Türk dizilerinde neden hep zengin hayatını gösteriyorlar?

Bişeyimi kanıtlamaya çalışıyorlar anlamadım

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• evet haklısın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü ülkemizde yaşayan insanların %99 luk kısmının refah seviyesi çok yüksek olduğu ve herkes zengin olduğu için doğal olarak halkımızın normal hayatı anlatılıyor. Yapacak bir şey yok ülkemiz aşırı zengin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu konu okadar derinki aslinda ama kisaca soyle soylim fakirleri gormezden geliyorlar cunku herseyin tozpembesini gozler onune seriyorlar psikolojik oyun aslinda amaclari zenginligin rahatligini ve (olmayan) ahlak anlayisini izleyenlere asilamaya calisiyorlar

0|1
    0|0
  • Çünkü insanların zengin adam fakir kız hikayeleri dikkatlerini çekiyor. Artık sıktı :/

0|0
    0|0
  • Salak salak diziler

0|0
    0|0
  • Başka konu bulamıyorlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Tek izlediğim dizi ezel, başkada iyisini tanımam şuraya bak hep aynı muhabbet

• İlla zengin-fakir aşkı bir sınıf farkı yapıcaklar çünkü yapmazlarsa heralde dizi tutmuyo

0|0
    0|0
  • Çünkü insanlar kötü şeyleri istemiyorlar

0|1
    0|0
    • 3ay

Ne kötüsü ya benim yaşadığım hayat zenginde değil fakirde değil orta yani. Dolayısıyla bununlada ilgili bişeyler yapabilirlerdi. Suraya bak ya son model araba son model telefon son model kız oh hayat varya bunlara guzel

• 3ay

Aynen ama onlar öyle görmüyor izleyici kitlesi sınırlı televizyona bakmaz oldum

• 3ay

Aynen ya

• Genç kızların dikkatini çekiyor çünkü.

0|0
    0|0
  • Bende anlamadim ama cok sacma..

0|0
    0|0
  • İzleyicinin ilgisini cekiyor

0|0
    0|0
  • Özendirme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insanların gitikçe karaktersizleştiğinin farkında herkes bir villa bir cip bir havuz ve zengin bir iş adamı.. hiç görmedim kirayı veremeyen bir aile ekmek bulamayan bir adam eşini bırakmış bir koca çocuğu okuyamayan bir anne..

boyacılık simit satan hırsızlık yapan hiç görmedim dizilerde hep zengin hayatı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Fakir birinin beyini anlayabilirler ki ben de bir ara düşünüyordum bunu ama fakirin anlatılacak birşeyi yok

0|0
    0|0
  • çünkü fakirler filme alınmayacak kadar değersizlerdir

0|0
    0|0
  • Umarım kıvanç tatlıtuğ'u çöpçü rolünde görürüz

0|0
    0|0
  • çünkü herkes zengin koca bulmak istiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

İşte sürekli bilinçaltına bunu yerleştirdikleri için kızlar böyle

• 3ay

ya da kızlar böyle olduğu için böyle diziler çekiyorlar

• zaten o diziler iyice sıktı

0|0
    0|0
  • Ozentilik

0|0
    0|0