Z Nation izleyen var mı?

Tesadüfen dikkatimi çekti ve izlemeye başladım. şu an 5. Bölümdeyim. The Walking Dean'in yokluğunda zaman geçsin diye izliyorum. Ama tabiki de onun yerini tutamaz. Aranızda izleyen veya izlemiş olup da beğenmeyen var mı? İzleyenler, size soruyorum;izlemeye devam etmeli miyim? Yoksa
zaman kaybı mı?Z Nation izleyen var mı?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemedim ama izlemeye değer gibi sanki ;) Twd in yokluğunda iyi gidere benziyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaaaa tam da aradığım soru. Ben izledim. Zaten 2 sezon. İzlemeden önce bende kararsizdim. Ama şu an favori dizilerimden. Evet saçma yerleri var. Mesela zombi bebek. Koşan zombiler. The walking dead de böyle şeyler olmadığı için biraz garip geliyo. Ve the walking dead aşığı biri olarak tabiki kıyaslamak saçma. Zaten konusu farklı. The walking dead daha çok dram içerikli ama z nation macera içeriyor. Sonuna kadar mutlaka izle. Sıkıldım diye asla bırakma. Bu arada favori karakterlerim Vazquez Murphy Doc Ady ve 10K 😁 hepsi favori karakterin benim djdjdjdj

0|0
    0|0
    • 2ay

10 k'yı ben de sevdim 😀Bayagı sardi beni her an macera iceriyor sen dedin diye izlemeye devam edicem

• 2ay

Tamam izle iyi seyirler 😊

Erkekler Ne Diyor 1

• yok amma izlersen haber et

0|0
    0|0
    • 3ay

şu an izliyorum.5. böldeyim. Fena değil gibi sanki. Ama bazı sahneleri gerçekten çok saçmaydı.

• 3ay

Dediğim gibi sadece 5 bölüm izledim dün başladım izlemeye. Ama halen izliyorum zaman geçiyor izlerken. Sahnelerde bayağı heyecan var. Ama dediğim gibi bazı sahneler mantıksız geldi bana. Eğer The Walking Dead izlemediysen ve izlemek aklında varsa veya bir zombie dizisine başlamak istiyorsan, Z Nation'a bakma bile direkt The Walking Dead'e başla.

• 3ay

şaka yapıyorsun herhalde :D Walking Dead izlemediysen derken? :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...