevmem 😉

• 2ay

Sen senaryoyu önemsiyorsun ben ise oyunculukları o yüzden sen beğenmiyorsun.

• Benim hint filmlerinde en sevdiğim şey gerçek aşk çok saf çok temiz bir tane öpüşme sevişme sahnesi yok bu beni çok etkiliyor. Ghajinide de beni en çok etkileyen bu oldu ayrıca müzikleri olsun raplikleri ne biliyim verdiği mesajlar çok iyii ve aamir khan faktörüde var

0|0
    0|0
Yükleniyor...