Yabancı filmm ve dizi önerisi olan?

bu aralar yine filme taktm ve favori olarak hint filmlerini seviyorm ama hem hint hemde güzel izlenmeye değer yabancı film öneirrmisinizz? bide dizi olarak doctor who yu izliyorum başka dizi önerisi olan?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim 200den fazla hint filmi izledim piyasadakilerin hepsini en iyi ben yardımcı olabilirim sanırsam. Sen hangilerini izledin söyle bana onlara göre istediğin tarzda bir şeyler bulalım.

Dizi içinde güzel bir şeyler yaparız, dizi olarak ABD seviyorum.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende sanırsam 20 yi geçkin izledm ama izlediğim hint filminde amir khan var. Mesela dünde BAAGHİ izledim isimlerini fazla hatırlamıyorm ama sen beğendiklerini söyle
      Kesinlikle ABD dizisi hiç izlemedm filmleri çok iyi ama dizi olarak izlenecek olanı önerebilirsn

• 2ay

Çok ama çok güzel bir yapımdı heycanlı ve bir okadarda aksiyonluydu başarılıı 👍🏻👍🏻

• 2ay

Begenmene sevindim kardesimmm 😊

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Kıratesh diye bitane hint filmi vardı. Pretty little liars güzel ingilice dizisi.

0|0
    0|0
  • "Bir Garip Aşk" kesinlikle. Dünyada eşi benzeri olmayan bir dizi...

0|0
    0|0
    • 2ay

kanal 7 de çıkıomu o mu hiç bakmadm arada bir gözucuyla flan baktm ama anlamsız gibi geldi bna

• 2ay

Teşekkürler aklımda :)

• 2ay

😉😊

• Moonu3, Aashiqui 2 hint filmleri kesinlikle izlemediysen izlemelisin. Dizi olarak narcos ve black mirror tavsiyem

0|0
    0|0
Yükleniyor...