Arkadaşlar İyidir dizisini izleyen var mı?

Arkadaşlar İyidir dizisini izleyen var mı ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aynı soruyu sormayı düşünüyordm biliyor musun beni bu yükten kurtarmışsın farkında olmadan sağol :D

O zaman bana soru sormak yerine görüş belirtmek kalsın, şimdiye kadarki bölümlerini hep bölük pörçük izledim tamamını izleyemedim hiçbirini ama izlediğim kadarıyla hep hayran bıraktı kendne beni dizi, ne bileyim diğer klasik yaz dizilerine kesinlikle benzemiyor genelde yaz dizilerinin çoğunun senaryosu benzer olur bir farklılığı olmaz ama bu dizide beni çeken bir farklılık var çözemedim ama bence kadro ve senaryo sağlam gözüküyor şimdilik, bir ışık gördüm bu dizide :D tavsiye edilir yani arkadaşlar, iyi seyirler :)

1|1
    0|0
    • 2ay

Bu arada söylemiyim dedim ama söylemezsem çatlıycam galiba :D resimdeki diziye odaklanmaktan daha çok ortamın ambiansı çok hoşuma gitti loş bir ortam ve dizayn güzelmiş iyi seyirler :)

• 2ay

Gercekten mi masallah gununu dahi hatirliosun yani o kdr mi seviyorsun Hande Yener'i ve sarkilarini 😊 bu arada cidden dogum gunun 17 Nisan mi yok artik dicem de cunku 😄 allah allah benim mesaj ozelligim kapali mi farkinda bile degilim, madem sen farkindasin ufaktan citlatabilirdin yani dimi ama 😊

• 2ay

fil hafızası var bende :D aynen severim cogu zaman ruhuma dokunur cunku sözleri ;) cidden 17 Nisan ; benımde kapalıymıştı zaten sonradan farkettim ki, ne bilim kapalı diye bişey demedim şey etmedim :)

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 5

• yarim saat izledim begenmedim

0|1
    0|0
  • Su Kutlu için ecucuk baktım yalan değil 😂

0|1
    0|0
  • Guzel dizi begendim

0|1
    0|0
  • Bakıyorum klasik zengin fakir olayları donuyo galiba çpçok izlemedim