Kilolu, renkli gözlü ve genç bir türk kadın oyuncu/şarkıcı söyleyin lütfen, önemli?

Gizli Üye
kilolu, renkli gözlü ve genç bir türk kadın oyuncu/şarkıcı söyleyin lütfen, önemli?
Güncellemeler
+1 yıl
abi bir sorun mu var gözünüzde gen diyorum türk diyorum kilolu diyorum bana adele, serra yılmaz, nurgül yeşilçay öneriyorsunuz? serranın neresi genç lan, nurgül y. ın neresi kilolu sormuyorum bişey ya sormuyorum.
Kilolu, renkli gözlü ve genç bir türk kadın oyuncu/şarkıcı söyleyin lütfen, önemli?