Bayanlar Ve Beyler Sizce Ünlüler Camiasından Dış Görünüş Anlamında Burak Özçivite Bu Ünlülerden Hangisi Rakip Olabilir?

Resim konusunda ve fotojenik çıkkıp çıkmadıkları konusunda; inşaAllah adil davranmışımdır. Bence bu 5 liden biri, Burak Özçivite kesin meydan okuyabilir. Bakalım, sizin görüşlerniz ve katılımlarınız ne yönde olacak. Ve bana kalırsa; hetoroseksüel bir erkek olarak söylüyorum bunu... Serkan Çayoğlu ismi, Burak Özçividen daha hoş bir isim... Tabikide etkilemek istemem sizleri... :) Eğlenceli dakikalar.

• Yusuf ÇİMBayanlar Ve Beyler Sizce Ünlüler Camiasından Dış Görünüş Anlamında Burak Özçivite Bu Ünlülerden Hangisi Rakip Olabilir.?
    7% (1)29% (2)14% (3)Oy Ver
  • Barış ARDUÇBayanlar Ve Beyler Sizce Ünlüler Camiasından Dış Görünüş Anlamında Burak Özçivite Bu Ünlülerden Hangisi Rakip Olabilir.?
    47% (7)0% (0)32% (7)Oy Ver
  • Kıvanç TATLITUĞBayanlar Ve Beyler Sizce Ünlüler Camiasından Dış Görünüş Anlamında Burak Özçivite Bu Ünlülerden Hangisi Rakip Olabilir.?
    13% (2)57% (4)27% (6)Oy Ver
  • Serkan ÇAYOĞLUBayanlar Ve Beyler Sizce Ünlüler Camiasından Dış Görünüş Anlamında Burak Özçivite Bu Ünlülerden Hangisi Rakip Olabilir.?
    20% (3)0% (0)14% (3)Oy Ver
  • Tolgahan SAYIŞMANBayanlar Ve Beyler Sizce Ünlüler Camiasından Dış Görünüş Anlamında Burak Özçivite Bu Ünlülerden Hangisi Rakip Olabilir.?
    13% (2)14% (1)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yusuf ÇİM

0|1
    0|0
    • 3ay

Yok be paşa yarışamaz o diğerleri ile bile, Burakla nasıl boy ölçüşsün... :)

Kızlar Ne Diyor 2

• burak özçivite rakip olabilecek insan mı varmış

0|1
    0|0
    • 3ay

Sizde yani ilahi hanımefendi haşa Allah değil ya bu adam ayağını kesmeyin bu kadar yerden ünlülerde dürüst olmak gerekirse pek yok ama bana göre Serkan Çayoğlu ondan yakışıklı bir adam ve de ondan vücutlu gönüllüleri saymıyorum bile adamm sırf kendine benziyor üstünden göya prim yapıyor diye Barış Egemeni kovdu leventteki dönerci lokantasından anlaşılan ki Özçivit bey yakışıklı olabilir lakin rajonu bilmiyor öyle veya böyle senin mekanına gelmiş bir adamı hele ki ekmek teknene sen kovamazsın yaka paça.

• 3ay

serkan çayoğlu mu benziyormuş?
      saçmalık

• 3ay

Barış Egemen diyorum, sanırım dikkat eksikliği var sizde :)) google bakın araştırın görsellerden yok artık diyeceksiniz. :)

• burak ozcivit rakip olacak kadar yok bnce

0|1
    0|0
    • 3ay

Zaten dediğim isimde olamazsa eğer, diğerleri hiç yanında geçemez bile... Ama bence Serkan olabilir. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Kıvanççç

0|1
    0|0
  • bu ne lan şampiyonlar ligi gibi

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen tüm klassmanları oylamaya sundum bro :D

Yükleniyor...