Kendall ve Kylie birbirini kıskanıyor mudur?

Çok ünlü iki kardeş. İkisi de güzellik olarak çok dikkat çekici. Ben bile gözümü ayıramıyorum bazen. İkisinin de çok takipcisi var.
Kendall ve Kylie birbirini kıskanıyor mudur?

• Evet kıskanıyorlardır
    38% (29)35% (7)37% (36)Oy Ver
  • Hayır ikisi de güzel ve popüler neden kıskansınlar?
    62% (48)65% (13)63% (61)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
19|7

En İyi Erkek Görüşü

• o değilde ikisininde acayip fanları var. özellikle kylie nin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence evde aynaya gö t lerini dönüp kimin g ö tü daha büyük kavgası yapıyorlardır. Birbirlerine laf sokuyolardır yuh seninki aşure kazanı gibi falan. bknz: en güzel popo ten bo K çıkar:) ayrıca hepinizin to to suda leş gibi yaşlanınca ne olucak o gö t ler? her bir yatağın altına tripot koyacaklar. Masayı gelince herkese bir tabure bunlara ikişer tabure oh rahatladım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kıskanıyorlardır kesinlikle ama belli etmiyorlardır

1|0
    0|0
  • Kendall 😍😍

0|0
    0|0
  • bize ne ya :S

0|0
    0|0
  • Kim bunlar?

0|0
    0|0
  • Kylie aradı geçen kendallı dövsene benim için dedi ağlamaya başladı ne yapıcağımı bilemedim

0|0
    0|0
  • Bu kendall nasıl sıyrılmış bunların arasından acaba :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Kendall daha güzel, bu bir gerçek...

2|0
    0|0
  • aslında kendall niye kıskansın ki kız harbi güzel ama kyli tam bir estetik abidesi tabiki kıskanıyooo hatta bir haberde okudum bunu

2|0
    0|0
  • Bence Kendall daha güzel. Kylie ne öyle suratı, vücudu hep estetik. Kylie kıskanç birine benziyor. Giyim tarzıyla Kylie hoş olabilir ama vücudu ve suratı tam bir estetik faciası

1|0
    0|0
  • kendall daha güzel

2|0
    0|0
  • Kylie kesin kıskanıyordur bence. Kendall daha popüler ve daha güzel

1|0
    0|0
    • 2ay

Kylie daha fazla takipçiye sahip ve daha zengin diye biliyorum

• 2ay

Şimdi sen Kim Kardashian'ın dünya çapında Rihanna'dan daha mı popüler olduğunu söylüyorsun?

• 2ay

Rihanna nın ünü de youtubedan belli sadece instagram sosyal medya değil ancak sosyal medyalar bütünü popüleriteyi belirler

• Yapay olan hicbir seyi sevmiyorum

1|0
    0|0
  • kylie kıskanırsa kıskanır kendall niye kıskansın töbe

1|0
    0|0
  • Kadınların genetiğinde kıskanmak var bunu hepimiz biliyoruz kızlar :(

1|0
    0|0
  • kendal doğal güzel. Kylie yapma bide eski fotoraflarına bakın. kylie kendalı kısanıyordur.

2|0
    0|0
  • Koskoca vs meleği ne kıskanacak be

1|0
    0|0
    • 2ay

Diğeri de çok pis kazanıyor kendine ait markası var. Takipçisi de daha çok.

• 2ay

Kylieyi daha çok severim ama yüzünün neredeyse tamamı yapma eğer güzellik bakımından kıskanılacaksa bu kişi kendall olur

• kylie bence kendali kıskanıyor çünkü kylie botoks güzeli ilan sonunda dedim şunu harbi ama çok güzeller he

0|0
    0|0
  • Hangisi Kendall hangisi Kyle onu bilmiyorum o kadar ilgilenmiyorum yani.
    Lakin solda duran hatun daha güzel.
    Kıskandıklarını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ikiside normal güzellikte bence

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum ama kylie cok güzel

0|0
    0|0
  • Kylie kim ya

0|0
    0|0
  • Kylie hep manken olmak istemis en buyuk hayalide victoria secret defilesine cikmakmis kendallda bunlarin hepsi var cok iyi anlasan iki kardes olabilirler ama kiskanclik bu istem disi bence kylie kendall i kiskaniyordur

0|0
    0|0
  • Kendall hariç öteki kızların hepsi yüz ve vücut olarak çirkin ama kendall mükemmeldir

0|0
    0|0
  • Sanmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...