Kim bu Barbara Palvin?

Slyangel
Evet çokta yararlı olmayan model bilgilerinde yeni yazı:DArtık herkesin tanıdığı , hayran olduğu, bazılarının sadece 'barbara, manken olan heralde'diye bildiği şu barbaraya bir bakalım isterseniz;)
Kim bu Barbara Palvin?
Kendisis 8 Ekim 1993 (23 yaşında) Budapeşte doğumlu.13 yaşında Budapeşte sokaklarında şarkı söyler ve futbol oynarken keşfedilmiş. Farklı olduğu başından belliymiş aslında.
Onun bu kadar revaçta olmasında masum yüzünün büyük katkısı var. Bu arada hayranlarının çoğu erkek değil kız. Bu biraz şaşırtıcı ama sempatiklikten + pointler alıyor:))

Rus model Natalia Vodianova'ya benzetiliyor sürekli.
Kim bu Barbara Palvin?
Mesleğe başladıktan kısa süre sonra dünyaca ünlü markaların yüzü oldu. Kendisi bir VS meleği. Olmasa şaşardık! Bilen bilir sanki wattpad'in yüzü olmuş gibi amatör yazarların yazdığı tüm hikayelerde o esas kız olarak kullanılıyor.
Birkaçyıl önce Kıvanç ile çektiği mavi reklamını hatırlayanlar var mı? O zamanlar saçları biraz daha sarımsıydı.

Bazıları onu çok beğenirken bazıları da abartıldığını düşünüyor. En yakın arkadaşlarından biri Stella Maxwell. Ayrıca Macar güzelimiz mesleğe başladığında bugünkü kilosunda değildi :
Kim bu Barbara Palvin?

Kendisis kadınların daha balık etli olması gerektiğini düşünüyor.
En çok sansasyonu Justin Bieber ile çıktığı dedikoduları yayıldığı dönemde yaptı.
Kim bu Barbara Palvin?
Vallahi şu Justin veletinden ben çok sıkıldım artık!
Son zamanlrdada mavi nin yeni reklamında Serenay Sarıkaya ile oynadı. İnstagramda , twitter da bolca bu ikisinin yan yana olduğu fotoğrafları görmüşsünüzdür zaten. Görmeyenlere:

Kim bu Barbara Palvin?

İşte bu da reklam filmi:

Tamam her şey iyi hoş da, Barbara'ya bari iki kelam öğrenseydin de reklamda azcık konuşsaydın demeden de geçemeyeceğim.

şu an bir sevgilisi yok Barbara'nın. Yoğun bir iş hayatı var şu sıralar, twitter dan gördüğümüz kadarıyla.

Kim bu Barbara Palvin?