Benim gibi kore dizisi izleyenler var mı? Kore dizilerine hayran olanlar var mı?

Kendime kore dizilerinden liste yapıp tek tek izliyorum. Benim gibi kore dizisi izleyen var mı varsa hangi diziyi izliyorsunuz, yazabilir misiniz? :) Ben en son "Oh My Venus"ü izledim, güncel olarak da "Cindrella and Four Knights" izliyorum.

Güncellemeler:
2ay Favori dizilerim: "Healer" ve "Kill Me Heal Me"

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• izlemedim ama dizilerin mantığı çok iyi 10 bölüm falan olup kısa kısa oluyomuş

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet bu sayede diziden soğutmuyorlar insanı, tadında başlayıp tadında bitiriliyor.

En İyi Kız Görüşü

• Oha ben.😍😌🙋

1|0
    0|0
    • 2ay

Sen hangi dizileri tavsiye edersin peki :)

• 2ay

The heirs😀
      Playfull kiss😊

• 2ay

The Heirs'ı izledim favorilerimden :)
      Playfull Kiss'e de bakacağım. :)
      Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 2

• kore filmi izlerim arada acı tatli hayat guzel

1|0
    0|0
  • Dudak öpüşmeleri oluyor dimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Konulu dizileri izliyorum genelde.
    Pinokyo'yu izleyebilirsin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Pinocchio'yu izlemiştim. Güzeldi evet.

• kore dizilerini bende seviyorum izlenilmeye de değer buluyorum

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen. Hikayeleri hoş oluyor, hem izleyici sıkmadan 16-20 bölümde tadında bitiriyorlar.

• Arkadaşımın ısrarı üzerine She was pretty izledim. Başka da izlemedim izlemem de heralde pek ilgimi çekmiyolar :D bu dizi de ilk başta kötü gelmişti sonradan alıştım hareketleri konuşmaları falan çok abartı o yüzden hoşuma gitmiyo

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende ilk önce She Was Pretty izledim. Türk versiyonu yayınlanmaya başlamadan önce ilk baştan konuşmalar garip geldi evet ama sonradan sevdim ben. :) Zaten ondan sonra da arka arkaya ne bulduysam izledim haha :D

• 2ay

@Muallime__ Olabilir ben de bu dizi için yorum yaptım diğerlerini izlemeden hepsine aynı demek fazla önyargılı olur tabi :D teşekkürler öneri için. Bakıcam nasılmış :)

• 2ay

Rica ederim :))

• Hepimizin hayatı birer dizi zaten, ne gerek var başka diziye :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...