Candice Swanepoel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tam ismi Candice Susan Swanepoel olan Hollanda asıllı Güney Afrikalı bir model kendisi.15 yaşındayken bir bitpazarında keşfediliyor. Şans işte !
Candice Swanepoel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mesleğe ilk başladığında bugünkü kadar dikkat çekmese de iyi bir aurası olduğu kesin. Okulda kendisi okulda alay konusu olurmuş, şimdide verdiği pozlarla onlardan intikam aldığını söylüyor. Daha 16 yaşındayken günlük 5 bin euro kazanarak en çok kazanan modeller listesine girmiş. Eski fotoğraflarıyla şimdiki fotoğraflarına bakacak olursak benim en çok dikkatimi çeken yüz şekli oluyor. Eskiden daha yuvarak ve tombulken şu an biraz daha oval ve oldukça zayıf, zaten victori's secret'ın melekler üzerinde nasıl baskı uyguladığınnı duymuşsunuzdur belki de o yüzden bu kadar zayıf. Belki de yıllar geçtikçe artık yüz şekli falan oturdu, ergenlik kiloları falan gitti.

Belki hatırlarsınız Murat Boz'un oynadığı yedigün reklamında iki tane kız vardı işte onlardan biri de Candice. Buda hatırlamayanlara gelsin :

Kendisai ilk yükseliş yıllarındada zeki trikonun yüzü olmuştu. Kendisinin çok ilgi görmesinin güzelliği dışında bir diğer nedenide kaprissiz olarak adlandırılması ve sempatikliği ile tanınması. Küçük bir çiftlikte büyüyen Candice de galiba bunun katkısı büyük. Size birkaç tane de onun küçüklük fotoğraflarından göstermek istiyorum , gözleri birerbonibon gibi durmuyor mu?

Kendisi 2005 yılından beri Brezilyan model Hermann Nicoli ile birlikte. Geçtiğimiz Ağustosta nişanlandılar. Bence de çok geç ama demek bir bildikler vardı :D
Ve şimdi en güzel bilgi, Candice hamile. Adriana, Alessandro , miranda gibi o da artık çocuklu bir melek olacak. Candice şu an 27 Hermann 34 yaşında. Candice 17 yaşındayken çıkmaya başladılar. Bu haberi instagramdan duyurdular.Bakmak isterseniz bu da instagram hesabı:
https://www.instagram.com/angelcandices/

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• cok taş bir kadin victoria secret da en begendigim mankendir kendisi

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben çok beğeniorum bu kızı melek kadar güzel cidden. vs tüm meleklerini beğenmem bu kız beğendiklerimdençhamilelik bile ayrı yakışıyor ergenken bile güzelmiş

0|0
    0|0
  • Bundan 2buçuk ay önce ilişkiye girdim. Ve kanamam gecikti, karın ağrısı, halsizlik, vajina ağrısı falan oldu. Çok korkuyorum ya gebelik falan olursa. Korunmada yapmadık... Lütfen akıl verinnn en son geçen ayın 18inde regl oldum

0|0
    1|0
  • Candice hakkında çok iyi bilgilendim teşekkür ederim çok faydalı oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...