Türk Düşmanı Film Çekiliyor, Fragmanı Şimdiden 1 Milyon İzlendi , Neler Olacak?

Yeni bir gün ve Türk düşmanlığı taşıyan yeni bir şey, bir film. Öyle hafife alınabilir de değil, başrolünde Batman'i canlandıran Christian Bale oynuyor. Filmde Ermeni Soykırımı (!) -yalanı- işleniyor.

Güncellemeler:
2ay Arkadaşlar;
Ermeni soykırımı gerçek bile olsa , Ermenilerin cami baskınları , köy katli , çocuk öldürmeleri hibçirşey gösterilmiyor.
Sadece türk tarihinde türklerin acımasız olduğu, ermenilerinse kahraman olduğu işleniyor.

2ay Arkadaşlar filmin imdb linki : Buda IMDB linki 1 yıldız verin (google hesabınızla giriş yapabilirsiniz 2sn de) : http://www.imdb.com/title/tt4776998/

Ve birde youtubeden videoyu eksileyin. şu an inci caps vb. leri çalışıyor baya bir eksileme gerçekleşti şimdiden. İmdb de eksiliyorlar. Ve ayrıca film dahada düşmesi için bir kaç şey yapıcakmış bizim türk hackerler

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• A m larına koyayım ben onların

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar dünya ülkesi böyle bir soy kırım vardır diyosa bence orda bir boh vardır gibi.. kaldıki sadece türkiyeyi degil örnegin amerikayı kötüleyen yüzlerce film vardır.. diger ülkelerde de oluyor ama türkiye ne zaman işlense kötü olarak siz çok abartıyonuz. hatta fantastik bir film vardı fatih böyle vampir olup bir imparatorlugu yeniyordu tek başına ki film fantastik hani ulan ona bile küfür etmiştiniz la.. ırkçılıktan kafayı yemeyin bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanata sanatla cevap verilmeli aslında.
      Onlar bizi kötülüyorsa onlarca filmde biz adlarında çıkarabiliriz dimi ama?
      Çıkaramıyorsak buda bizim ayıbımız olur.
      Haklısın.

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabi çok büyük bir yalan zaten !

0|0
    1|1
    • 2ay

Ermeni soykırımı gerçek bile olsa , Ermenilerin cami baskınları , köy katli , çocuk öldürmeleri hibçirşey gösterilmiyor.
      Sadece türk tarihinde türklerin acımasız olduğu, ermenilerinse kahraman olduğu işleniyor

• 2ay

Öyle bir şey yok herkes herkesi öldürdü. Ama siz bu yüzyılda bile elinize fırsat geçse adamları öldürür aşar kesersiniz. Ne zaman birine sinirlenseniz ilk ettiğiniz küfür Ermeni pi çi defalarca ve defalarca buna şahit oldum. Bu sitede çok var evet kabul ediyorum her Türk aynı kafa yapisina sahip değil ama çoğunluğu bu şekilde.

• 2ay

Savunma yapmama gerek yok nede olsa inanmyacaksiniz ama siz daha maras olayını sivas olayını Çorum olayını cozmediniz. Gerçeklerine kaçan bir Türkiye var bu somut delili görmezden gelmeyelim

• Buyuk yalan iste isleri gucleri bizle ugrasmak ugrasin bakalim nereye kadar biz bikmayiz ama onlara aciyorum pes eden kaybeden onlar olcaklar hala anlayamadilar cok yazik

0|0
    0|0
  • Birgun birileri çıkıp bizim hikayemizi de anlatır bence. Gülüp geciyorum.
    Yanliz sağlam kadro ayarlanmis. Saglam yalana saglam yapim lazim tabii.
    (Meraktan gidip izleyecegim bende. Bilim kurgu onemli yani arada izlenmeli)

0|0
    0|0
    • 2ay

şimdiden düşük imdb ve - çoğunluğu aldı. Bizim inci caps ve hackerler sağolsun :D

• 2ay

Aman elleri dert gormesin 😀 Bende girip eksileyecegim

• Zaten hepsi öyle yapsalar ne olacak

0|0
    0|0
  • sondaki y*rramı ye efsane olmuş

0|0
    0|0
  • Canım bak tüm dünya biliyo ermeni soykırımını destekliyo da emin ol kimse olmayan biseyi savunmaz bir iki ülkeden bahsetmiyorum. Oldu benim büyükannem eskilerden neler anlatıyo hadi onu geçtim şunu açıkla ben ermeni asıllıyım kütüğümde neden sivas yazıyo çünkü kütüğüm ermeni ve bu topraklarda doğup büyüdük ve nüfusumuza göz at

0|0
    1|1
    • 2ay

Bence cahil olan sizsiniz. Çünkü güncellemede dahi bahsetmeme rağmen, 2 dakika oturup filmi araştırmadan ön yargıya başlamışsın bile.
      1. Filmde sadece ermeni soykırımı yok. Ermeninin tamamiyle kahraman olduğu türklerinse zalim olduğu konu işleniyor. İşte bu yüzden Türk düşmanı film deniyor.
      2. Ermeni soykırımı tüm dünya desteklemiyor. Önce buradaki cahilliğinizi düzeltin. Dünyada 193 ülke vardır. Bu soykırımı destekleyen sadece AB ' dir. Bizi avrupaya bile almayan, bizden daha berbat durumda olan ülkeleri Alan AB , soykırım değildir diyecek hali yoktu. Ufacık aklı olan herkes anlar.

• Bu film neyi degistirecek ki? Zaten tum Dunya bizim soykirim yaptigimizi zannediyor. Bu filmin yayinlanmasi da birilerinin ekmegine yag surecek o kadar

0|0
    0|0
    • 2ay

günclelemeye bak

• 2ay

Ermeni soykirimi gercek degil ki

• 2ay

gerçek olduğunu söylemedim.
      Gerçek bile olsa dedim, hani bazıları sadece ermeni soykırımının işlendiğini sanıyorlar

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkler eğer soykirim yapsaydi şu an 1 tane ermeni hayatta olmazdi...

1|0
    1|0
  • bisey olacagı yok esefle siddetle kınarız olur biter

0|0
    0|0
  • sondaki yaramı ye harika olmuş

0|0
    0|0
  • bunlar hep fetonun oyunu

1|0
    0|0
Yükleniyor...