Teen Wolf çok değişti çoook :( ?

şu an 5. sezondayım 5. sezon 1. bölümü izledim az sonra 2. bölüme geçicem ama geçmeden önce bir Teen Wolf 1. sezon 1. bölümü izleyim dedim ağladım resmen eski komik eğlenceli stiles nerde şimdiki stiles nerde eski o eski scott nerde şimdiki scott'a bakın birde hepsi çok olgunlaştı alison öldü
herşey çok değişti be derek diziden ayrıldı çok kötü oldu bildiğin o 1. sezon ergen dizisi tadı verirken 5. sezonda olgun olduklarını gösteriyor çok değişti
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• eğlenceli hoş tadımlık güzel ve içinde herşeyin arkadaşlığın özellikle sempatinin teen wolf gibi pek çok şeyin içinde olduğu hoş bir dizi istermisin ve bitmesin be diyceğin dizi tam 7 sezonluk dizi teen wolf supernatural wampire daires walking dead gibi dizilerden önce o vardı pek çok senarist ondan etkilenip şimdiki dizileri yazdılar izlemek istersen söyleyim adını

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet varsa izlemek isterim :D

• 2ay

Teşekkür ederim başlayacam sanırım Teen Wolf 5. sezonda kalsa da olur artık teşekkür ederim :D :D

• 2ay

rica ederim dizi tavsiyesi almak istersen beklerim herzaman dizi arşivi yapıyrum pek çok diziyi izlemişimdir gerçi arşivdekiler izlemeye ömrüm yetemz ama olsun buda bir hobi keşke birlikte izlyecek arkadaşalrımda olsaydı oda ayrı bir ironi işte iyi seyirler

En İyi Kız Görüşü

• Aynn😪😪😪

1|0
    0|0
    • 2ay

Gitti eski stiles komik cılız stiles yerine olgun ciddi stiles geldi eski tadı vermiyor eski komediyide ne güzel günlerdi ya :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Niye spoiler veriyorsun ki belki şu an burada 3. sezonu yeni izlemeye başlayan biri vardır?

2|0
    0|0
  • Tek derdimiz bu olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç bir zaman sevemedim

1|0
    0|0
  • Ben daha güzel zombi öldürürdüm beni işe almaları gerekiyordu

1|0
    0|0
  • Evet özellikle de stiles çok değişti eh o eski yeni yetme liseli makara halleri kalmadı yaşadıklarından sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...